sadsad x
asdasd

Teslimat ve Kargo

Siparişinizin Hazırlanması

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz Nezih.com.tr tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Siparişleriniz, 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Aynı gün kargo ürünleri saat 14:00 e kadar verilen siparişler için geçerlidir.Taahhüdümüz iş günleri içerisinde geçerlidir, hafta sonu ve mücbir sebepler durumunda geçerli değildir. Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşandığı takdirde Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

Siparişinizin Takibi

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza e-posta gönderilir. Gönderilen bu e-posta ile kargonuzun durumu ve nerde olduğu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı

Siparişlerinizin kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren;

İstanbul içi teslimatlar için en geç 7 iş gününde,

İstanbul dışındaki il merkezlerine yapılacak teslimatlar için en geç 7 iş gününde,

Anadolu'daki illerin bazı ilçe merkezleri için de en geç 7 iş gününde adresinize teslim edilecektir.

Nezih.com.tr deposundan kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.

Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimat adresinde teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler Nezih.com.tr deposuna geri getirilecektir. Bu durumda Nezih Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir.

Kargo Ücretleri

Nezih.com.tr internet sitemizden yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Tutarı 500 TL altında olan alışverişlerinizde ise 250 TL'ye kadar kargo ücreti 24.90 TL, 250 TL altında ise kargo ücreti 49.90 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.