sadsad x
asdasd

Oyuncak

Kız Oyuncakları

Kız Oyuncakları

Toplam 1050 ürün görüntüleniyor.

Kız oyuncakları denilince akla ilk gelenlerden biri Barbie bebekleridir. Bunların yanı sıra toplar, dinozorlar, kıyafet giydirme oyunları gibi farklı seçenekler de vardır. Kız çocuk oyuncakları genellikle yetişkin ya da genç kadınların dünyalarını yansıtır. Bu nedenle Barbie kimi zaman doktor kimi zaman da bir anne olur. Bloopies bebekler de oyuncaklar arasında yer alan bir diğer alternatiftir. Farklı özelliklere sahip olan bu bebekler, gerçek bebek görünümündedir. Kız çocukları için oyuncaklar denildiğinde kıyafet giydirme oyunlarının da ayrı bir yeri vardır. Modayı yakından takip eden kızlar, bu oyunlar sayesinde hem sosyalleşebilir hem de keyifli zaman geçirebilir.

Çocuklar, büyüme evresinde kendi bedeni ile meşgulken, büyümeyi tamamlama evresinde kendisini oynadığı oyuncakla ifade etmektedir. Oyuncaklar evrenseldir, fakat cinsiyetlere göre çocukların oyuncak eğilimleri farklılık gösterebilir. Kız oyuncakları veya erkek oyuncakları çocukların tercihlerine göre oluşmuş kavramlardır. Burada önemli olan, çocuğun oyuncağıyla nasıl oynadığı, neleri yansıttığı ve neleri ifade etmeye çalıştığıdır. 0 ile 3 yaş arası çocukların oyuncaklarını ebeveynleri seçmektedir. Daha sonraki yaşlarından itibaren ise çocuk ilgi duyduğu oyuncağı tercih etmeye başlamaktadır. Bu yaştan itibaren çocukların seçtikleri oyuncaklara saygı göstermek gerekmektedir. Kız çocuk oyunları; evcilik oyunu, bir fincandan çay içiyormuş gibi yapılması hayallerini genişleterek yaratıcılığı destekler. Barbie oyuncakları, kız çocuklarının oyun kurmaktan, oyunlarına dahil etmekten en hoşlandığı oyuncaklar arasındadır. Çocuklar kendilerini barbie bebeklerin yerine koyarak onları seslendirmeleri, kıyafetlerini değiştirebilmeleri ile hayal gücünün daha da gelişmesini ve belirli alanlarda beceriler kazanmasını sağlamaktadır. Lol bebek oyuncakları ve miniş oyuncakları da kız çocuklarının oldukça ilgisini çeken oyuncak gruplarındandır. Kız oyuncakları arasında çeşitli boyutlarda ve renklerde oyuncak bulmak mümkünken bu sıralar en popüler olan çizgi filmlerin etkisiyle de pony oyuncaktır. Pony oyuncak renkleri, aksesuarları ile farklı bir oyun düşü kurmayı destekler. Birbirinden güzel renkleri, desenleri ve farklı boyutları ile pony atları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Barbie Oyun Setleri Çeşitleri 

En güzel kız oyuncakları arasında Barbie’nin yeri ayrıdır. Her biri farklı konseptte üretilen Barbie oyuncakları sayesinde çocuklar, hayal dünyalarında farklı bir evren meydana getirir. Barbie okulda oyun seti sayesinde bir öğrenci olan Barbie ile kızınız farklı senaryolar üretebilir.  Barbie kostümlü oyun setinde ise farklı kıyafet alternatifleri olan modeller vardır. Kıyafet seçimine göre istediğiniz bebeği satın alabilirsiniz.  

Barbie bebek bakıcı setinde minik bir bebeğin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda kızınız, arkadaşlarını da oyunlarına dahil edebilir. Farklı aksesuarlarla bu oyunlar daha renkli hale getirilebilir. Barbie’nin ev aksesuarları, kızınızın görünce bayılacağı türdendir. Aynı zamanda farklı model bebekler eşliğinde çok güzel oyunlar kurulabilir. 

Kız Oyuncaklarında En Özel Alternatifler 

Deniz kızı oyuncağı farklı bir alternatif arayanlar için idealdir. Oyun ve evcilik setleri ise özellikle arkadaşlarıyla beraber vakit geçirmek isteyenlere hitap eder. Çocuklar genellikle oyuncakları ile bağ kurmaya meyillidir. Özellikle besleyebilecekleri ve bakımını yapabilecekleri oyuncaklar olursa severek onlarla vakit geçirirler. Et bebekler, bu noktada ideal bir seçimdir. 

Kız Oyuncak Fiyatları 

Barbie çiçekçi bebek oyun seti ve diğer ürünlerde sunulan uygun fiyat seçenekleri sayesinde çocuğunuza istediği oyuncağı alabilirsiniz. Neon saçlı barbie bebekten kıyafet giydirme setlerine kadar çok sayıda alternatif, Nezih Kırtasiye’de bulunur. Uygun fiyat avantajından yararlanarak hediyelik olarak da oyuncak satın alabilirsiniz. Kaliteli ve orijinal oyuncaklar, çocuğunuzun sağlığına uygun özelliklere sahiptir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.