sadsad x
asdasd

Oyuncak

Erkek Oyuncakları

Kumandalı Araçlar

Kumandalı Araçlar

Toplam 112 ürün görüntüleniyor.

Her yaştan çocuğun oynayabileceği uzaktan kumandalı arabalar modelleri aynı zamanda büyüklerin de keyif aldığı oyuncak modelleridir. Çocuklarınızın zamanlarını keyifli hale getirmek için tercih edeceğiniz araba modelleri ile siz de çocuğunuzla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Hem eğlenecekleri hem de düşünme, yön, el becerisi gibi yetilerini geliştirmelerine katkıda bulunacağınız çocuklarınıza bu araba seçenekleri ile mutlu olacakları bir hediye verebilirsiniz. Farklı renk ve ebatlardaki bu oyuncak arabalar çocuklarınızın en sevdiği oyuncaklarından biri olabilir.Uzaktan kumandalı araba çocuklar ve bazı yetişkinler tarafından oldukça çok sevilir. Her bütçeye uygun oyuncak modellerinin yer aldığı Nezih web sayfası üzerinden çocuklarınızın sevineceği uzaktan kumandalı arabaları temin edebilirsiniz. Uzaktan kumandalı arabalar elektrikli ve pilli seçenekleri ile tüm çocukların beklediği performansı gösterir. Pille çalışan uzaktan kumandalı arabaların yanında prize takılarak şarj edilen araç modelleri de vardır.

Yetişkinler tarafından da sevilen uzaktan kumandalı araba modelleri, çocuklarınız ile keyifli zamanlar geçirmek için eşsiz bir seçimdir. Şarjlı uzaktan kumandalı arabaların içinde dilediğiniz an şarj edebileceğiniz bataryaları yer alıyor. Belirlenen şarj süresi boyunca arabayı şarj ettikten sonra araçlara göre değişen süreler boyunca kullanabilirsiniz. Uzaktan kumandalı arabalar arasında kaliteli oyuncak markaları tarafından üretilen çok sayıda model vardır.

Kumandalı Araba Çeşitleri

Çocuklarınızın eğlenceli zamanlar geçirebileceği her boydan uzaktan kumandalı araba modeli eğlenceli vakit geçirmeleri için en keyifli oyuncak seçeneklerindendir. Gerçekçi tasarımları ile çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken kumandalı araba fiyatları uygun alternatifleri ile her bütçeye hitap ediyor.

Küçük modeller kadar büyük uzaktan kumandalı araba modelleri de çocuklar tarafından çok fazla ilgi görüyor. Küçük çocuklar için özel olarak tasarlanan araba modelleri, çocukların göz ve el koordinasyonlarının da gelişmesine yardımcı oluyor. Pil ile çalışan küçük arabalar olduğu gibi şarjlı araba modelleri de özellikle ebeveynler tarafından daha fazla tercih ediliyor. Büyük modeller, robotik tasarımları ile oyunları daha keyifli hale getiriyor. Büyük araba modelleri sadece düz zeminlerde değil engebeli zeminlerde de keyifli bir kullanım sunuyor.

Arabaların yüksek şarj ömrü, oldukça hızlı olmaları, farklı boyut ve renkleri yarış severlerin ilgisini çekiyor. Yüksek hız sunan uzaktan kumandalı araba modelleri hızları ile çocukları etkilerken zorlu yarışlarda dahi avantaj sağlamaları ile daha çok ilgi görüyor. Okul çağındaki çocuklar için tercih edebileceğiniz bu hızlı araçlar, yarış setleri çocuklarınızın boş zamanları için ideal bir oyuncak seçimidir. Araçlar hız, renk, model ve fiyat açısından farklılıklara sahiptir. Nezih aracılığı ile sahip olabileceğiniz uzaktan kumandalı arabalar çocuklarınız için eşsiz bir hediye seçimi olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.