sadsad x
asdasd

Sharpie

Toplam 56 ürün görüntüleniyor.

Sharpie, kalem denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan birisidir. ABD merkezli kurulan işletme, hem klasik hem de modern olarak tasarlanmış ürün serileriyle; gerek çizim gerekse yazım işlemlerinin çok keyifli bir biçimde yapılmasını sağlıyor. Point Marker adı verilen işaretleme ürünlerine sahip olan Amerikan devi, farklı beklentilere yanıt verebilmesinden dolayı piyasanın en aranılan firmalarından birisi. Nezih Kitap Kırtasiye, dünyaca ünlü şirketin ürünlerine erişim ve satın alma hakkını sizlere sunmakta. Birçok model, renk ve tasarım arasından seçiminizi gerçekleştirin.

Sharpie Markası Nasıl Kurulmuştur?

Sharpie, 1964 senesinde kuruldu. Ancak temelleri 1857 yılına kadar uzanmakta. Değişik tasarım ve farklı tarzlar konusunda sektöre yön veren bir özelliğe sahip. Sanford Ink Company olarak bilinen işletme; ABD'nin Atlanta kentini merkez olarak seçmiş durumda. İlgi çekici konseptleriyle dikkat çeken firma, sadece ABD ile sınırlı olmadan dünyanın birçok ülkesine üretmiş olduğu ürünleri sunuyor.

Sharpie Ürün Çeşitleri Nelerdir?

* Sharpie ürün çeşitleri kalemler, yazım gereçleri, boyalar ve boya ürünlerinden oluşmaktadır.          

* Mavi, toz pembe, siyah, mor, yeşil, açık mavi gibi tonlara sahip olan kalemler; keçeli, keçeli boyama, permanent, markörler şeklinde sınıflandırılmaktadır.        

* Hem tekli hem de set halinde satılmaktadır.          

* Birçok değişik özelliğe sahip olan yüzeyin işaretlenmesi sırasında kullanılan tekli kalemler, klipsli bir kapağıyla dikkat çeker. Böylelikle saklaması basittir. Uç kalınlıkları ise değişiklik göstermektedir.          

* Fine Point, Fine Permanent, Twin Çift gibi değişik türleri söz konusudur.          

* Set halinde satılan ürünlerde 30'lu ve daha farklı sayıdaki kalemlerden oluşan paketler mevcuttur. İçeriğinde ultra ve fine uçlu kalemler yer almaktadır.          

* Her türlü solmaya karşı dayanıklıdır.          

* Mürekkebinde canlılık kaybı gibi bir durum hiçbir şekilde yaşanmaz.          

* Gergedan, kaplumbağa, tavus kuşu, aslan ve balık ismi verilen setler rahatlıkla açılıp kapanabilen kapak bölümüyle avantaj sağlar.

Sharpie Kalemler Ne İçin Kullanılır?

Sharpie kalemler, işaretleme yapmak için kullanılır. Bundan dolayı alışılagelmiş kalemlerden farklıdır. Özellikle ofis hayatında birçok farklı işlemde öne çıkar. Hem çizim hem de renklendirme için tercih edilirler. Belli sektörlerde daha yoğun bir biçimde kullanıldığını görüyoruz. Bunların başında peyzaj, grafik tasarım, tekstil, illüstrasyon gelir. Farklı zemin ve yüzeylerde başarılı sonuç verirler.

Sharpie Kalemleri Kimler Tercih Eder?

* Sharpie resim sanatına ilgi duyan ve bunu farklı seviyelerde gerçekleştirenler için son derece ideal bir markadır. Özel setler şeklinde üretilmiş ve piyasaya sürülmüş olan çok değişik modelleri mevcuttur. Hayal dünyanızın dışa vurumunu, geniş renk skalası içerisinden yapacağınız seçimlerle resme dökebilirsiniz.          

* Sharpie kalemler, işaretleme mantığına dayalı bir sistem olan Markör alanında son derece başarılıdır. İlgi çekici birçok renk opsiyonu sunulmuştur. Uzaktan görünebilecek uyarı yazılarını yazmak ya da işaretleme yapmak isteyen kişiler için mükemmel bir seçimdir.          

* Öğrenciler, ofis çalışanları, akademisyenler, ticari işletmeler tarafından tercih edilebilen bir markadır.          

* Sahip olduğu sıra dışı özellikleriyle dikkat çeken markör kalemler; grafik ve tasarım alanında çalışan kişilerin beklentilerini sonuna kadar karşılar. Aynı zamanda peyzaj, tekstil, illüstrasyon gibi farklı sektörlerde; değişik yüzeylerde işaretleme yapabilmek ve yazı yazabilmek için kullanılır.

En  Uygun Sharpie Kalem Nasıl Seçilir?

En uygun Sharpie kalem seçimi farklı birçok kritere göre yapılır. Buna göre;          

* Kalemi ne için kullanacağınız çok önemlidir.        

* Sharpie kalem, klasik özelliklere sahip değildir. İşaretleme yapabilmek ve boyama işlemini gerçekleştirmek için tercih edilir.          

* Bundan dolayı hangi alanda kullanılacağına göre karar verin.          

* Renk opsiyonlarının çok fazla olması büyük bir avantajdır.          

* Seçimlerinizde rengi de ön plana koymanız gerekiyor.          

* Son olarak ne tür bir zeminde işaretleme yapacağınızı da unutmadan ona göre kararınızı verin.

Sharpie Kalem Fiyatları Ne Kadardır?

Sharpie, oldukça geniş bir fiyat skalasına sahip. Değişik özelliklerinden dolayı kalemlerin fiyatlandırılmasında sabit bir meblağ söz konusu değildir. Kalemin yapısı, sahip olduğu tasarım ücretin belirlenmesindeki en temel kriterlerin içinde yer almakta. Bu durum işaretleyiciler için de geçerli. Nezih Kitap Kırtasiye sayesinde, çok yüksek olmayan fiyatlar üzerinden online satın almanın keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.