sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Kalemler Ve Yazı Gereçleri

Fosforlu Kalemler

Fosforlu Kalemler

Birçok farklı amaca yönelik geniş kalem yelpazesiyle hizmet veren Nezih mağazalarında satışa sunulan pastel renklerde fosforlu kalemler; kaliteyi, sürdürülebilirliği, ergonomiyi ve beklentilerinizi karşılaması için tasarlanmıştır. Aynı zamanda özel silgiye sahip olan vurgulayıcı kalemler olarak da kullanılan kalemler, zengin ve parlak renk çeşidine sahiptir.

Fosforlu Kalemler Nedir?

İş, revizyon ya da planlama için kullanılan işaretleyici kalemler, en gözde kırtasiye malzemeleri içinde yer alır. Öğrencilerin sınavları ve özel ders notları için, vurgulama kalemi olarak kullandığı kalemler, aralarında birçok renk seçeneğine sahip renk ve tonlara sahiptir. Birçok kişi tarafından basit olarak tanımlansa da vurgulayıcı kalemler; oldukça kullanışlı ve alınan notların rahatlıkla akılda tutulabilmesi için, gerekli hususlara sahiptirler. Çoğunda sıvı mürekkep kullanılmasının yanında, uç özellikleri ve farklı gövde tasarımlarından oluşur.

Ne İçin Kullanılır?

Parlak ve farklı renk tonlarında tasarlanan kalem işaretleyiciler, birçok alanda rahatlıkla kullanılır. Sizin için önemli olan notları işaretlemek, bir kitapta dikkat çeken yerleri işaretlemek için kullanılır.

İşaretleme kalemlerini kullanmak için 5 önemli neden:          

* Önemli şeyleri hatırlamanıza yardımcı olur.          

* Sizin için önemli olan notları işaretleyebilirsiniz.          

* Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize olanak tanır.          

* Notlarınızın kalitesini yükseltir.          

* Özel tasarımları sayesinde bulaşma yapmazlar. Okulda öğrencilerin ders notlarında, sınavların gözden geçirilirken önemli yerleri işaretlemesinde, ofislerde ve hatta ev hanımlarının farklı bilgileri işaretlemek için kullandıkları kalemler, aynı zamanda eğlence amaçlı belirteçler olarak da kullanılırlar.

Fosforlu Kalem Çeşitleri Nelerdir?

Farklı renk seçeneklerine sahip olan vurgulayıcı kalemler, çeşit olarak da zengin içeriğe sahiptir. Fosforlu kalemlerin özel mürekkepleri olmakla birlikte, ürünlerin kolaylıkla dolumu da sağlanabilir. İşaretleyici kalemler çoğunlukla sarı renkli olmasına rağmen, farklı renk kodlarına sahiptir ve çoğunda gölgeler yaratmak istediğinizde, yumuşak renkli fosforlu kalemleri tercih edebilirsiniz.          

* Likit fosforlu kalemler          

* Jel fosforlu kalemler          

* Kalem fosforlu kalemler

Jel işaretleyiciler; işaretlemek istediğiniz alanı, jel çubuk şeklinde işaretler. Lekelenmeye ve akmaya dirençli şekilde tasarlanan işaretleyiciler, hassaslık konusunda daha az dirençli olurken, kapakları kapatılmadığında, kuruma eğilimi gösterirler. Vurgulayıcı kalemler; farklı uç, boyut ve şekillerde tasarlanır. Kiminde tek bir metin satırını işaretleyen keski ucu bulunurken, başka bir modelinde ekstra geniş uçlar ve ince madde işaretleri vardır. Bazı işaretleyici kalemler iki renkli çift uç özelliğine sahiptir ve iki renk arasında rahatlıkla geçiş yapmanıza olanak tanır. Bazı kalemler ise yuvarlak uçludur ve istenilen yeri yuvarlak içine almanızı sağlarken, altını çizmek için de kullanabilirsiniz.

Fosforlu Kalemleri Kimler Kullanır?

İş toplantılarında önemli bilgileri not almak ve en önemli ipuçlarını belirtmek için kullanılan işaretleme kalemleri; eğitim alan öğrencilerin, ders notlarında önemli yerleri işaretlemeleri için, vazgeçilmez kırtasiye araçlarıdır. Not almanın dışında, parti süslemeleri için, eğlence amaçlı belirteç olarak kullanılan işaretleme kalemleri; öğrenciler, iş insanları, okumayı seven ve not almak isteyenler, zamanını en iyi şekilde planlayarak, zamanı doğru şekilde yönetmek isteyen kişiler tarafından kullanılır. Mürekkepli yapıları ve keçeli uçlarıyla, istediğiniz her yerde işaretleme yapabileceğiniz kalemler, kapaklarının kapalı tutulmasıyla, uzun süre kullanılabilir. Hem eğitim hem de iş dünyasında rahatlıkla kullanılan kalemler, hassas ürünler olduğu için, çok fazla bastırılmadan rahatlıkla kullanılır.

En İyi Fosforlu Kalem Markaları Hangileridir?

Kullanım alanlarına göre yazılan yazıların önemli yerlerini belirlemek için kullanılan vurgulayıcı kalemler, unutulmamak için işaretlenen yazılara, canlılık ve parlaklık katar. Kalemlerin farklı uç ve renkleri bulunur. Tercih edebileceğiniz fosforlu kalem markaları:        

* Faber Castell        

* Stabilo        

Serve        

* Pilot        

* Edding        

* Pentel        

* Bic

Aynı zamanda silinebilir fosforlu kalem çeşitleriyle de yanlış işaretlenen yerleri değiştirme fırsatı yakalayacağınız kalem çeşitlerinde, mini boylu kalemler sayesinde, taşıması ve saklaması kolaylaşan, zengin renk çeşitlerinin bulunduğu işaretleyici kalemleri kullanabilirsiniz.

Fosforlu Kalem Fiyatları

Ders kitapları, romanlar, toplantı notları işaretlemek için tercih edeceğiniz fosforlu kalem fiyatları, satın alacağınız türe göre değişkenlik gösterir. Likit, jel ve kalem tipli olan fosforlu kalemler, kırtasiye ve oyuncak sektörünün büyük firmalarından olan Nezih mağazalarında satışa sunuluyor. Farklı renk ve boyut çeşitlerine de dikkat edeceğiniz, kullanım amacınıza uygun olan vurgulayıcı kalem çeşitleri, uygun ödeme koşulları ve ekonomik fiyatlarla satışa sunuluyor.

Toplam 142 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.