sadsad x
asdasd

Mattel Barbie

Toplam 247 ürün görüntüleniyor.

1950 yılında başlayan Barbie oyuncaklarının hikayesi, güzel ve alımlı bebek tasarımları yapmaktan geçmektedir. Tasarımcısı olan Ruth Handler ile başlayan bu macerada Mattel Barbie, en esnek ve birçok eşyası olan nadide parçalardan biridir. Kız ve erkek çocukları için tasarlanmış erkek ve kadın figürlerle birlikte, zamanla Barbie evi, bebek evi, ailesi ve çalışan Barbie figürleri de yerini almıştır. 1959 yılından günümüze çocukların hayal dünyasına eşlik eden Barbie, Nezih oyuncak koleksiyonuyla da çocuklarla buluşmaktadır. 

Mattel Barbie Oyuncakları Nelerdir?

Mattel Barbie setleri, dünya üzerinde en çok figüre sahip olan oyuncaklar arasında yerini almıştır. 60 yıllık bir hikayeye rağmen, gerçek kişilerden ve çizgi film karakterleriyle, masal kahramanlarından esinlenilen modellemeleri bulunmaktadır. Mattel Barbie oyuncak seti, birçok yaşamsal alanı, çocukların hayal dünyasında yaşam pratikleri olarak sunacak, renk değiştirme, bakım ürünleri, ev, salon, mutfak setleri olarak dizayn edilmiştir.

* Mattel Barbie renk değiştiren sihirli deniz kızı;

* Mattel Barbie’nin mutfak dünyası; 

* Mattel Barbie bakım ürünleri; 

* Mattel Barbie ofisi; 

* Mattel Barbie gelin kıyafetleri 

* Mattel Barbie ambulans; 

* Mattel Barbie yoga ve pilates figürleri; 

* Mattel Barbie aksesuar ve ayakkabı setleri; 

* Mattel Barbie hostes ve uçak figürleri seti; 

* Mattel Barbie ev aksesuarı paket seti; 

* Mattel Barbie evcil hayvan bakım seti; 

* Mattel Barbie renk değiştiren özel color reveal;

* Mattel Barbie 60. Yıllık kariyer setleri; 

Neden Mattel Barbie Markasını Tercih Etmelisiniz?

60 yıllık tecrübesi ve oyuncak alanındaki etkisiyle Mattel Barbie tercih etmeniz demek, çocuklarınızı bu tarihle tanıştırmanız demektir. Çocukları, güçlü kadın ve erkek Barbie karakterleriyle buluşturan bu renkli dünya, 60. Yıllık kariyer serisiyle dünyanın en iyi kadınlarını figürleri arasına almıştır.  Dünyanın en seçkin kadınlarını da figürleri arasında bulunduran Mattel Barbie bebekleri, Türkiye’den Gülse Birsel karakterini de koleksiyonuna eklemiştir. 

Mattel Barbie neden tercih edilmeli; kadınların ve erkeklerin dünyasını bir araya getiren, çocukların öz bakım, giyinme, güzel figürlerle evcilik oynayarak hayal dünyasını genişletme amaçlarına uygun olarak eğlenceli tasarımlardır. Karakterleri olan bu oyuncaklar, esnek hareketler yaparak, saçlarını tarayabilir, kendi ev, iş, araba ve dükkanlarında çalışabilir. Çocukların bu eğlenceyle buluşması için özel koleksiyonlar Nezih oyuncakta bir araya gelmiştir. 

Mattel Barbie Oyuncak Fiyatları 

Özel setler ve tekli karakterler olarak tasarlanan Mattel Barbie bebek, evcil hayvanı olan, otobüs, minibüs, araba ve kuaför malzemeleri bulunan setlere sahiptir. Bir bebeğe bakmak her zaman öyle kolay olmuyor. Mattel Barbie pilates yapmak veya yoga yapmak istiyor olabilir. İşte bu seçimleri çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz Mattel Barbie oyuncak fiyatları, Nezih oyuncakla birlikte en iyi seçenekler sunuluyor. Uygun ve ekonomik seçeneklerle çocukların hayal dünyasına katılacak özel ve nadide içerikler setler ve figürlerle bir araya gelmek için Mattel Barbie bebek gün sayıyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.