sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Kalemler Ve Yazı Gereçleri

Keçeli Kalemler (Fineliner)

Keçeli Kalemler (Fineliner)

Toplam 143 ürün görüntüleniyor.

Çizimlerinde renklerin özgürlüğünü keşfet! Fineliner (keçeli) kalemler, büyükler için boyama kitaplarının vazgeçilmez setlerindendir. Özellikle stabilo keçeli kalemler ile uzun bir boyama serüveni yaşayabilirsiniz. Faber Castell fineliner kalemler yüksek kaliteli ve yoğun renklere sahiptir. Keçeli fineliner kalem boyama sonrasında gözle görülür yüksek parlaklık verir. Fosforlu görünüm için özel olarak seçilmiş pigmentlerden oluşur. Fineliner kalem modellerinde sağlam ve baskıya dayanıklı uç bulunur. Mürekkepleri yıkanabilir, kokusuz ve su bazlıdır. Mürekkepleri kurumadan kapağı 4 saate kadar açık kalabilir. En güzel ana ve ara tonlardaki fineliner kalemleri kategorimizden inceleyerek kendi setinizi oluşturabilirsiniz.

Keçeli kalem kırtasiye malzemeleri arasında yer alan ve ofis ile okullarda yaygın biçimde kullanılan ürünlerin başında gelir. Fineliner kalem adı ile de bilinen bu kalem çeşidi pürüzsüz bir yazma deneyimi sunduğu için tercih edilir. Ayrıca keçeli kalem yumuşak ucu sayesinde kâğıda dokundurulduğu anda yüzeyde kolayca iz bırakır.

Kurşun kalemlerden farklı olarak kalıcı bir yazı deneyimi sunan keçeli kalemler tükenmez kalemlerden çok daha işlevseldir. Dağılma yapmayan bu kalemler kullanım sırasında da akmazlar.

Keçeli Kalem Çeşitleri

Keçeli kalemler öncelikle yazı, boyama ve çizim olmak üzere kullanım alanlarına göre üç sınıfa ayrılabilir. Boya yapmak için kullanılan keçeli kalemlerin uçları kalındır ve boya keçeli kalemleri siyah ve mavi gibi klasik renkleri pek içermezler. Daha çok okullar için tercih edilen bu keçeli kalem modellerinin yanında çizim yapmada yararlanılan ve özellikle profesyoneller tarafından kullanımı yaygın olan kalemler mevcuttur. Bu teknik kalemler çok ince uçludur ve genellikle su bazlı keçeli kalem formatında üretilirler. Teknik çizimlerde ve özel meslek erbaplarına hizmet eden bu keçeli kalemlerin yanında yazı yazmayı ideal hale getiren keçeli kalemler de vardır. Yazı için üretilen keçeli kalem modelleri de ince uçludur. İnce uçlu keçeli kalem çeşitleri detaylara inebildiği ve dağılmadığı için oldukça kullanışlıdır.

Keçeli kalemler renklerine göre de kategorize edilebilir. Boya için kullanılan kalın uçlu keçeli kalem modellerinde birçok farklı renk bulunur. Bu keçeli kalemler çeşitlerinin yanında ince uçlu modelleri ile de kusursuz biçimde yazı yazmayı ve çizim yapmayı sağlayan ince uçlu keçeli kalem modellerinde de geniş bir renk skalası mevcuttur. Bunlar keçeli ve ince uçlu renkli kalem çeşitleri olarak set halinde satın alınabilir.

İnce uçlu keçeli kalem seti öncelikle siyah keçeli kalem olmak üzere mavi ve kırmızı renkli kalemleri mutlaka içerir. Diğer renkler ise setin genişliğine göre set içinde bulunabilir.

Keçeli Kalem Özellikleri

Keçeli kalemler kesintisiz ve kusursuz bir yazı deneyimi sunar.

Kâğıt yüzeye dokundurulduğu anda kâğıtta iz bırakırlar.

Kâğıtta dağılma ya da kullanım sırasında akma yapmazlar.

Boyama ile çizim yapmak ve yazı yazmak için kullanılan çeşitleri mevcuttur.

Hem okul hem de ofislerde kullanılabilir aynı zamanda mühendislik ve mimarlık alanlarında ince detayları çizmek ile resim yapmak için de işlev görürler.

Bu kalemlerin içlerindeki mürekkepler genellikle su bazlı ürünlerdir.

İnce uçlu çeşitleri yazı yazmak ve detay çizmek için idealdir.

Kalın uçlu modelleri yazıda öne çıkarılmak istenen yerleri işaretlemek ve boyama yapmak işlevlerini rahatlıkla görür.

Oldukça pratik ve ergonomik ürünlerdir.

İstenilen her renkte üretimi mevcuttur.

Tek tek ya da set halinde alınabilirler. 

Nezih’in sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesi içinden keçeli kalem çeşitlerine uygun fiyatlara sahip olmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve siparişinizi hemen verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.