sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Boyalar Ve Boya Ürünleri

Kuru Boya Kalemleri

Kuru Boya Kalemleri

Toplam 159 ürün görüntüleniyor.

Kuru boya kalemleri, özellikle okul çağındaki çocukların sıklıkla kullandığı; resim derslerinde ve evde etkinlik yaparken ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Çocuklar, hayal dünyasındaki zenginlikleri kâğıtlara yansıtarak hem zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirir hem de ince motor becerilerini geliştirir. İşin ebeveynlere bakan kısmı ise bambaşkadır. Anne ve babalar, çocukları için satın aldıkları her ürünün sağlık açısından herhangi bir zarara yol açmamasını bekler. Bunun yanı sıra kullanım sırasında herhangi bir tehlike arz etmemesi de önemli bir detaydır. 

Nezih sizi en kaliteli kuru boya markalarına ait ürünlerle buluşturarak herhangi bir endişe duymadan istediğiniz modeli satın almanıza imkân verir.  Farklı sayıda kalemin bulunduğu setler; kutulu, tüplü ya da çantalı olarak satışa sunulur. Bunun yanı sıra tekli olarak satılan kuru boya çeşitleri de vardır. Çocukların yanı sıra ressamlar, mimarlar ve hobi olarak çizim yapanlar bu ürünleri tercih edebilir.

Kuru Boya Kalemlerinde Zengin Renk Alternatifleri

Renklerin oldukça geniş olan dünyası, kuru boya kalemlerine de yansır. Böylece önünüze çok sayıda alternatif çıkar. Faber Castell 36'lı kuru boya seti gibi geniş alternatifler renklerin en ayrıntılı tonlarını size bir arada sunar. Bu sayede en gerçekçi portreleri, manzara resimlerini yapmak mümkün olur. Faber Castell kuru boya kalemi ile denizi ayrı bir maviye; gökyüzünü mavinin farklı bir tonuna boyamak mümkündür. Ağaçları koyu yeşile boyarken çimler için daha açık bir yeşil tercih edilebilir. Bu zengin renk alternatifleri sayesinde hayalleri yansıtmak daha kolay hale gelir.

Çocuklar İçin Rengârenk Kuru Boya Kalem Setleri

Çocuklar için kuru boya renklerinin anlamı çok farklıdır. Günlük hayatta hiç görmediğiniz renkte bir araba ya da ev, onların resimlerinde karşınıza çıkabilir. Bu nedenle setlerde her tondan geniş bir seçki oluşturulmalıdır. Silka Shiny kuru boya çocuklarınız için gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz ürünlerden biridir. Markaya ait ürünlerin özellikleri şu şekilde sıralanabilir: 

* Ürünler, doğaya herhangi bir zarar verilmeden ve tek bir ağaç kesilmeden üretilmiştir.

* Grafit uç yapısı kolay kolay kırılmaz.

* Tamamen yerli üretimdir. 

Tercih edebileceğiniz bir diğer ürün ise Carioca pastel renk kuru boyadır. Marka, size farklı yapıda ürünler sunar. Ahşap gövdeli, üçgen kuru boya kalemlerinin yanı sıra markanın kumaş boyama kalemlerini de satın alabilirsiniz. Bazı ürünler normal kalemlere göre daha kalın yapıdadır ve bu modeller jumbo olarak adlandırılır. Markanın bazı modelleri ahşap gövde yapısına sahiptir. Bu modeller bir yaşındaki bebekler tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. Adel metal tüp boya kalemi gibi ürünler, çocuklar için taşıma sürecini daha kolay hale getirir. Tüp içerisinde bulunan ürünler çantada rahatlıkla taşınabilir. 12 adet kuru boya kaleminin yer aldığı tüpler güvenli bir saklama alanı işlevi de görür.

Kaliteli Bir Kuru Boya Kalemi Nasıl Olmalı?

Adel karton kutu boya ve diğer markalara ait ürünler size her zaman yüksek kalite vadeder. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kalemlerinin özelliklerinin yanı sıra güvenli kullanım için ebeveynlerin dikkati de önemlidir. Özellikle 3 yaşından küçük çocuklar için sivri uçlu kalemler tercih edilmemeli ve daha oval uç yapısına sahip ürünler kullanılmalıdır.

Kuru Boya Kalemlerinin Fiyatları

Bic Kids jumbo üçgen 12'li kuru boya ve diğer ürünler uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulur. Bu sayede istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Kuru boya fiyatları; kalem adedi, üretim sürecinde kullanılan malzemeler gibi farklı detaylara göre değişkenlik gösterir. Siz de cazip fiyatlardan yararlanarak hem kendinize hem de çocuklarınıza istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.