sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Toplam 11023 ürün görüntüleniyor.

Kırtasiye deyince herkesin aklına başka bir şey gelir. Kimi için kırtasiye, ofis malzemesidir yani ofis masasının üzerindeki bloknotlar, zarflar, yazıcı için hazırlanmış kağıtlar anlamına gelmektedir. Kimi için kırtasiye, okul malzemesi demektir yani süslü kalemler, harita metod defterler ve kağıtta iz bırakmayan silgi anlamına gelmektedir. Kimi içinse kırtasiye, hobi malzemesi demektir yani çabuk ısınan bir silikon tabancası, ahşap boyaları ve renkli ponponlar anlamına gelmektedir.

Herkes için akla ilk gelen kırtasiye ürünleri farklıdır. Ancak kırtasiyeyle ilgili ne almak istiyorsanız, aklınıza gelebilecek her ürün için adres bellidir: Nezih Kitap Kırtasiye.

Türkiye'nin öncü kırtasiye mağazası olan Nezih Kitap Kırtasiye'de 7'den 70'e herkesin kırtasiye tanımına uygun ürünler bulabilir, inceleyebilir ve online mağazamızdan kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hem ofiste, hem okulda, hem de hobilerinizi gerçekleştirirken her daim yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Ofislerin kağıtları kalmadığı, kalemlerinin tükendiği ya da farklı sarf malzemeler gerekli olduğunda kırtasiye ürünleri ön plana çıkar. Kırtasiye malzemelerinin önde gelen firmalarından Nezih mağazalarında satışa sunulan, birbirinden farklı sarf malzeme, araç ve gereç, günlük hayatın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Ofisinizde, evrak işlerinizin dosyalanmasında, masanızda, toplantı odalarında, evinizde çocuğunuzun çalışma masasının üzerinde, vazgeçilmez ürünler olan kırtasiye ürünleri, evrak işlerinin daha kolay gerçekleştirilmesini sağlarken, işinizde ve evinizde ihtiyaç duyacağınız tüm kırtasiye ürünleri, geniş bir yelpazeye yayılır.

Kırtasiye Ne Anlama Gelmektedir?

Kırtasiye, dilimize Arapça'dan geçmiş bir kelimedir. Kelime anlamı olarak kağıtla yapılan işler demektir. Türkçe'de ilk başta 'kırtasiye dükkanı' olarak kullanılırken, şimdiyse sadece 'kırtasiye' olarak geçmektedir. Şimdiyse sadece kağıt değil; defter, kitap, boya, mürekkep vb. tüm ürünleri kapsayan kırtasiye malzemeleri, Nezih Kitap Kırtasiye'de keşfetmeniz için sizi bekliyor.

Kırtasiye Eşyaları İsimleri

Kırtasiye, zaman içerisinde kelime anlamından çok daha farklı anlamlar kazanmıştır. Kırtasiye deyince herkesin aklına başka bir şey gelmesi normaldir çünkü kırtasiye kavramı, zaman içerisinde pek çok eşyayı kapsar hale gelmiştir.

Resim defteri, keçeli kalemler, ajandalar, asetat kağıtları, kartonlar, eva süngerleri, keçeler ve okul, ofis, hobi işlerinde kullanılan tüm araç gereçler, kırtasiye malzemesi olarak anılmaktadır.

Aklınıza gelen ya da gelmeyen, tüm ihtiyaç duyduğunuz en güzel kırtasiye ürünleri, online kırtasiye dükkanınız Nezih.com.tr'de sizler için hazır.

Kırtasiye Malzemeleri Nelerdir?

Kırtasiye malzemeleri, birbirinden farklı ürünlerden oluşur. Kalemlerden ataçlara, defterlerden, zımbalara, yazıcı kağıtlarından mürekkep ve daha fazlası ürün, kırtasiye malzemelerini oluşturur. Aynı zamanda okul çağındaki çocukların çanta ve beslenme çantaları, suluk kapları, çocuk makasları, çıtçıtlı dosyalar, telli dosyalar, sunum dosyaları, boyama kalemleri, hesap makineleri, renkli post-it kağıtlar, hediyelik eşyalar ve daha nice ürün, kırtasiye malzemelerini oluşturur.

Kırtasiye Ürünü Çeşitleri Nelerdir?

Odanızda, ofisinizde, evde kullanabileceğiniz birçok farklı kırtasiye malzemesi vardır. Zarflar, yazı araçları, yazıcı mürekkepleri ve daha birçok ürün, kırtasiye ürünlerini oluşturur.

En sık kullanılan kırtasiye ürünleri:          

Yazılarınızı ahenk içinde yazmanız için kalem ve yazı gereçleri          

Notlarınızı tutmanız için defter ve bloknotlar          

Çocuklarınızı büyüleyecek boya kitapları ve kalemleri          

Ergonomik sırt çantaları ve mataralar          

Evraklarınızın dosyalanacağı klasörler          

Yazıcılarınız için birinci sınıf kâğıt ürünleri          

Hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz kaliteli yapıştırıcı ürünleri          

Planlarınızı yapacağınız ya da toplantılar için tahta ve panolar          

Masaüstü gereçleri          

Resmi ve ticari evraklar 

Kırtasiye sektörü, çok geniş ürün yelpazesine sahiptir ve edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda, sizlere en iyi hizmeti sunmak için, ofis ortamınız için gerekli olan tüm malzemeleri sunuyoruz.

Okul Kırtasiye Malzemeleri

Anasınıfından başlayıp, lisans eğitiminin sonuna kadar kullanılabilen kırtasiye malzemelerine, okul kırtasiye malzemeleri diyebiliriz. Okul kırtasiye eşyaları deyince herkesin aklına farklı bir şey gelir, çünkü lisans bitimine kadar olan yaklaşık 16 senelik süreçte, her sene ihtiyaçlar değişmektedir. Okul eşyaları kalem, kalemtıraş ve silgilerdeni baret değildir. Okulda kullanılan ürünler de en az diğer kırtasiye malzemeleri de çok yönlü bir çeşitliliğe sahiptir.

Sulu boya, pastel boya gibi boya malzemelerinin yanısıra kalem modelleri, defter ve bloknotlar, cetveller ve aklınıza gelebilecek tüm okul ürünleri, en kaliteli çeşitleriyle sizlerle!

Okul Öncesi Kırtasiye Malzemeleri

Okul öncesinde yani anasınıfında kullanılacak kırtasiye malzemeleri hem çok renkli hem de çok keyifli. Çocukların el değmemiş, harika hayal güçlerini kağıt üzerinde sergileyebilmeleri için parmak boyalar, küçük kas gelişimini destekleyebilmek için oyun hamurları ve çok daha fazlasını okul öncesi kırtasiye malzemesi olarak sınıflandırabiliriz.

Anasınıfı öğrencisi için malzeme alıyorsanız, alacağınız kırtasiye malzemesinin içinde toksik madde olmamasına, çocukların rahatça tutabilmesi için jumbo kalem satın almaya ve çocukların hevesli kullanabilmeleri için boyaların iyi renk veriyor olmasına özen göstermelisiniz.

İlkokul Kırtasiye Malzemeleri

Çocukların okuma yazmayı yeni öğrendiği ancak hala çocukluktan çıkamadığı ilkokul döneminde, okumaya ve derslere teşviği artırmak için büyük yazılı kitaplar, süslü kırtasiye malzemeleri, lisanslı çizgi film karakterlerinin yer aldığı defterler oldukça yerinde bir seçim olacaktır. Süslü okul eşyaları özellikle eğitimin ilk kademesinde oldukça popülerdir.

Çocukların rahatça kullanabilmesi için küçük defterler tercih etmeye, küçük parmakların zorlanmaması için ergonomik tasarıma sahip kalemler ve yazı gereçleri seçmeye, işlerini kolaylaştıracak silgi ve kalemtraşlar almaya dikkat etmelisiniz. Kendi yiyeceklerini ve içeceklerini kendileri taşıyacakları için hafif, kolay kullanılabilen çanta ve mataralar tercih edebilirsiniz. Özellikle 1.sınıfta bol bol harf ve hece alıştırması yapılacağı için uygun boyutlarda bir yazı tahtaları, çocuğunuzun keyifle çalışmasını sağlayacaktır.

Ortaokul ve Lise Kırtasiye Malzemeleri

Derslerin yoğunlaştığı orta kademede en çok kullanılan kırtasiye ürünleri not almak için kalem ve defterlerdir. Artık daha rahat hareket edilebilen ve yönetilebilen defterlerde genelde büyük boy okul defteri modelleri tercih ediliyor. Rahat kullanılan uçlu kalemler, notların üzerinden geçmek için fosforlu kalemler ve hepsini bir arada tutabilmek için kullanışlı kalem kutuları, orta kademe için ideal olacaktır. Tüm bunlarla okula gidip gelmek eziyet olmasın diye, rahatça ve keyifle kullanabilecekleri sırt çantaları da Nezih Kitap Kırtasiye'de.

Üniversite Kırtasiye Malzemeleri

Üniversite çok yönlü eğitim kurumlarıdır. Bir bölümde kağıt ve kalem yeterliyken diğer bir bölümde ortaya tasarımlar çıkarmanız gerekebilir. Üniversitedeki bölümler ve tüm ihtiyaçlar için de doğru adres yine Nezih Kitap ve Kırtasiye.

Güzel sanatlar bölümleri için çizim kalemleri, boyalar ve boya ürünleri de burada, en kaliteli seçimlerle sizleri bekliyor.

Hobileriniz İçin Kırtasiye Malzemeleri

Hobiler, kişinin işi haricinde vakit geçirdiği, dinlendiren aktivitelerdir. Hobi olarak pek çok şey sayabiliriz. Bazı hobiler için pek malzeme gerekmez ancak malzeme gerektiren pek çok hobi için en uygun kırtasiye malzemeleri de Nezih Kitap Kırtasiye'de mevcuttur.

Ahşap boyama için akrilik boyalar ve uygun boya fırçaları, en yaratıcı tasarımlar için minik ahşap mandallar, keçe tasarımları için rengarenk keçe ve yapıştırıcılar ve renkli tasarımlar ortaya çıkarabileceğiniz hobileriniz için aklınıza gelebilecek pek çok renkli ve parlak ürün için doğru adrestesiniz.

Ev İçin Kırtasiye Malzemeleri

Evinizde okul çocuğu olmasa da, ofis çalışanı olmasa da bazı kırtasiye malzemeleri ev için de elzemdir. Alışveriş listeleri için tahta ve panolar, paketleri açabilmek için makaslar ve maket bıçakları, alacağınız notlar için kağıtlar ve kalemler, her ev için ihtiyaç duyulabilecek kırtasiye malzemelerindendir.

Hediyelik Kırtasiye Ürünleri

Kırtasiyeler, hediye bulmak için de ideal yerlerdir. Sadece hediye bulmak için değil, hediye hazırlamak için malzeme de bulabileceğiniz kırtasiyelere sevdikleriniz için göz atmayı ihmal etmeyin.

Peki kırtasiyeden ne hediye alınabilir? Yılbaşı için kullanışlı bir ajanda, resim merakı olan bir sevdiğiniz için tuval, fırça ve boyalardan kendi oluşturabileceğiniz bir resim seti, şık bir dolma kalem ilk akla gelen hediyelik kırtasiye ürünleri olmaktadır.

Öğrenciler İçin Kırtasiye Ürünü Çeşitleri

Sadece iş dünyasında değil, eğitim dünyasında da vazgeçilmez birçok farklı kırtasiye ürünü çeşidi bulunur. Öğrencilerin çalışma ortamının üst seviyede verimlilik sağlaması için, en önemli kırtasiye gereçleri ve ofis malzemeleri bulunur.          

Defterler ve bloknotlar          

Bloknotlar          

Konsept defterler          

Çanta ve mataralar          

* Kalem kutuları          

Boya kalemleri

Öğrencilerin sınavlara çalışırken, önemli yerleri işaretleyebilecekleri fosforlu kalemlerin yanında, en güzel yazılarını yazacakları, not tutacakları birbirinden farklı uçlu kalemler ve kurşun kalemler de yine öğrencilerin zevkine ve beğenisine sunulur.

Çalışanlar İçin Ofis Kırtasiye Malzemeleri

Ofisler de kırtasiye malzemelerinin en az okullar kadar çok kullanıldığı alanlardır. İş dünyası ne kadar dijitalleşse de kırtasiye malzemelerinin ofislerdeki kullanışlılığı azalmadan devam etmektedir.

Ofis malzemelerini online kanaldan satın almak için doğru adrestesiniz! Zımba, sunum dosyaları, sıvı ve şerit siliciler, tükenmez kalemler, telli dosyalar, dosya ve klasörler, küp bloknotlar ve çok daha fazlası Nezih Kitap Kırtasiye'de sizleri bekliyor. 

Bir ofis için vazgeçilmez 10 kırtasiye ürünü:          

Farklı çaplarda uca sahip uçlu kalemler          

Notlarınızı vurgulamak için keçeli ve fosforlu kalemler          

Not tutmak için tükenmez kalemler          

Evladiyelik dolma kalemler          

Dosya ve klasörler          

Masaüstü gereçleri          

Kâğıt ürünleri        

Ölçü ve çizim malzemeleri          

Ajanda ve takvim

Ofislerde en çok gerekli olan malzemeler içinde; kare, pencereli diplomat, torba, mukavva ve silikonlu zarf çeşitleri de vardır.

Kırtasiye Ürünlerinin Fiyatları

İster öğrenci olsun ister iş dünyasında olsun, kullanılan kırtasiye malzemeleri fiyatları geniş fiyat aralığına sahiptir. Marka ürünlerin yanında alternatif ürün malzemelerinin de bulunduğu kırtasiye ürünleri; içinde kullanılan malzemeler, markalar açısından da fiyatlarında değişkenlik gösterir.

Fiyat ve kalite olarak hem okul çocuklara, hem ofis çalışanlarına, hem bir hobi uğraşı olan kişilere hem de sadece evi için lazım olabilecek ürün bakan kişilere hitap edecek en uygun fiyatlı, en kaliteli kırtasiye ürün markaları şaşırtacak bir çeşitlikte sizleri bekliyor. En uygun kırtasiye sitesi olan Nezih.com.tr'de tüm ihtiyaçlarınız için uygun bir kırtasiye malzemeleri bulabilirsiniz.

Kırtasiye Malzemeleri Nasıl Seçilir?

Ofislerde, okul ve evlerde kullanılan kırtasiye malzemeleri, ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak ürünlerdir. Kullanılan defterler, kalemler, not kağıtları ve diğer sarf malzemeler, kullanımı kolay ve işinizi kolaylaştıran malzemeler olarak tasarlanır. Okula giden çocuklarınızın, eğitim hayatlarında kullanabileceği kırtasiye ürünleri, yaş gruplarına göre seçilirken, ofis ya da evde kullanılacak kırtasiye malzemeleri, ihtiyacı ve beklentiyi karşılayacak, teknik özelliklere ve fonksiyonlara sahip ürünlerden tercih edilir. İster ofiste ister evde ya da eğitim gören çocuğunuz için tercih edilecek tüm kırtasiye ürünleri, uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle, kırtasiye sektörünün büyük firması Nezih mağazalarında satışa sunulur.

boyama4.png (140 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.