sadsad x
asdasd

Lamy

Toplam 337 ürün görüntüleniyor.

Dünyanın en eski kalem üreticileri içinde yer alan Lamy, ikonik olma başarısını göstermiş birçok modele imza atmıştır. Başarılı tasarımla kaliteyi aynı potada eritebilen şirket; hem modern hem de klasik kalem konusunda piyasanın en iyileri içinde yer alır. Bundan dolayı her zevke hitap edebilen değişik onlarca modele imza atmaktadır. Nezih Kitap Kırtasiye farkıyla; firmanın kalem ve yan ürünlerini rahatlıkla sipariş edebilirsiniz.

Lamy Markası Ne Zaman Kurulmuştur?

Lamy, en köklü kalem, mürekkep, kartuş üreticilerinden birisi olarak 1930 senesinde faaliyetlerini başlattı. Almanya kökenli olan firmanın fabrikası ise bu ülkenin Heidelberg kentinde kuruldu. Kısa sürede birçok değişik modele imza atan şirket; ikinci dünya savaşının başında 200 binden fazla kalem üretmiştir. 1952 yılında ilk defa dolma kalemlerinde Tintomatik adındaki bir sitemi kullanmaya başladı. Böylelikle mürekkep akışı daha temiz ve düzgün bir hale geldi. İlerleyen yıllar boyunca başarılarına devam eden şirket; günümüzün modern tasarımlarını, klasik dizaynlarla harmanlamayı sürdürüyor.

Lamy Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Lamy ürünleri çok farklı kategorilerdeki yüzlerce değişik çeşitten oluşmakta. Genel olarak kalem çeşitleri ve mürekkep ve yedekler adı altında iki büyük sınıflandırma söz konusu. Kalem alanında; setler, tükenmez kalemler, dolma kalemler, uçlu kalemler yer almakta. Aynı zamanda her türlü kartuş, kalem yedeği de söz konusudur. İhtiyacınıza göre gerekli seçimleri yapabilirsiniz.

Lamy Dolma Kalemler Modelleri

Lamy dolma kalemler, son derece şık olmasının yanı sıra aynı zamanda ele tam oturması sayesinde başarılı yazımları da beraberinde getirmektedir. Safari serisi burada öne çıkar. Al Star, yeni konsept olarak biliniyor. Bunların tümünde ilgi çekici renkler mevcuttur. Sarı, mango, mavi, pembe, kahverengi, siyah, yeşil, kırmızı ve daha birçok ton kullanılarak tasarlanmış olan kalemler ihtiyacınız için üretilmişlerdir. Safari modellerde parlak yapıya sahip çelik uç mevcuttur. Geçmeli bir kapağı vardır. Plastik gövdesi son derece dayanıklıdır. Başarılı el işçiliği daha ilk bakışta dikkat çeker. Al Star serisi ise alüminyum malzeme kullanılarak üretilmiştir. Uç kısmında parlak çelik tercih edilmiştir. Değişik pistonlar sayesinde modifiye edilmesi mümkündür. Alman el işçiliğinin çok başarılı bir örneğidir. Firma özel tasarımlara da imza atmış ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün eşsiz imzasını taşıyan bir kalemi Türk müşterileri için üretmiştir. Plastik ve dayanıklı gövdenin yanı sıra çelikten yapılmış olan uç, daha kolay yazım demektir.

Lamy Roller Kalem Çeşitleri

Lamy roller kalemler; her türlü yazım için rahatlıkla kullanılabilen özel ürünlerdir. Studio, Swift, Atatürk imzalı gibi seriler mevcuttur. Al star da bunlardan birisidir. Çok uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olan alüminyum bir gövdesi vardır. Metalik gri başta olmak üzere değişik renk opsiyonları sunulmuştur. Tasarımı oldukça şık olan Safari modellerinde ise ergonomik grip öne çıkar. Aynı zamanda metal klips kesinlikle eşsizdir.

Lamy Mürekkepler

* Lamy mürekkepler, eski usul yazım tekniğinden vazgeçmek istemeyenler için harika bir seçimdir.          

* Dolma kalemler için üretilmiş olan mürekkepler; siyah, mavi, kırmızı, yeşil ve daha birçok değişik renk opsiyonuyla öne çıkar.          

* Ayrıca ürünle beraber özel olarak temizleme kağıdı da kutunun içinde yer almaktadır.          

* Özel haznesi sayesinde, yazım sırasında ve sonrasında ortaya çıkmış olan mürekkep kalıntıları çok hızlı bir biçimde toplanır. Bundan dolayı kullanan kişiye büyük bir kolaylık sağlar.

Lamy Kalem Fiyatları

Lamy, çıkmış olduğu ilk günden beri dünyanın en çok satılan kalem modelleri arasında ilgi topluyor. Almanya'da ilk dönemlerde mimarların ve akademisyenlerin en fazla satın aldığı kalem markası olan Lamy, zamanla daha geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı kesimlere de hitap etmeye başladı. Bu durum ortaya yüzlerce değişik farklı tasarım ve opsiyonun çıkmasını sağladı. Ürün fiyatlarında bu yüzden bir çeşitlilik söz konusu. Gerek özellikleri gerekse kullanım alanı noktasında fiyatlar değişiyor. Her daim kaliteli bir modelin, çok yüksek olmayan paralar ödeyerek; Nezih Kitap Kırtasiye sitesinden satın almanız mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.