sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Çanta Ve Mataralar

Çekçek Çantalar

Çekçek Çantalar

Toplam 107 ürün görüntüleniyor.

Çekçek sırt çantaları hem sırta takılabilmesi hem de kolaylıkla çekilebilmesi yönünden hem anne babalar hem de çocuklar tarafından çok beğenilen çanta modellerindendir. Üzerinde yer alan çocukların çok sevdiği çizgi film karakterlerinin yer aldığı çantaların en güzellerini Nezih’ten uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Çocukların Çok Seveceği Çekçek Çanta Modelleri Nelerdir?

Çekçekli okul çantası modelleri kullanım kolaylığı açısından çocukların okula giderken hayatlarını kolaylaştırmaktadır. Nezih’te yer alan birbirinden güzel ve tekerlekli okul çantası seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

* Frozen 5113 Çekçekli Sırt Çantası Salto Destın: Kolay yönlendirilen çekçekli kız çocuk çantası ile çocuğunuz hiç yorulmadan okula gidecek. Çantanın içerisinde yer alan çift bölme ve geniş iç hacmi ile okul için gerekli tüm malzemeler çantaya kolaylıkla sığmaktadır. Çantanın 2 adet yan cebi bulunmaktadır, dikişleri sağlamdır, dış tasarımı renki ve askıları dayanıklıdır. Frozen desen çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Frozen çekçek çanta modelinin kullanım yaş aralığı 6 yaş ve üzeridir.

* Spiderman Çekçekli Erkek Okul Çantası: Erkek çocukların en sevdiği karakterlerden biri olan Spiderman çekmeli çanta modelleri arasında en sık tercih edilen modellerdendir. Çanta çekçek özellikli olması sayesinde yorulmadan taşınabilmektedir. Çantayı elinizde ve omzunuda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.Çantanın fermuarlı iki bölmesi bulunmaktadır. İç hacmi geniştir ve yanda bulunan iki küçük cebine suluk gibi eşyalar konulabilmektedir.

* Kral Şakir Çekçek Okul Çanta: Tekerlekli sırt çantası modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan bu çanta modelleri, çocukları okula gitme konusunda teşvik edecektir.

* Transformers Çekçek Anaokulu Çantası: Çekçek çantalar üzerinde yer alan karakterler çocukları okula ısındırmak için en güzel okul ürünlerinden biridir. Transformer erkek çocukların en çok sevdiği modellerden biri olarak Nezih’te uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

* Ibag Çekçek Sırt Çantası: Elde ve omuzda taşımaya uygun olan sürgülü çocuk çantası hem çocuklar hem de yetişkinler için kullanıma uygundur. İç hacmi geniştir, her iki yanında lastikli file cep bulunur ve fermuar ile açılan dört ana bölmesi bulunmaktadır.

* Barbie 5007 Çekçekli Sırt Çantası Salto Dreamho: Kız çocuklarının çok sevdiği karakterlerin başında gelen Barbie çekçek çantaya çocuğunuz bayılacak.

* Slazenger Çekçek Sırt Çanta

* Cars 5065 Çekçekli Sırt Çantası

* Coral High Kids Çekçek Sırt Çantası

* Mickey 5187 Çekçekli Sırt Çantası Salto Power

En Kaliteli Çekçek Çanta Modelleri Nezih’de!

Uygun sürgülü çanta fiyatları ve en kaliteli markaların çekçek çantalarının yer aldığı Nezih’den çocuğunuzu mutlu edecek ürünleri satın alabilirsiniz. Çocukların en sevdiği karakterlerden oluşan çekçek çantaları ve okul için gerekli birçok ürünü Nezih’te bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.