sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Ajanda Ve Takvim

Takvimler

Takvimler

Toplam 101 ürün görüntüleniyor.

Takvimler, bir yıl içerisindeki her güne ya da aya özel sayfa düzenlenmiş defter ya da çizelge formatında üretilen ürünlerdir. Bu ürünlerin üzerinde özel günler, yıl içerisinde bulunan tatiller ve dini tatiller yer alır. Nezih Kırtasiye olarak sizlere sunduğumuz takvim çeşitleriyle dekorasyonunuza uygun takvim tercihi yapabilirsiniz.

Takvim Çeşitleri Nelerdir?

Takvimler kullanılacağı yere göre farklı çeşitlerde üretilir. Amacınıza uygun olarak alabileceğiniz takvim çeşitleri şu şekildedir;

* Masa takvimi: Masa takvimleri yaklaşık A5 boyutlarında üretilen ve masa üzerinde kendi kendine ayakta durabilen takvimlerdir.

* Defter takvim: Defter takvimlerin üzerinde her bir gün için özel bir sayfa bulunur. Kişilerin her bir yeni günde eski sayfayı yırtarak yeni güne geçmesi beklenir.

* Duvar takvimi: Duvar takvimleri defter ya da çizelge şeklinde olabilir. Bu ürünler bir çivi yardımı ile duvara asılabilir.

* Çizelge takvimi: Çizelge takvimlerde 1 yıl ya da 1 ay tek bir sayfa üzerinde yer alır. 

Takvim Fiyatları Ne Kadardır?

Takvim fiyatları, alacağınız takvim türüne göre değişiklik gösterecektir. Takvim üzerinde farklı baskıların olması, takvimin kuşe kağıda ya da mukavvaya basılmış olması ve benzeri durumlar takvimin maliyetini artırır. 

Nezih kırtasiye ürünleri ile sizlere sunduğumuz takvim modellerinde en şık takvimleri en uygun avantajlar ile satın alabilirsiniz.

Takvim Kullanmanın Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Teknolojinin gelişimi ile takvim kullananların sayısı azalsa da takvim kullanmak sizlere birçok avantaj sağlar. Takvim kullanmanın sağladığı faydalar;

* Özel günlerin yaklaştığını ve ne zaman olduğunu baktığınız her an öğrenebilirsiniz. 

* Takviminizin üzerine notlar almanız mümkündür. Böylece belirlenmiş tarih geldiğinde takviminize bakarak önemli notunuzu hatırlayacaksınızdır.

* Tarih, gün, ay ve yıl hakkında güncel olarak bilginiz olur. Hangi günde olduğunuzu unutmadan işlerinizi karıştırmazsınız.

* Takvimlerin dekoratif özelliği vardır. Tarzınıza hitap eden ve hoş görünen bir takvimi tercih ederek dekorasyonunuzun güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

* Takvim üzerinde gün doğumu, imsak, öğle ezanı, akşam ezanı, gün batımı gibi durumların o gün ne zaman gerçekleşeceği yazar. Buradaki saatlere bakarak gününüzü planlayabilirsiniz.

* Takvim yapraklarının üzerinde o günün tarihteki anlamına ilişkin notlar bulunur. Bu bilgiler eğlenerek genel kültürünüzün artmasına yardımcı olur.

* Takvimlerde püf noktalar, eğlenceli bilgiler, bilmeceler ve benzeri içerikler yer alabilir. Bu içerikler dikkatinizi çektiğinde eğlenmeniz için bir araç olabilir.

Takvim Markaları Hangileridir?

Özellikle yeni bir yıla başlanırken birçok farklı yerden takvim edinebilirsiniz. Edindiğiniz takvimlerin kaliteli, eğlenceli ve tarzınıza hitap eden bir tarzda olması için ise kaliteli markaları tercih etmelisiniz.

Nezih içerisinde sizlere sunduğumuz takvim markaları:

* Keskin color: Keskin color markası defterden takvime kadar birçok kırtasiye ürününün üretimi gerçekleştiren bir markadır. 50 yıldan beri hizmet veren bu firma birbirinden şık baskılı takvimlere sahiptir.

* Akademi Çocuk: Akademi çocuk kaliteli renklere ve değişik tarzdaki tasarımlara sahip takvimlerin üretimini sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.