sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Boyalar Ve Boya Ürünleri

Keçeli Boya Kalemleri

Keçeli Boya Kalemleri

Toplam 183 ürün görüntüleniyor.

Okul, ofis ve işyerlerinde sıklıkla kullanılan keçeli kalem çeşitlerinden biri keçeli boya kalemleri olmaktadır. Bu kalemler boya işlemi yapmak için idealdir. Çünkü keçeli boya kalemleri akma ve dağılma yapmadığı gibi kullanımı son derece pratik ürünlerdir. Keçeli boya kalemi modelleri temiz bir boya yapmayı da sağlar ve kesintisiz bir boyama işlemini gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Çocukların hayal güçlerini geliştirmek ve yaratıcılıklarını artırmak konusunda da yararlanabileceğiniz bu kırtasiye malzemeleri, sadece resim yapmakta değil ofis işlerinde de işlev gördüklerinden yetişkinlerin de sıklıkla kullandıkları ürünlerdir.

Çocukların gelişiminden itibaren en fazla ilgi gösterdiği boyalar arasında kuşkusuz keçeli boya kalemleri yer almaktadır. Kolay kullanımı ve renk seçenekleri çokluğu ile yetişkinlerin de tercih sebebi olan keçeli boya kalemlerinin kullanım alanları; boyama kitapları, resim defterleri, kumaş boyama, hatta duvarlara kadar uzanan gibi geniş yüzeyler bile olabilmektedir. Sharpie markasının kalemleri ile istediğiniz her yüzeyi boyayabilirsiniz. Parlak, simli, neon renkli, metalik, suda çıkmayan veya su ile kolayca silinebilen özelliklerde bulunması tercih etme sebeplerinde önemli rol oynayacaktır. Sizler de keçeli boya kalemleri ile resim yapmayı seven kişilerdenseniz, keçeli boya setlerini satın alarak hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Son zamanlarda popüler olan yetişkinler için boyama kitapları ile keçeli boya setlerini bir arada kullanabilirsiniz. Üstelik bu kitaplar boyadığınız sayfaları kopararak ölümsüz bir sanat eserine dönüştürme fırsatı da sunmakta.

Çocukları İçin Keçeli Boya Kalemi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Keçeli kalemler kesintisiz, aynı zamanda kusurusuz bir boya ve çizim yapmak adına ideal malzemelerdir. Oldukça temiz bir sonuç almanızı sağlayan keçeli boya kalemleri de resim ve boyama yapmak için özellikle çocuklar tarafından sıklıkla kullanılır. Fakat çocukların kullanacağı her malzeme gibi kırtasiye ürünleri ve dolayısıyla boya işlemini gerçekleştirmeye yarayan keçeli kalemler de özenle seçilmelidir. Özellikle çocuğunuza boya yapmasını sağlamak adına keçeli kalem almayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken noktaları atlamayın.

* Yetişkinler ve öğrenciler için yazıların vurgusunu artırma ile yazılardaki önemli yerlere işaret koyma görevlerini üstlenen keçeli kalemlerin çocuklardaki kullanım amacına göre bir seçim yapmak doğru olacaktır.

* Çocuğunuz için edineceğiniz keçeli boya kaleminin sağlıklı materyallerden üretildiğine ve çocuğunuza zarar vermeyecek biçimde imal edildiğine emin olun.

* Kalemlerin su bazlı olmasına dikkat edin.

* Bu ürünleri satın almadan önce mutlaka açıp kokusuna bakın. Keskin kokulu keçeli kalemleri asla almayın.

* Çocuğunuzun kullanımına uygun olacak şekilde kalem uçlarının kalınlıklarına dikkat edin. Kalın uçlu keçeli kalem modelleri boya yaparak desen ve figürlerin içini doldurmak için idealdir. İnce uçlu keçeli kalem çeşitleri ise daha çok çizim yapmak ya da detaylı desenleri boyamak için kullanılır. Kalın ve ince, her iki ucu da barındıran çift taraflı keçeli kalem çeşitleri de oldukça pratiktir.

* Bu kaleleri set halinde almanız daha uygun olacaktır. Keçeli kalem seti almanın avantajı çocuğunuzun istediği birçok rengi bir arada bulmasını sağlanmasıdır.

* Çocuğunuza en uygun keçeli boya kalemlerinin özelliklerini belirledikten sonra keçeli kalem fiyatları ile ilgili araştırma yapmanız ve en kaliteli keçeli kalem çeşitleri ile en iyi keçeli kalem markası hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmalısınız.

Nezih Keçeli Boya Kalemi Çeşitleri

İstediğiniz renk seçeneklerine ve farklı uç kalınlıklarına sahip keçeli boyama kalemlerini bulabileceğiniz Nezih, kaliteli keçeli kalem markaları arasından sizlere en iyi keçeli kalem setlerini sunuyor. Kalın uçlu keçeli kalem çeşitleri ile ince uçlu keçeli kalem setlerinin de yer aldığı Nezih’te birçok farklı markanın rengarenk kalemlerini uygun fiyatlara edinebileceksiniz.

10 renkten başlayarak 60 renge kadar geniş bir yelpazede keçeli boya kalemini bir arada sunan Faber Castell markasının ince ve kalın uçlu keçeli kalemlerine Nezih’in web sitesinden ulaşabilirsiniz. Faber Castell’in koleksiyonunda da yerini alan jumbo keçeli kalem çeşitlerini Bic markasına ait setlerde ve Cairoca yıkanabilir keçeli kalem setlerinde de bulabilirsiniz. Fırça uçlu keçeli kalem modellerinde ise tercihiniz Playdoh ve yine Bic markalarının ürünlerinden yana olsun.

Renkli keçeli kalem çeşitlerinde arasında en iyi seçimi yapmak için Stabilo keçeli kalem setlerini tercih edin. Ayrıca Giotto keçeli kalem modellerinde geniş bir renk skalası bulacaksınız. Farklı tasarımları ile dikkat çeken Sharpie keçeli kalem setlerinde ise üç renkten 30 renge kadar renkli keçeli kaleme sahip olabileceksiniz.

black.png (453 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.