sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Boyalar Ve Boya Ürünleri

Pastel Boya

Pastel Boya

Toplam 77 ürün görüntüleniyor.

Pastel boya çocukların boyama yapmalarını daha kolay hale getiren ve set halinde satılan bir üründür. Okul öncesi çağından itibaren çocuklar resim yapmak ister. Bu resimler 3 yaşından 6 yaşına kadar karalama şeklinde olsa da zamanla daha güzel çalışmalar ortaya çıkar. Pastel boya çeşitleri, kalın gövdeleri ve tek seferde daha çok alanı boyamaları sayesinde çocukların işini kolaylaştırır. Henüz ince motor becerileri gelişme aşamasında olan çocuklar, pastel boya kalemini daha rahat bir şekilde tutar ve çok fazla ellerini yormadan istedikleri alanı boyayabilir. Farklı markalara ait modeller, biçimsel yönden de birbirinden farklı olabilir. Nezih, size Faber Castell pastel boya gibi en kaliteli markalara ait ürünleri sunar. Bu sayede renkler her zaman en net haliyle kâğıtlara yansır. Söz konusu çocuklar olunca ürünlerin sağlık açısından uygunluğu da önemli bir detaydır. Nezih Kitap Kırtasiye size sağlık açısından uygunluğunu kanıtlamış en iyi pastel boya çeşitlerini sunarak herhangi bir endişe yaşamanıza engel olur.

Pastel boya diğer tüm boya uygulamaları arasında en kolay ve temiz uygulama sağlayan bir yöntemdir. Pastel boyayı diğer boyalardan ayıran özelliklerin başında kullanılan kağıt zemin üzerinde rahatça kayabilmesi ve dağılma yapmadan kullanılabilmesi gelir. Pastel boya fiyatları diğer boyalara göre daha uygundur. Setler halinde satılan markalar olduğu gibi tek tek de satın alarak kendi setinizi oluşturabilirsiniz. Markalar arasında en çok tercih edilenler arasında Faber Castell pastel boya gelmektedir. Onu takip eden bir diğer marka ise Monami pastel boya setleridir. Pastel boya diğer teknikler gibi yardımcı malzemelere ihtiyaç duymadan uygulanabilir. Birbirleriyle karıştırılabilirler. Kuru uygulama bir teknik olduğu için pudramsı yüzeyi ışığın kırılmasını güçlendirir. Bu özelliği sayesinde hiçbir tekniğin ulaşamayacağı bir renk yoğunluğu taşır. Kuru olduğundan kağıdın ya da boyanın kurumasını beklemenize gerek yoktur. Teknik açıdan sağladığı bu özelliklerden sizde yararlanmak isterseniz kategorimizi inceleyerek hayallerinizi resmetmeye başlayabilirsiniz.

Geniş Renk Alternatifine Sahip Pastel Boya Çeşitleri

Pastel boya seti için size sunulan alternatifler çocukların geniş hayal gücüne hitap eden niteliklere sahiptir. Bu sayede hayatın içinden en çok dikkatlerini çeken ayrıntıları kâğıtlara yansıtabilir ve ruh dünyalarındaki gelgitleri farkında olmadan size aktarabilirler. Setlerde sadece ana renkler değil ara tonlar da yer alır. 12 li pastel boya çeşitlerinde 24 lü olanlarla kıyaslandığında karşınıza daha az renk alternatifi çıkar fakat bu alternatifler de güzel bir resim meydana getirmek için yeterlidir. Okul öncesi ve ilkokul döneminde 12’li ya da 24’lü bir set kullanılabilir. 24 lü pastel boya, resme özel ilgisi olan ve sık sık bir şeyler çizmekten hoşlanan çocuklar için idealdir.

Pastel Boya Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pastel boya seçerken çocuğunuzun yaş grubuna uyumlu olacak şekilde seçim yapabilirsiniz. Özellikle okul öncesi çağında olan çocuklar için silinebilir pastel boya seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede yapılan hatalı çizimler silinerek yenisi yapılabilir. Böylece kâğıt israfı önlenir. Ürün özelliklerine göre de bir seçim yapabilirsiniz. Sayfamızda aşağıdaki özelliklere sahip ürünleri bulabilirsiniz: 

* Ürünlerin ergonomik tasarımı, kavrama ve tutuş kolaylığı sağlar.

* Bazı modeller kalemtıraş yardımıyla açılabilir.

* Ürünler zararlı kimyasal katkılar içermez.

* Ufalanmayan pastel mum boyalar her noktayı eşit şekilde boyar. 

Pastel boya kutusu ve çantası ile beraber satışa sunulan bir üründür. Okul öncesi çağındaki çocuklar, karton kutuları yırtabileceği için çantalı modelleri tercih edebilirsiniz. Çocuklarınızın ellerinin temiz kalması ve boya kalıntılarının kolayca çıkması için yıkanabilir özellikte olan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra hayvan figürlü başlıkları olan eğlenceli modeller de çocuklarınızın çok seveceği türdendir.

Cazip Pastel Boya Fiyatları

Yağlı pastel boya modellerini ve diğer ürünleri Nezih Kitap Kırtasiye’den uygun fiyata satın alabilirsiniz. 6’lı, 12’li ya da 24’lü setler arasından dilediğinizi seçebilir ve uygun fiyat avantajı sayesinde farklı ürünlere aynı anda sahip olabilirsiniz. Pastel boya fiyatlarında sunduğumuz cazip seçenekler hem okul hem de ev için ayrı birer ürün satın almanızı kolaylaştırır. Bunun yanı sıra Monami pastel boya gibi en kaliteli ürünler cazip fiyatlardan size sunulur. En kaliteli markalara ait ürünler çocuğunuzun resim becerisinin gelişmesine ve çalışmalarını daha severek yapmasına yardımcı olur. Siz de yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri satın alarak hem okulda hem de evde çocuklarınızın yeteneklerini konuşturmasına yardımcı olabilirsiniz. Hemen siparişinizi verin ve çocuğunuzun resimlerine özel bir dokunuş yapın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.