sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Çanta Ve Mataralar

Kalem Kutuları

Kalem Kutuları

Toplam 647 ürün görüntüleniyor.

Bir kırtasiye malzemesi olan kalem kutuları öğrencilerin yanı sıra birçok meslek grubu tarafından da kullanılmaktadır. Farklı boyutlarda ve her kullanıcının ihtiyacını karşılayacak şekilde üretimi gerçekleştirilir. Hem okul hayatında hem de çalışma alanında dağınıklığı ortadan kaldırarak rahat bir nefes almaya yardımcı olur.

Kalem kutularını sadece öğrenciler değil çeşitli meslek gruplarına mensup çalışanlarda kullanmaktadırlar. Her tarza uyan ve çeşitli boyutlarda üretilen kalem kutuları, kullanıcıların ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilmektedir. Okul hayatı ve iş hayatı için üretilen fonksiyonel birbirinden güzel kalem kutularını Nezih’ten uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kalem Kutusu Çeşitleri 

Kullanım amacına göre değişen kalem kutusu çeşitleri ahşap, metal, plastik, deri ya da kumaş kullanılarak üretilir. 

Şık ve oldukça havalı bir görünüme sahip olan rulo kalem kutu modeli, fazla yer kaplamayan yuvarlak kalem kutu modeli, güvenilir bir kullanım imkanı sağlayan kilitli kalem kutu modeli en çok tercih edilenler arasında yer alır. Aynı zamanda çift taraflı, fermuarlı, 3 fermuarlı ya da büyük fermuarlı olmak üzere birçok farklı çeşidi vardır.

Kalem kutuları kullanım amacına göre metal, ahşap, plastik, kumaş ve deri kumaşlardan üretilmektedir. Kalemlik çeşitleri rulo kalem kutu model, yuvarlak kalem, kilitli kalem gibi çok fazla seçeneğe sahiptir. Nezih’te yer alan fonksiyonel kalem kutu modelleri şu şekilde sıralayabiliriz; 

* Kral Şakir Kırtasiye Seti: Kral Şakir seven çocuklarınızın çok seveceği bu kırtasiye seti içerisinde kalemtraş, silgi, metal kalem kutusu, kurşun kalem ve 15 cm cetvelden oluşmaktadır.

* Faber Castell Kalemlik: Tek gözlü kalem kutusu seçeneklerinden biri olan bu kalemlik pembe, gri ve mavi renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

* Unick Color Metalik Büyük Boy Zipper Kalem Kutusu: Kız kalem kutusu seçeneklerinden olan bu kalemlik rengarenk oluşu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Çocuklarınıza okulu sevdirecek olan bu kalemlik kalitesi ile uzun yıllar kullanılacak güzellikte.

* Endbag Kalem Kutusu Haki Yeşil: Kalemlik özel astarlı kumaştan üretilmiştir. Ürün fitalat içermez. Özellikle çalışanların tercih ettiği kalemlik modellerindendir.

* Portopenne Kalem Kutusu: Çocukların yanı sıra yetişkinlerinde çok beğendiği modellerin başında gelen kalemlik modeli, fermuarlı yapısı ile kullanışlı bir üründür.

* Serve Prismo Üçgen Kalem Kutu Fosforlu Pembe: Silikon ve kumaş malzemenin birleşiminden oluşan üçgen prizma şeklindeki silikon kalem kutusu yıkanabilmektedir. Suya ve aşınmalara karşı dayanıklı olan kalemlik kırışmama özelliklidir.

* Serve Prismo Üçgen Kalem Kutu Gök Mavi: Erkek kalem kutusu modellerinden olan fermuarlı kalemlik kalitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

* Jacbag Prime Üçgen Kalem Çantası: Siyah, lacivert, pembe ve karışık renk seçenekleri ile satışa sulunan kalemlik, kullanışlı olması sayesinde en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Jacbag kalemlik fiyatları seçeneklerini Nezih’te inceleyebilirsiniz.

* Vintage Label Kalem Kutusu Çiçekli Dantel Desenli: Fermuarlı vintage kalem kutusu üç farklı model seçeneğine sahiptir ve tek bölmelidir. Özellikle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

* Portopenne Kalem Kutusu: Canlı renkleri ile çocukların yanı sıra yetişkinlerinde favori kalemlik seçeneklerinden olan modelin sarı, pembe, yeşil ve mavi olmak üzere dört renk seçeneği mevcuttur.

* Unick Color Beautiful Yuvarlak Kalem Kutusu: Özellikle kız çocuklarının çok sevdiği bu kalemlik seçeneği hem şık görüntüsü hem de kullanışlı olması sebebiyle en çok tercih edilen modellerden biridir.

Kalem Kutusu Kullananlar

Gerek ergonomik tasarımları gerekse havalı ve şık görünümleri ile kalem kutusu birçok insanın kullanmayı tercih ettiği üründür. Kalem kutusu kullananlar genellikle ofis ortamında çalışanlar olmakla beraber ressamlar ve sanatçılardır ayrıca öğrenciler kalem kutu kullanımında ilk sırada yer almaktadır. 

Çeşitli materyaller ile üretilen ve oldukça zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan kalem kutuları özellikle çocuklar tarafından kullanıldığından dolayı sağlığa zararlı madde içermez.

Öğrenciler İçin Kalem Kutusu Çeşitleri

Sağlam ve sorunsuz bir kullanım imkanı sunan kalem kutu çeşitleri özellikle öğrenciler açısından bir çok farklı özelliğe sahip olmalı. Öğrenciler için kalem kutusu çeşitleri genellikle yırtılma dışında herhangi bir hasara uğramayan ve yıllarca kullanılabilen yapıya sahiptir. 

Çocuklar ve çocuk ruhlu olanlar için eğlenceli ve hayvan figürüne sahip peluş kalem kutuları en çok tercih edilen çeşitler arasında yer alır. Yumuşak ve sevimli ürünler hem şık hem de kullanışlı olmaları ile öne çıkar. 

En önemlisi sağlığa zararlı olmayan maddeler kullanılarak üretilmektedir; aynı zamanda ebeveynler açısından da fiyatları her bütçeye uygun şekilde Nezih Kırtasiye tarafından piyasaya sürülmektedir. 

Kalem Kutusu Kullanmanın Kolaylıkları

Kalem kutusu kullanmak özellikle çocuklar açısından önemli bir kolaylıktır. Okul çantalarının içerisinde kalem, kalemtraş ve silgi gibi gereçlerinin derli toplu bir arada durmasını ve dağınıklıktan kurtulmayı sağlayan kalem kutusu kullanmanın kolaylıkları büyükler için de önem kazanır. 

Genellikle ofis ortamında masa üzerinde kırtasiye ürünlerinin bir arada durmasını sağlayan kalem kutusu düzenli görünüme imkan oluşturur. Tasarım ve şıklığı ile fark yaratan kalem kutu modelleri her zevke sahip insanlara hitap edecek çeşitleri ile öne çıkar. 

Daha cool ve sofistike görünmek isteyenler deri kalem kutusu tercih ederken ahşaba hayranlık duyanlar için ahşap kalem kutusu seçenekleri tercih edilir. Metalin dayanıklı yapısına güven duymak isteyenlerin seçimi metal kalem kutuları iken sağlam ve sorunsuz bir kullanım isteyenler şeffaf kalem kutularını tercih eder. Sanatla uğraşanların seçimi ise genellikle şık ve havalı görünümü ile rulo kalem kutuları olur.

En İyi Kalem Kutusu Seçimi

Kalem kutusu seçimi birçok insan için önemlidir, dayanıklı ve ekonomik tasarımları ile öne çıkan kalem kutuları insanların tarzını yansıtmakla kalmaz, bulunduğu ortamda farkını ortaya koymasına da yardımcı olur. 

Tasarımı ile kendine hayranlık uyandıran mükemmel bir aksesuar olarak kullanılan en iyi kalem kutusu seçimi yapılırken öncelikle kalitesi, tasarımı ve kullanım kolaylığı göz önüne alınır. Kalem kutusu seçerken dikkat edilmesi gereken detaylar şu şekilde sıralanabilir;

* İhtiyaca uygun şekilde hacme sahip olmalı.

* Tasarımı ile her zaman kullanışlı ve hafif olmalı.

* Özellikle bölmeli kalem kutularında ağırlık eşit dağıtılmış olmalı.

* Kullanıcısının beğenisine hitap edebilmeli.

Kalem kutusu kesinlikle içerisinde taşınacak gereçlere uygun bir hacme sahip olmalı, gereğinden büyük ya da küçük olanlar ihtiyacı karşılamaz ve gereksiz yere zorlanmaya neden olur. 

Seçilen model ne olursa olsun kesinlikle hafif ve kullanışlı olmalıdır; böylelikle gereksiz detaylar ile uğraşılmaz. Bölmeli olarak tasarlanan kalem kutularında ergonomik tutuş özelliği ve bölmeler arasındaki ağırlığı eşit şekilde dağılmış olması dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. 

Kalem kutusu seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de kullanıcıların beğenisine hitap edebilmesidir. Bundan dolayı seçim yapılırken insanlar kendi karakteristik özelliklerini ve tarzını yansıtabilecekleri modeller arasında tercih yapmalıdır.

Kalem Kutusu Fiyatları

Her yaştan, her meslekten ve her zevkten insanın ihtiyaçlarını karşılaması için tercih edilen kalem kutusu fiyatları ile her bütçeye uygun üründür. Herkes kendi bütçesine ve kullanımına en uygun olan kalem kutu seçeneğini tercih ederek tarzını yansıtma imkanı elde etti. 

Fiyatları ile oldukça geniş kullanıcı kitlesine sahip olan kalem kutusu herkesin kendine uygun olanı seçebileceği geniş bir yelpazeye sahiptir.

En Kaliteli Kalemlik Seçenekleri Nezih’te!

En güzel kalem kutular Nezih’te sizleri bekliyor. İki gözlü kalem kutusu ve boya kalemliği seçeneklerini de inceleyebilir, uygun kalemlik fiyatları ile bütçenize uygun ürünler satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.