sadsad x
asdasd

Rotring

Her türlü çizim ve yazı işlemlerinizi özel tasarlanmış olan Rotring kalemler sayesinde başarılı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Dünya markası haline gelen firmanın, onlarca farklı ürün türü ve konsepti söz konusu. Gücünü geçmişinden alan Rotring, eskiyle yeninin harmanlanmış yüzlerce modelini sizlere sunuyor. Rahatlığı, kullanım kolaylığına sahip olması ve ergonomik yapısı sayesinde beklentilerinizin çok ötesinde bir deneyimi yaşamak için Nezih Kitap Kırtasiye'nin resmi sayfasını tercih edin.

Rotring Ne Zaman Kurulmuştur?

Rotring, 1928 senesinde kurulan ve o günden beri aralıksız olarak kalem ile değişik ofis ürünlerini piyasaya süren bir firmadır. Almanya'nın Hamburg kentinde ana merkezi yer alır. İlk olarak Tintenkuli Handels GmbH ismini kullanan işletme, 1970'li yıllara gelindiği zaman adını Rotring olarak değiştirmiştir. Ürettiği ilk ürün bir dolma kalem olan işletme, daha sonra farklı konseptlere el atmıştır. Firmanın kalemlerinin üstünde yer alan kırmızı şerit anlamına gelen Rot ve Ring ifadeleri birleştirilerek başarılı bir marka yaratılmıştır.

Rotring Kalem Çeşitleri Nelerdir?

* Rotring kalem çeşitleri her daim profesyonellerin kullanımına uygun olan birçok modelden oluşuyor ve bunlardan birisi Rapid pro. Kalem siyah bir gövdeye sahip. Aynı zamanda dayanıklı, saf metalden yapılmış olan bir gövdesi mevcuttur. Üstten basmalı özelliğe sahip mekanizması sayesinde rahatlıkla kullanılabilir.          

* Firmanın set şeklinde satışa koymuş olduğu Artpen Kaligrafi içinde bir kalem ve bir tane mürekkep ve iki tane de farklı boyutlara sahip olan uç bulunuyor.          

* Versatil kalemler ise uçlu olarak bilinen, değişik renkler kullanılarak tasarlanmış ürünlerdir.

Rotring Versatil Kalemler

* Rotring versatil kalemler, farklı birçok seriden oluşan onlarca modeliyle öne çıkmakta.          

* Tikky RD serisi içinde yer alan kalemler mekanik bir kurşun kalem olarak üretildi. Uç kalınlığı değişiyor. Tutma yerinin kauçuk olması sayesinde kavraması oldukça basittir. Aynı zamanda klasik bir tasarımı vardır. Böylelikle hem ofislerde hem de okullarda kullanılır.          

* Rapid serisindeki ürünlerde ise çevirme mekanizmasına sahip olan silgi söz konusudur. Uç kısmının gizli olması, kullanım kolaylığı sağlarken buranın kırılmasının ya da zarar görmesinin önüne geçmektedir. Elde daha iyi bir biçimde kavranabilmesini sağlayan bir tutma yeri vardır.

Rotring Markasını Kimler Tercih Etmeli?

Rotring marka, kaliteye önem veren kişiler tarafından tercih edilir. Kullanım alanı konusunda farklı birçok opsiyon söz konusudur. Günlük olarak okula giden öğrenciler tarafından tercih edilir. Farklı milimetrelere sahip olan uç özelliği sayesinde, yazı yazmak eğlenceli ve aynı zamanda oldukça kolay bir hale gelecektir. Set şeklinde satılan ürünler sayesinde, markanın kalitesini yansıtan birçok ürünü aynı pakette satın alabilirsiniz. Silgi ve daha farklı birçok ürünü sayesinde, kaliteyi arayanlar için harika bir seçimdir.

Neden bir Rotring Kalem Satın Almalısınız?

Rotring kalem satın almanın birçok nedeni var ve bunlar şöyle;          

* Ergonomik tasarımı sayesinde ele rahatlıkla oturur. Böylelikle yazım işleriniz daha keyifli bir hale gelir.          

* Rotring kalemler aynı zamanda şıklıklarıyla göz kamaştırırlar. Marka değerinin yüksek olması sizin için prestij demektir.          

* Uzun ömürlü olmasından dolayı seneler boyunca ilk günkü performansı hissetmek mümkündür.          

* Ürünler farklı renk ve tasarım opsiyonlarıyla dizayn edilmişlerdir. Sizi tam anlamıyla yansıtan bir kalem modelinin sahibi olabilirsiniz.          

* Çok dayanıklı olan kalemler, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu da, farklı beklentilerin tamamen karşılanması anlamına gelmektedir.

Rotring Kalem Fiyatları

Rotring fiyatları, ürün skalasının çok geniş olmasından dolayı farklı meblağlara sahip. Tasarımın son derece başarılı olduğu ürünler; konforu da beraberinde getirmesinden dolayı gerek yazı gerekse çizim konusunda kaliteyi arayanların beklentilerini karşılıyor. Görsel anlamda da kusursuz olan ürünler; ortaya çıkabilecek sorunları minimize etmesiyle bilinmekte. Başta uç kırılması ve kayma olmak üzere değişik problemler olmadan yazı yazmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Nezih Kitap Kırtasiye, her daim uygun fiyat politikası sayesinde yüksek olmayan ücretler üzerinden satış işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Toplam 139 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.