sadsad x
asdasd

Hobi & Outdoor

Hobi & Outdoor

Toplam 1513 ürün görüntüleniyor.
1.124,90 TL
956,17 TL
%15
1.124,90 TL
956,17 TL
%15
979,90 TL
832,91 TL
%15

Hobi & Outdoor ürünleri, güzel zaman geçirmek ve eğlenmek için tasarlanmış birbirinden farklı opsiyonlardan oluşuyor. Her insanın değişik beğenilerine hitap edebilmesiyle beklentileri karşılayan skala içinde oldukça ilgi çekici kategoriler var. Kaliteyi, ucuz fiyatla harmanlayan Nezih Kitap Kırtasiye, bu sayede zamanınızın daha verimli geçmesini sağlıyor.

En İyi Hobi & Outdoor Ürünleri Nezih’te

Hobi & Outdoor ürünleri çok farklı kullanım alanlarına sahip olan yüzlerce değişik üründen oluşmaktadır. Hem iyi zaman geçirmek hem de farklı birçok fiziksel aktiviteyi yapabilmek için ideal olan bu ürünlerin tümü, piyasanın kaliteli firmaları tarafından üretildi. Her türlü beklentiyi sonuna kadar karşılamalarıyla dikkat çekiyorlar.

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Puzzle Modelleri

Çocuklar ve yetişkinler için puzzle modelleri, motor becerilerine katkı sağlarken, aynı zamanda beyninizi daha iyi bir biçimde çalıştırmanızın da önünü açıyor Yetişkinlere özel olan puzzle türleri; daha komplike ve karmaşık olan konseptlere sahip. Bunların içinde üç boyutlu olanlar da mevcut. Art Puzzle, Heidi Educa, Professor Puzzle, Ravensburger markalarının ürünleri son derece başarılı. Çocuk puzzle ürünleri; öğrenmeyi daha kalıcı hale getirmekte. İlgi çekici ve çocuklara uygun olan çok sayıda tema söz konusudur. Warner Bross, Alfabe, Türkiye Haritası ve daha birçok değişik puzzle seti sitede yer almakta.

Maketler ve Maket Aksesuarı Çeşitleri

Maketler ve maket aksesuarı çeşitleri şunlardan oluşur;          

* Revell markası tarafından üretilmiş olan Junior Kit Arabalar, rahatlıkla monte edilebilen bir yapıya sahip.          

* Ürün içeriğindeki cıvataları bir araya getirmek yeterli olacak.          

* Hem motor sesine hem de ışığa sahip ve bunları aktif edebilmek için motorun üstündeki kapak kısmına bir kere basmak yeterli olacak.          

* Aynı markanın özel şekilde tasarlanmış polis arabası ve teslimat kamyonu, çocuklar için yeni bir eğlence aracı olacak.          

* Maket yapımında kullanılan her türlü boyayı, uygun fiyatlarla sitede bulabilirsiniz.

Çocuklar İçin Film ve Belgesel Çeşitleri

Çocuklar için film ve belgesel çeşitleri, eğlenirken öğretmeyi de amaçladığı için ebeveynler tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Bu kategorideki ürünler çok sık bir şekilde güncellenir. Bu sayede en son ve en yeni belgesellerle filmleri satın almak mümkündür. Kedi belgeseli ilgi gören, sevimli dostlarımızı daha yakından tanımamızı sağlayan bir belgesel olarak satışta. Güzel ve Çirkin, Neşeli Ayaklar 2, Arabalar, Cinderella Pırlanta Versiyonu, Bambi 2, Robinson Ailesi ve daha birçok çizgi film ve animasyon çocuklarınız için harika bir seyir keyfini beraberinde getirecek.

Dışarıda Kullanabileceğiniz Outdoor Ürünler

Dışarıda kullanılabilecek Outdoor ürünler çok büyük bir ilgi görüyor. Bunlar paten ve scooter olarak bilinen son dönemin trend taşıtlarından oluşmakta. Birçok farklı markanın en kaliteli ürünlerine sitede yer verilmesi büyük bir avantaj. Outdoor alanındaki scooter ve paten, hem spor yapmanızı sağlar hem de mutlu hissetmenize yardımcı olur.

Scooter ve paten modelleri

Scooter ve paten modelleri, her yaştan kişinin çok büyük bir ilgi duyduğu, satın alarak kullandığı dengeye dayalı olan ürünlerdir. Özellikle sokaklarda son yıllarda çok sayıda scooter görmek hiç de şaşırtıcı değil. Voit ve Go Kidy gibi en kaliteli markaların ürettiği bu ürünlerin özellikleri şöyle;          

* Gerek yetişkinler gerekse çocuklar için tasarlanmış olan özel modelleri mevcuttur.          

* Üç tekerlekli şekilde tasarlanmıştır. Ön kısımda 2 arka alanda ise 1 tane tekerlek vardır.          

* Bazı modellerin tekerleklerinde, bir kısmının ise tutamaçların hemen ortasında ışık yer alır. Böylelikle gece kullanımları için de uygundur.          

* Çocuklara özel tasarlanmış olan modellerde tekerlekler biraz daha kalındır. Bu sayede yola tutunma oranı artar. Ayrıca daha kolay dengede kalmak mümkündür.          

* Paten, hem erkeklerin hem de kızların kullanabileceği bir başka denge sporu aparatıdır.

Değişik renk, model ve tasarım seçenekleriyle, en sıra dışı zevklere sahip olan kişilere bile hitap etmektedir. Bu noktada sürüş amacına tam uyumlu bir ürünü satın almak, hem performansınızı arttıracak hem de daha fazla eğlenmenizi sağlayacaktır. Sitede Excess, Mercan Outdoor, Sunman markalarının ürünlerine yer verilmiştir. Frozen Paten, ismini üzerinde yer alan kar taneleri ve buz figürlerinden almıştır. Tam 4 tane tekere sahiptir. Arka kısımdaki tekerlek istenildiği zaman çıkarılabilir. Star Wars konseptiyle dikkat çeken modelde her türlü emniyet tedbiri alınmıştır. İki tane kayışı vardır.

Keyifli Oynayacağınız Oyun Çeşitleri

Bilgisayar oyunları hem zaman geçirmek hem de elenmek için harika bir alternatif. Son yıllarda oyun konsolu olarak bilinen ürünlerin piyasaya sürülmesinden sonra bilgisayar haricinde deneyim yaşamak çok kolay. Hobi & outdoor ürünleri içinde yer alan çok farklı temalara sahip oyunlar ilgi topluyor. PS4 için satılan savaş temalı Far Cry 5 bunların başında gelmekte. Futbol tutkunlarının vazgeçemediklerinden birisi olan PES 2020, PS4'de tercih edilebilir. Destiny 2 Forsaken Legendary Edition, Battlefield 4 Premium Edition, Fifa 19, PES 2019 ise diğer alternatifler. Aynı zamanda bilgisayar oyunları arasında yer alan Destiny 2, Fifa 2019, Far Cry Primal Special Edition ile eğlenebilirsiniz. Nezih Kitap Kırtasiye farkıyla bu oyunların sipariş edilmesi son derece kolaydır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.