sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Dosya Ve Klasörler

Dosya ve Klasörler

Dosyalar ve klasörler özellikle kağıtların bir arada depolanması için kullanılan plastikten yapılma ürünlerdir. Farklı renklerde, dosya sayısında ve formatlarda üretilen bu ürünler özellikle okul, ofis, büro ve benzeri kağıt işlerinin çok olduğu yerlerde kullanılır.

Nezih Kırtasiye olarak sizlere sunduğumuz çeşitli dosya türleri hem kalite hem de kullanışlılık açısından yüksek standartlara sahiptir. Hazır olarak anında kullanabileceğiniz sunum dosyaları, içerisine dilediğiniz kadar kağıt ekleyebileceğiniz klasörler ve benzeri ürünler en uygun fiyatlar ile sizlerle buluşuyor.

Dosya Ve Klasörler Ne İçin Kullanılır?

Dosya ve klasörler, belirli bir amaca yönelik olan ya da olmayan kağıtların dışarıdan darbe almasını engelleyerek bir arada tutan özel kırtasiye ürünleridir. Bu ürünleri kullanarak;

* Hazırladığınız sunum için kitap görünümünde bir sonuç elde edersiniz. Sunumunuz çok daha kolay okunabilir ve estetik görünecektir.

* Kağıtlarınızın ıslanma, yırtılma, üzerine bir şey dökülmesi ve benzeri risklerinin ortadan kaldırılmasını sağlar. Şeffaf dosyalar kağıtlarınızın güvenli bir şekilde saklanmasına yardımcı olur.

* Kağıtlarınızın dağınık bir şekilde görünmesini engelleyebilirsiniz. Kağıtlarınız çok daha düzenli saklanır ve kağıtlarınız için ayırmanız gereken alan azalır. 

Dosya Ve Klasör Çeşitleri Nelerdir?

Dosya ve klasörler çeşitli amaçlar ile kullanıldığı için farklı modellerde üretilir. Dosya ve klasör çeşitleri sayesinde ihtiyacınız olan ve sizin için en doğru niteliklere sahip dosyaları bulabilirsiniz. Telli, sunum, şeffaf, renkli kapak, klasör, hazır, portatif ve benzeri özellikleri olan dosyalar tamamen sizin beklentilerinizi karşılayacak şekildedir.

Birbirinden farklı dosya ve klasör türünü sizlerle birleştiren Nezih kırtasiye ve oyuncak firması olan firmamız, geniş skalası ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir adresten karşılanmasına yardımcı oluyoruz.

Sunum Dosyaları

Sunum dosyaları, özellikle belirli bir amaç ile düzenlenen kağıtların sırası için dizilmesi amacı ile kullanılır. 

* Sunum dosyalarının görünümü kitaba benzer. Dosyanın içerisine belgeler yerleştirildikten sonra kitap gibi kolay okunma fırsatını sunar.

* Arkalı önlü ya da tek taraf olacak şekilde kağıt yerleştirilmesi yapılabilir. 

* Bu dosyalar hazır poşet dosya içerikli olarak alınabilir. İstenen durumlarda ise kendinizin dilediğiniz kadar poşet takabileceğiniz portatif dosyaları tercih edebilirsiniz.

* Belgelerin uzun süre saklanması için yardımcı olur. Genel olarak 10’lu, 20’li, 30’lu,, 40’lı, 50’li ve 60’lı yaprak seçeneği ile satılır.

* Dosyanın içerisinde bulunan belgelerinizi çıkararak daha sonra yeniden dosyanızı kullanabilirsiniz.

Telli Dosyalar

Telli dosyalar, yalnızca iki plastik kapaktan oluşan dosyalardır. Bu dosya türünün içerisinde önceden yerleştirilmiş ve sabitlenmiş şeffaf dosyalar yer almaz. 

* Telli dosyaların en büyük avantajı ister şeffaf dosya ile ister şeffaf dosyasız kullanılabiliyor olmasıdır. Ancak şeffaf dosya ile kullanım belgelerinizin çok daha uzun süre güvenle saklanmasına yardımcı olacaktır.

* İki plastik kapağın içerisinde bulunan tele istenilen miktarda poşet dosya ya da belge yerleştirilmesi yapılabilir.

* Takılan belge ya da poşet dosyalar daha sonra çıkarılarak telli dosyanın tekrardan kullanımı sağlanabilir.

* A4 belge boyutundadır ve kullanımı oldukça kolaydır. Dosyanın içerisinde bulunan tel ise paslanmaz yapıya sahiptir.

Klasörler

Klasörler, dosyalardan çok daha büyük yapıya sahip, gerekirse içerisinde birkaç sunum dosyasının bir arada barındırılabileceği ürünlerdir. 

* Klasörler doğrudan poşet dosyalar ya da dosyasız yalnızca belgelerin yerleştirilmesi şeklinde kullanılabilir. İstenirse sunum dosyaları klasörlerin içerisinde depolanabilir.

* Klasörlerin temel amacı çok daha fazla sayfa sayısına sahip belgelerin saklanabilmesidir.

* Klasörlerin kapı mukavva ya da PP kaplama ile üretilir. Yapı olarak oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

* A4 evrakları için kullanıma uygundur ancak A4’ten daha küçük evrakların saklanması da gerçekleştirilebilir.

* 100 ila 500 sayfa arasında bir kapasiteye sahiplerdir. Klasörünüzün kapasitesi tercih edeceğiniz türe göre değişiklik gösterir.

Dosya ve Klasörleri Kimler Daha Çok Kullanır?

Dosya ve klasörleri kullananlar kağıt ve kağıt depolama ile ilgili herhangi bir işi olan kişilerdir. Öğrenciler, öğretmenler, okul, muhasebeciler, ofis, büro, avukat ve benzeri kişiler özellikle dosya ve klasör kullanan kişilerdir.

İhtiyacınız olan her anda dosya ve klasörleri kullanarak belgelerinizin hem güvenli hem de düzenli olarak saklanmasını sağlayabilirsiniz. Nezih ile sizlere sunduğumuz birçok dosya çeşidinden birini seçebilir ve sizin için en uygun ürüne sahip olabilirsiniz.

Dosya ve Klasör Fiyatları Ne Kadardır?

Dosya ve klasör fiyatları; tercih edilen dosyanın türü, sayfa sayısı, kalitesi ve benzeri kriterlere bakılarak düzenlenir. En kaliteli ve uygun fiyatlı dosya ve klasör ürünlerini incelemek için internet adresimizi ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Toplam 310 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.