sadsad x
asdasd

Hakkımızda

Nezih Kitap Kırtasiye, 1970’ten beri kitap, kırtasiye ve oyuncak alanlarında en yeni, en renkli, en ilginç ürünleri, kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş öncü bir firmadır. 1907 yılında İskele Kitabevi adıyla kurulmuş, 1970 yılında Nezih ismini alarak ilk mağazasını Şaşkınbakkal’da, ikinci mağazasını 1984 te Kadıköy’de açmıştır. Bugün toplam 31 mağazasıyla İstanbul ve Ankara’da hizmet vermektedir. Nezih, sektöründe oluşturduğu mağazacılık anlayışıyla bir çok firmaya da örnek ve ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Nezih Mağazaları 7’den 70’e herkesin, geniş ürün çeşitleri arasında aradığını bulabildiği, kendisini ya da sevdiklerini memnun edecek bir sürprizle karşılaşabildiği, kaliteli ve dürüst hizmet alabildiği popüler alişveriş noktalarıdır.

Kitap, kırtasiye, oyuncak ana kategorileri ile birlikte, en yeni filmler, müzik albümleri, oyunlar, hobi ürünleri, hediyelik eşyalar ve keyifli yiyecekler Nezih raflarında yerini almaktadır. Nezih Mağazaları, kirtasiye konusundaki uzmanlığı, sunduğu kaliteli markalar ve ürün çeşitleri sayesinde, okul alışverişinin en keyifli, vazgeçilmez adresleridir. Mağazalarında öğrenci ve velilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başaran Nezih, eğitim kurumlarıyla yürüttüğü anlaşmalı hizmetlerini de geliştirerek sürdürmektedir. İstanbul’un seçkin eğitim kurumlarının öğrencilerinin okul dönemlerindeki kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını toplu olarak, eksiksiz hizmet anlayışıyla karşılamaktadır.

İstanbul'da AcrLoft AVM, Atlaspark AVM, Bostancı, Brandium AVM, Buyaka AVM, Canpark AVM, Capitol AVM, Emaar Square AVM, Hilltown AVM, Kadıköy, Marmara, Metro Garden AVM, Metropol İstanbul AVM, Nautilus AVM, Ritim İstanbul AVM, Şaşkınbakkal, Yenişehir, 42 Maslak, A Plus AVM, Akbatı AVM, Akmerkez AVM, Beşiktaş, City's AVM, Göktürk, Kristal, Özdilek AVM, Ankara'da ise Ankara Tren Garı, Cepa AVM, Kentpark AVM, Podium AVM ve Ümitköy’de toplam 10.000 m2 satış alanı ile hizmet vermekte olan Nezih, mağaza sayısını artırmaya ve kurumsal hizmetlerini geliştirmeye devam etmeyi hedefliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.