Fingerlings İnteraktif Bebek Maymun Oyuncaklar

Dünya bu oyuncağı konuşuyor! Amazon'un en çok satan, favori oyuncağı Fingerlings İnteraktif Bebek Maymunlar orijinal çeşitleriyle çok yakında sadece Nezih mağazalarında! Fingerlings interaktif bebek maymunlar ile sen de eğlenceyi evine taşı!

Dostluk, parmaklarınızın ucunda! Fingerlings bebek maymunları parmaklarına, defterinin kenarına, kalemine tutunur ve nereye gitsen seninle gelir. Size yakın olmaları kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacaktır. Sesli ve hareketli yapılarıyla gerçek bir parmak maymun gibidir. Dokunuşlarınıza tepki verir, küçük maymun sesleriyle sizi eğlendirirler.

Fingerlings interaktif bebek maymunların başlarına dokunun ve hareketlerini gözlemleyin. Parmak bebek maymunlarının başlarının üstünde iki özel sensör vardır. Çeşitli reaksiyonları tetiklemek için her iki taraftan bir veya iki kez hafifçe vurun! Parmaklarınıza sarıldıkları gibi normal bir maymun gibi aşağıda sarkabilirler. Bu küçük bebekler sonuçta maymunlar ve kuyruklarından asılmaya bayılırlar. Dünyalarını ters çevirdiğinizde neler olduğunu görün. Başının üstünde alkışlayın ve ne tepki verdiğini gözlemleyin ardından aynı hareketi ters konumda tekrarlayın. Ne o? Bir ses mi duydunuz? 

Maymunlarınızı evcilleştirebilirsiniz. Bebek maymunlarınıza hassas ve sevecen davrandığınızda onun da size ne kadar sevgi dolu davranacağını göreceksiniz. Maymunlarınıza öpücük vermekten kaçınmayın. Mutlu göz kırpmalarıyla küçük bir aşkın nasıl uzun bir yol kat edebileceğini göreceksiniz.

Bu Maymunlar konuşmayı da çok seviyor. 40'tan fazla farklı ses çıkarabilirler. Sağa sola baş hareketleriyle de size tepki vereceklerdir. Fingerlings Bebek maymununuz çok yoruldu, siz de mi yoruldunuz? Şimdi onu avuç içinize alın ve sallayarak uykuya dalmasını izleyin. Şimdi o hayal dünyasında gezinirken siz de dinlenin. Uyurken de çok sevimli, nasıl da güzel uyku sesleri çıkartıyor. Artık uyanma vakti! Uykusunu almış keyfi oldukça yerin de o zaman şarkı söyleyip dans etme zamanı! Ellerinizi iki kez çırpın ve şarkısını dinleyin. Do-re-mi-fa-sol-la-si-do! Parmak maymunu Fingerlings sizin en yakın arkadaşınız olmak için geliyor!