sadsad x
asdasd

Kutu Oyunları

Toplam 547 ürün görüntüleniyor.
199,90 TL
179,91 TL
%10
949,90 TL
854,91 TL
%10

Kutu oyununu sadece çocuklar oynar sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Tüm aileyi bir araya getirmenin en eğlenceli yolu kutu oyunlarıdır. Sanal ortamda oyunların artması ile herkes bireysel oyunlarıyla meşgul durumda. Bu duruma bir dur diyerek tüm sevdiklerinizi bir araya toplamanın zamanı geldi! Ailenizle, arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde beraber vakit geçirebileceğiniz birbirinden stratejik kutu oyunları ile zeka jimnastiğine var mısınız? Kutu oyunlarında, amaç eğlenerek, düşünerek ve tartışarak hedefe ulaşabilmektir. Grup olarak oynanan oyunlarda, genelde iki farklı grup şeklinde kümelenilir. Hedefe ulaşan grup oyunu kazanmıştır. Sevdiklerinizle eğlenirken zekanızın sınırlarını zorlayacak bir kutu oyunu seçebilmek için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Yetişkin ve çocuklar birlikte keyifli zamanlar geçirmek için genellikle eğlenceli kutu oyunları seçiyor. Scrable, Jenga, Tabu gibi geniş bir kutu oyunu seçeneği sunan Nezih Kırtasiye eğlence dolu zamanlar geçirmenize yardımcı oluyor. Stratejik olan kutu oyunlarının zeka oyunları ve hafıza geliştiren özellikleri de özellikle çocuk oyunları ile bol bol vakit geçiren ebeveynlerin çok ilgisini çekiyor. Arkadaş grubunuz ya da aileniz ile keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak olan kutu oyunlarıyla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bazı oyunlar 2 kişiyle de keyifle oynanabilirken bazı oyunlarda daha kalabalık bir grup oluşturmanız gerekir.

En güzel kutu oyunları içinden yapacağınız seçimle, oyunlarınızı gittiğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Kutu oyunları hem fiziksel aktivite şansı sunuyor hem de sizi beyin jimnastiğine davet ediyor. Oyunların en önemli özelliği ise sosyalleşme sağlamasıdır.  Nezih Kırtasiye eğlenceli ve geliştirici vakit geçirmenize yardımcı olan oyunlar ile sizi bir araya getiriyor. Okul öncesi yaştaki çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesini istiyorsanız, ilk 50 hayvan seçeneğini inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun hem eğleneceği hem de öğreneceği oyunlar için Nezih Kırtasiye oyuncak kategorisini inceleyebilirsiniz.

Kutu Oyunları Çeşitleri

Çocuklarınızın eğitim sürecine destek veren, aynı zamanda eğlenceli zamanlar geçirmelerine yardımcı olan oyunlar ile siz de çocuğunuzla birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Okul öncesi yaşlardaki çocuklar için tasarlanan fiziksel aktivite ile öğrenmeyi destekleyen oyunlar da oldukça faydalı seçenekler içinde yer alır. Sürekli gelişmeye devam eden çocuklarınızın motor becerilerini desteklemek için 4 ve 5 yaş kutu oyunları içinden çocuğunuzun en beğeneceği oyunları seçebilirsiniz. Böylece yeni kavramları ve kelimeleri daha hızlı öğrenmelerini sağlayabilirsiniz.

Monopoly kutu oyunu, okul çağındaki çocuklarınızla birlikte oynayabileceğiniz keyifli kutu oyunlarından biridir. Kelime üretme oyunları, yetişkin kutu oyunları içinde en popüler olanlardan biridir. Çocuklarınızın kendi kendine de oynayabileceği yaş grubuna göre eğitici oyunlar içinden dilediğiniz oyunları seçebilirsiniz. Çocuklarınızın kelimeleri, kavramları, hayvanları, eşyaları daha kolay öğrenmelerine yardımcı olacak kutu oyunları olduğu gibi aynı zamanda çocukların dil becerilerini geliştiren ve daha doğru bir Türkçe konuşmalarını kolaylaştıran oyun seçenekleri de bulunmaktadır. Çocuklar kadar yetişkinlere de fayda sağlayan hafıza oyunları, anlık hafızanın kullanılması ile özellikle büyüklerimiz için oyalayıcı ve uygun seçeneklerdir. Kapalı kartları rastgele açarak eşleştirme ile oynanan oyunlar içinden seçim yaparak görsel hafızanızı da güçlendirebilirsiniz.

Aile oyunları içinde denge kutu oyunları da oldukça keyifli bir seçimdir. Birlikte vakit geçireceğiniz eğlenceli oyun seçenekleri ile ailenizle kusursuz bir eğlence programı yapabilirsiniz. Nezih Kırtasiye web sayfası üzerinden dilediğiniz kutu oyunlarını seçebilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.