sadsad x
asdasd

Eğitici Oyuncaklar

Toplam 768 ürün görüntüleniyor.

Bebekler dış dünya ile tanışırken duyu organlarından destek alırlar. Dış dünyadaki tüm nesneyi tanımak, incelemek onun saatlerini alır. Bu nedenle en sevdiği şeyler oyun ve oyuncaklarıdır. Eğitici oyuncak, çocuğun gelişimine olumlu katkıda bulunan parçalardan oluşan bir bütündür. Eğitici oyuncaklar sayesinde, beyin gelişimi ile birlikte kas gelişimi de desteklenir. Çoklu parçalardan oluşan eğitici oyuncaklar ile koordinasyon kurabilme, duygularını ifade etme olanağı bulur. Clementoni eğitici kutu oyunları tercihiniz ile çocuğunuz oyun oynadığı bir gruba dahil olduğu için mutlu olur. 4M eğitici oyuncaklar arasından seçmiş olduğunuz bir set ile çocuğunuzun gelişimini desteklerken sağlığını da korumuş olursunuz. 4M oyuncakları parlayıcı nitelikleri taşımaz, boyası çıkmayan parçalardan oluşur, parlak, canlı renklerdedir. Eğitici oyuncaklarla oynamak, bağımsızlık, kendine güven duygularını geliştirir. Çocuğunuzun özgürce keşfedebileceği oyuncakları kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Eğitici oyuncaklar arasında farklı alternatiflerden bahsetmek mümkündür. Çocuk kutu oyunlarından robot setlerine kadar her ilgiye hitap eden alternatifler vardır. Strateji oyunları, bilim ve deney setleri farklı yaş gruplarına göre de tercih edilebilir. Etkinlik ve tasarım setleri ise daha ileri yaş gruplarının ilgisini uyandırır. Eğitici oyuncak seti çeşitleri sayesinde çocuğunuz verimli zaman geçirebilir. Bu oyunlar bilişsel, duyusal becerilerin gelişmesine de katkıda bulunur. Çocuklar için eğitici oyuncaklar olduğu gibi bebekler için de belirli ürünlerden bahsetmek mümkündür. Bebeğimin ilk zeka kartları ya da farklı seçenekler sayesinde konuşma ve dokunma becerileri desteklenir. Bu amaçla en çok tercih edilenler arasında ilk sırayı Fisher Price eğitici oyuncaklar alır. Çok yönlü düşünme becerisini geliştiren oyuncaklar, şekil yeteneğini de ortaya çıkarır. Farklı parçaların birleştirilmesini amaçlayan setler ile çocuklar kendilerine özgü tasarımlar yaratabilir. Yol inşaat seti tercih edilebilecek setlerden biridir. Aynı zamanda parçalı bloklar da kullanılabilir. 

Okul Öncesinde Eğitici Oyuncaklar 

Okul öncesinde oyun hamuru sıklıkla kullanılır. Kavrama, şekil oluşturma becerilerini geliştiren oyun hamurları, ince motor becerilerini de destekler. Renkleri öğreniyorum setleri okul öncesi için farklı bir alternatiftir. Bu oyunlar, Türkçe ya da İngilizce olacak şekilde tercih edilebilir. Okul öncesi dönem, çocuğun ileriki yaşamının belirlenmesi açısından son derece önemlidir. Bu süreci faydalı oyuncaklarla destekleyerek daha verimli geçirebilirsiniz.  

Tercih edebileceğiniz oyuncaklardan bir diğeri de matematik terazisidir. Bu sayede erken dönemde toplama, çıkarma gibi basit işlemleri öğrenen çocuklar, okul hayatında daha başarılı olur. 

Eğitici Oyuncak Fiyatları 

Eğitici oyuncak fiyatlarında uygun seçenekleri Nezih Kırtasiye’de bulabilirsiniz. Bilim ve oyun çılgın anatomi gibi vücudu tanımaya yarayan setler ya da yeni konuşmaya başlayan çocuklara yönelik ürünler… Çok sayıda seçenek arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Eğlenceli bulmaca zıt kavramlar gibi çok yönlü düşünme becerisini destekleyen ürünler de tercih edebilecekleriniz arasındadır. Eğitimi hayatın her alanına yaymak ve daha başarılı ve yetenekli çocuklar yetiştirmek için siz de Nezih.com’yi tercih edebilirsiniz. Hemen oyun seçiminizi yapın ve kolayca siparişinizi oluşturun. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.