sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Dosya Ve Klasörler

Çıtçıtlı Zarf Dosyalar

Çıtçıtlı Zarf Dosyalar

Toplam 118 ürün görüntüleniyor.

Çıtçıtlı Dosya Nedir?

Zarf şeklinde modellenen, ödev, evrak, kâğıt gibi malzemeleri koymak için tasarlanmış, içlerine konulan evrakları korumak amacıyla kullanılan dosyalara, zarf dosya adı verilmektedir. Zarf şeklinde ve evrak dosyayı olarak tasarlanmış, sağlam yapılı ve çıtçıt ile katılan dosya modellerine çıtçıtlı dosya adı verilmektedir.

Çıtçıtlı dosyalar, farklı motifler, çeşitli figürlerle şekillendirilebildiği gibi tek renk ya da şeffaf olarak da tasarlanabilen kırtasiye malzemelerindendir.

Çıtçıtlı Dosya Ne İçin Kullanılır?

Dosyaları ya da evrakları tek bir çatı altında toplamak, önemli belgeleri ya da ödevleri korumak, bir düzen içerisinde muhafaza etmek için çıtçıtlı zarf dosya materyalleri kullanılmaktadır. Ofis ve iş hayatında, gündelik yaşamda ve okul döneminde, bu dosyalar özellikle tercih edilen dosyalardır. Özellikle öğrenciler için çıtçıtlı zarf dosya ya da çıtçıtlı ödev dosyası ödev ve projelerin muhafaza edilmesi için kullanılan materyallerdir.

Çıtçıtlı Dosya Nereden Alınır?

Hem okul hem iş yaşamında ihtiyaç duyulan, klasörler, fermuarlı dosyalar, çıtçıtlı dosyalar, sunum dosyaları, şeffaf dosya, renkli dosya gibi evrak, ödev ve belgeleri korumak adına kullanılan ofis ve kırtasiye malzemeleri temin edebileceğiniz en güvenilir alışveriş noktalarından biri Nezih Kırtasiye’dir.

Nezih Kırtasiye’de, aradığınızdan çok daha fazla kırtasiye ve ofis malzemelerini, farklı desenler, tasarımlar ve kaliteli marka ürünleri ile zengin ürün çeşitliliği içerisinden temin edebilirsiniz.

Nezih Kırtasiye Zarf Dosya ve Çıtçıtlı Dosya Çeşitleri Nelerdir?

Nezih Kırtasiye, zarf dosya, çıtçıt dosya seçenekleri ile hem ofiste hem de okulda kullanılabilecek olan farklı tasarımları satışa sunmaktadır. Bu seçenekler arasında tercih edebileceğiniz, özellikle okul çağı, kız ve erkek çocuklar için tasarlanmış zarf dosya seçenekleri şunlardır: Frozen çıtçıt dosya, spiderman çıtçıt dosya, barbie çıtçıt dosya, cars çıtçıtlı dosya gibi seçenekleri bulabilirsiniz.

Nezih Kırtasiye’de yer alan bir diğer seçenek ise daha büyük okul çağı öğrenciler için ya da ofis ve iş yaşamında kullanılmak üzere tasarlanan, farklı ebatlarda ve seçeneklerde tercih edebileceğiniz çıtçıtlı, zarf dosyala modelleridir. Bu dosyalar, yine zevkli ve kullanışlı niteliklere sahip ürünlerdir. Bu seçenekler arasında, şeffaf çıtçıt dosya seçeneği, mor, kırmızı, sarı ve yeşil gibi farklı ve tek renk seçenekleri ile tercih edebileceğiniz çıtçıtlı dosyalar, farklı renklerle çeşitlendirilmiş desenli dosyalar, puantiyeli ya da B.T.S çıtçıt dosya, çiçek desenli evrak dosya gibi seçenekleri bulabilirsiniz.

Farklı desenler, farklı renkler ve farklı ebatlarda evrak dosyaları, Nezih Kırtasiye çatısı altında yer alan, Smato, Faber Castel, Unick Color, Globox, Databank, Jagbag gibi marka seçenekleri ile tercih edebilirsiniz.

Nezih Kırtasiye Çıtçıtlı Dosya Ebatları ve Seçenekleri Nelerdir?

Çıtçıtlı zarf dosyalar kullanım alanı, kullanılacak evrak, kâğıt ya da malzemelere göre farklı ebatlarda tercih edilmektedir. Örneğin Smato A7 çıtçıtlı evrak zarfı, farklı renklerle tercih edebileceğiniz, Unix çıtçıtlı A5 dosya, A6 ve A4 zarfı, Abka çıtçıtlı A3 dosya, Comix A4 çıtçıtlı dosya gibi çıtçıtlı dosya seçeneklerini ihtiyacınız doğrultusunda, kullanım amacına göre, gerekli ölçülerde tercih edebilirsiniz.

Nezih Kırtasiye’de satışı bulunan çıtçıtlı zarf dosyaları büyük ölçülerle tercih edebileceğiniz gibi A5 ve daha küçük ebatlarla da dosya seçimlerinde bulunabilirsiniz.

Nezih Kırtasiye Çıtçıtlı Dosya Fiyatları Nedir?

Nezih Kırtasiye’de, farklı marklar arasından tercih edebileceğiniz dosya, kalem, klasör, kutu dosyalar, körüklü dosyalar, telli dosyalar ve zarf dosyalar gibi pek çok malzemeyi, oldukça uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Nezih Kırtasiye, dosya fiyatları ile bütçenizi zorlamadan, zevkli ve kullanışlı tasarımları temin edebilmenizde sizlere, keyifli bir alışveriş fırsatı sunmaktadır.

Siz de ister okul için ister ofis için gerek duyduğunuz kırtasiye malzemeleri alışverişlerinizde, Nezih kırtasiyenin sunduğu şeffaf dosya fiyatları, zarf dosya ve kutu dosyalar gibi diğer ürünlerde de sunulan bütçe dostu fiyat aralığını ve kolay ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.