sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Ajanda Ve Takvim

Ajanda ve Takvim

Toplam 590 ürün görüntüleniyor.

Ajanda ve Takvim gündelik hayatını planlı bir şekilde yaşamak isteyenlerin en çok kullandığı ürünlerin başında geliyor. bir senenin ayrıntılı bir şekilde gün ve aylara bölünmesi sonucu oluşturulmuş olan ajandalar, takvimli olmasından dolayı son derece işlevsel ürünlerdir. Ülkemizin saygın ve kurumsal firmalarından birisi olan Nezih kitap kırtasiye, farklı birçok ürün türüyle beklentileri sonuna kadar karşılıyor.

Ajanda ve Takvimler Ne İçin Kullanılır?

2023 Ajanda ve Takvimler, hayatını bir plan çerçevesinde yaşayanlar için kullanılması zorunlu olan ürünlerdir. Her ne kadar akıllı cep telefonları ve benzeri birçok mobil cihazda bu özellikler söz konusu olsa da, kişinin kendi eliyle not alması ve randevularını yazması, büyük bir güven duygusunu beraberinde getirir. Ajandalar, bunun için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan ürünlerdir. Aylık, haftalık, günlük ve hatta saatlik planlarınızı yazılı bir biçimde ilgili alan üzerinden ifade edebilirsiniz. Takvim sayesinde ilerleyen dönemlerdeki önemli görüşme, buluşmaların yanı sıra özel günleri görebilir ve buna göre hazırlıklarını çok önceden yapabilirsiniz.

2023 Ajanda ve Takvim Çeşitleri Nelerdir?

* Ajanda ve takvim çeşitleri içinde günlük termo deri adıyla öne çıkan model son derece başarılı. 1 renk ofset özelliğine sahip. 168 yapraktan oluşuyor.          

* Mutluluk ajandasının kapağında gülen bir emoji bulunuyor. Diğer ajandalardan farklı olarak içeriğinde mutluluk temalı birçok söz ve tavsiye var.          

* Thinkbook zamansız kedi serisinin bu özel ürünü ise mat kuşe bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda Amerikan cilt kullanılmıştır. 4 renk baskısı ve grenli oluşuyla, özellikle belli bir yaş grubuna hitap etmektedir.          

* Öğrenci ajandası, içinde yer alan güncel takvim sayesinde plan yapmayı daha kolay bir hale getirir.          

* Takvim kategorisinde hem masa üstü hem de duvara asılabilme özelliğiyle öne çıkan değişik modeller var. Ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün en güzel fotoğraflarının kullanıldığını takvimler, son derece özel. Sadece kendiniz için değil, aynı zamanda sevdiklerinizi mutlu edebilmek adına da satın alabilirsiniz.          

* 2023 yılı takvimi, yeni sene yaklaşırken alınması gereken ürünlerin içinde bulunuyor.          

* Spiralli denizci takvimleri ise birçok kişi için son derece kullanışlı. Duvara asılan ürün 3 parça bloktan oluşuyor.          

* Katlanabilir bir dizaynı olan Atatürk takvimi, tam anlamıyla görsel bir şölen demek.

Ajanda ve Takvimleri Kimler Tercih Etmeli?

Ajanda ve takvimler herkes tarafından kullanılabilir. Çok yoğun sınav ve eğitim maratonu içinde başarılı olmaya çalışan öğrenciler bunların başında geliyor. Düzenli ders çalışma programlarını bu ürünler sayesinde rahatlıkla planlayabilirler. Aynı zamanda çok sık iş seyahatlerine çıkanlar için de hem ajanda hem de takvim ideal materyallerdir.

Ajanda ve Takvim Kullanımının Sağladığı Faydalar Nelerdir?

* Oldukça yoğun iş trafiği için birçok farklı müşteriyle görüşmek durumunda olan, bunların planını son derece düzenli bir biçimde gerçekleştirebilirler. Ajandalar bu noktada avantaj sağlar.          

* Özel günlerin unutulması, sevdiklerimizin üzülmesine neden olur. Bunun önüne geçmek ise ajanda ve takvime not almaktır. Ayrıca açıklama ekleyerek, o gün gelmeden önce neler yapacağınızı planlayabilirsiniz.          

* Son derece sıkışık bir sınav takvimi öncesinde, gün ve saate göre sınıflandırmanızı yapabilme imkanınız vardır.          

* En iyi 2023 ajanda ve takvim markaları içinde Thinkbook, Nar Ajanda, Lizy, Keskincolor, FaBooks, Akademi Çocuk yer alıyor.

2023 Ajanda ve Takvim Fiyatları Ne Kadardır?

Ajanda ve Takvim sayesinde artık her anınızı planlayabilir ve gelecek günlere dair özel etkinliklerinizin hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan ürünlerde farklı fiyatlar söz konusudur. Klasik tasarımların yanı sıra daha modern trendlerin de bulunması, beğeniye göre seçim yapmanızı sağlamaktadır. Tercih edilmiş olan malzeme ve işlevsellik, fiyatların ortaya çıkmasında baz alınan önemli kriterlerdir. Nezih Kitap Kırtasiye, ürün kategorisinde yer alan tüm takvim ve ajandalar için uygun fiyat seçenekleri sayesinde, maddi anlamda avantaj elde etmenizi sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.