Alışveriş Listeme Ekle
Fiyatı Düşerse Uyar

Çocuklar için İngilizce Kitap Serisi (4 Kitap Takım)

Ürün kodu: 320642
%20 indirim
85,00 TL
68,00 TL

Peşin fiyatına 3 taksit

İlgili Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

95 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
Alışverişlerinizde Mağazadan Değişim
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Taksit
 • Çocuklar için İngilizce Kitap Serisi (4 Kitap Takım)

  Çocuklar için İngilizce metot kitapları kuşe kağıda basılmış, 4 kitaptan oluşan bir seridir. Çocuğunuzun eğlenerek öğrenmesini sağlamak için, kitaplarımızda büyük ve renkli görseller kullanılmıştır.

  1 ve 2 numaralı kitaplarımızda daha çok görsel ağırlıklı çalışma mevcuttur. 3 ve 4 numaralı kitaplarımız da ise görseller ile aynı oranda yazılar da yer almaktadır.

  Çocuğunuz, 4 kitaplık serimizin birinci kitabından itibaren Jenny adlı İngiliz kahramanımızın ailesiyle tanışacak, hobilerini öğrenecek, arkadaşlarıyla tanışacak, günlük yaşantısına katılarak İngilizce’yi temelden itibaren öğrenmeye başlayacaktır. Hem İngilizce eğitimi hem de genel kültür bilgilerini bir arada verdiğimiz serimiz ile, çocuklarınızın İngilizce’yi eğlenerek öğrenmesi sağlanacaktır.

  Ayrıca, her kitabımızın son bölümünde, kelimeler dizini bulunmaktadır. Kitaplarda geçen İngilizce kelimelerin Türkçe karşılıklarını, alfabetik sırayla bulabilirsiniz. Bu bölümler de yine İngiliz eğitmenimiz tarafından seslendirilmiştir. Çocuğunuzun kelimelerin telaffuzlarını öğrenebilmesi için çok faydalı olacak dinleme çalışmalarını her fırsatta tekrarlanmasını tavsiye etmekteyiz.

  İngilizce kitap serimize çocuklarınız ile birlikte çalışmak, sizin için hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de onlarla çok faydalı çalışma yapacağınız bir uğraş olacaktır.

Kampanyalardan haberdar olun!

Etkinlik ve fırsatlar için e-bülten’e üye olun
Nezih ayrıcalıklarından sizde faydalanın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.