sadsad x
asdasd

Hobi & Outdoor

Outdoor Ürünler

Scooter

Scooter

Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Scooter, modern hayatın en çok tercih edilen ulaşım araçlarından birisi haline geldi. Hem motorlu hem de motorsuz olan farklı türleri söz konusu. Özellikle son dönemde çocuklar için tasarlanmış olan ve ayak yardımıyla hareket ettiren modeller büyük bir ilgi görmekte. Nezih firması, kaliteli birçok değişik markanın üretmiş olduğu Scooter araçlarını sizlere sunuyor.

Scooter Nedir?

Scooter, son derece farklı anlamlara gelen oldukça geniş bir kavramdır. Bunlardan birisi motosiklet modellerini ifade etmek için kullanılır. Özel bir motor kullanılarak tasarlanmış, çok hız yapmayan bu ürünlerini yerini artık daha değişik konsepte sahip olan Scooter'lar almıştır. Günümüzde çocukların kullanabilmesi için dizayn edilmiş, motoru bulunmayan, tutamaçları olan ve ayakta sürülebilen çeşitleri büyük bir ilgi görmektedir. Hareket ettirilmesi oldukça basittir. Bunu süren kişinin tek ayağıyla yerden güç olması yeterlidir. Bundan dolayı, satışı en çok olan ürünlerin başında gelmektedir.

Ne İşe Yarar?

Scooter birden çok işleviyle dikkat çeker ve bunlar şöyledir;          

* Birçok kişi yoğun trafik problemlerinden dolayı daha hızlı hareket edebilmek için bu taşıtları kullanmaya başlamıştır.          

* Çocuklar için harika bir eğlence kaynağıdır. Bisiklete getirilmiş oldukça farklı bir alternatiftir. Bundan dolayı oyuncak kategorisi içindeki yerini çoktan almıştır.          

* Ürün, özellikle gelişim çağındaki çocuklara güven duygusunu aşılarken, onların tek başlarına hareket edebilmelerini de sağlar. Bundan dolayı gelişime olan katkısı büyüktür.          

* Aynı zamanda motorlu olan modelleri, farklı firmalar tarafından şehir için taşımacılık sırasında kullanılır.          

* Görüldüğü gibi son derece işlevsel olan bu taşıtlar; birçok beklentiye hitap edebilmektedir. Çocuklara hediye edilebilecek en güzel armağanların içinde bulunur.

Erkek Çocuklar İçin Scooter Modelleri

* Erkek çocuklar için scooter modelleri, genellikle koyu renkler kullanılarak tasarlanmıştır.          

* Bunların içinde siyah renk öne çıkar.          

* Üç tekerleklidir.          

* Hem teker hem de ön üst kısmında ışık bulunur. Böylelikle akşamları da rahatlıkla kullanılabilir.          

* Taşıma kapasiteleri ise farklılık göstermektedir.          

* Özel bir rulman kullanılmıştır. Carbon malzeme öne çıkar. Bu sayede uzun yıllar boyunca çocuklar için tercih edilebilir.          

* İki değişik markanın ürünleri siteden satılmaktadır. Bunlardan birisi Vait iken diğeri ise Go Kidy adındadır.          

* Go Kidy, 3 yaş ve üzeri uygun olmasıyla dikkat çeker. Işıklı scooter olarak da bilinir.          

* Son derece kalın olan tekerlekleri vardır. Bu sayede yol tutuşu çok daha kolaydır.          

* Taban kısmında hiçbir şekilde kaydırma yapmayan bir malzeme tercih edilmiştir.          

* Hem devrilme hem de kaza riski minimize edilmiştir.          

* Malzemelerde esneme söz konusu değildir.          

* Boyutunun istenildiği gibi ayarlanabilmesi büyük bir avantaj sağlar.          

* Karanlıkta hareket ettiği sırada, tekerleğindeki ışıklar yanar. Kız çocuklar için scooter modelleri, özellikle renk anlamında farklılık içermektedir. Pembe ve kırmızı öne çıkar. Diğer anlamda bir değişiklik yoktur.

Neden Scooter Almalısınız?

Scooter, gerek çocuklar gerekse yetişkinler için harika bir ürün. Bunu satın almanız için değişik onlarca neden söz konusudur. Çocuklar bu sayede mutlu olabilir ve keyifli zaman geçirebilir. Ürün, özellikle dengede kalma şartına sahip olmasından dolayı, çocukların bu alandaki becerilerinin gelişmesini de sağlamaktadır. Aynı zamanda scooter'larda direksiyon olarak tasarlanmış, iki yanından tutulabilen bir alan vardır. Bu sayede taşıtı kontrol etmek mümkündür. Bunun sonucunda kontrol becerisi de artmış olacaktır. Tüm bunların haricinde kullanıma bağlı olarak hissedilen özgüveni unutmamak gerekiyor.

Scooter Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

Scooter yaş grubu farklılık gösterse de, alt sınır 2 olarak kabul edilir. Elbette onlar için özel tasarlanmış ve zemine tam baskı uygulayarak, dengeyi sağlayabilen modellerin satın alınması gerekir. 2 ile 4 yaş arasındaki çocuklar için en uygun olanı hiç şüphesiz ki bebek arabası ve yürüteç formatında olan üründür. 5 yaşından büyük olan çocuklar ise üç tekerli, oturma alanı bulunmayanları tercih edebilirler. Belli bir yaşa kadar çocukların iki tekerlekli scooter kullanması sakıncalıdır. Nezih Kitap Kırtasiye, sizin en değerli varlıklarınız olan çocuklarınız için güvenli, uygun fiyatlı ve şık tasarımlı scooter modellerini satıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.