sadsad x
asdasd

Edebiyat

Toplam 9565 ürün görüntüleniyor.
75,00 TL
63,75 TL
%15
175,00 TL
148,75 TL
%15
160,00 TL
144,00 TL
%10
120,00 TL
102,00 TL
%15
110,00 TL
88,00 TL
%20
105,00 TL
89,25 TL
%15

En İyi Edebiyat Kitapları

Kitaplar bir kültüre, ülkeye, dünyaya dair her türlü bilgiyi içeren, farklı dallara ait sunulan eserlerle temsil edilen, insanın ve yaşamın kaynağı olan ürünlerdir. Farklı alanlarda, usta kalemlerin, özgün üslup niteliklerinin, hayal dünyaları ile birleştirerek ürettikleri, ruhunu beslemeye niyet eden insanlar için eşsiz varlıklardır

Farklı değerlere ve bilgilere yol veren kitapların başında ise elbette edebi kitaplar gelmektedir. Bununla beraber, bilime meraklı topluluklar için bilim ve araştırma kitapları, tarihe ilgi duyanlar için tarih kitapları, ülke ve dünya siyasetine yönelik kitaplar, mistik düşünceler ve metafizik içerikli kitaplar gibi kategorilerle ilgili okurlara sunulan kitaplar, çok farklı ve geniş bir alana hitap ederler.

Tarzı, hayal dünyası, ilgi alanları gibi ayrıntılara göre farklılıklar gösteren kitaplar arasında, insanların en çok ilgi duyduğu kitaplar ise edebi ve tarihi içerikli kitaplardır.

Edebi Kitaplar Nedir?

Sadece olay, düşünce ve duyguları, zaman, mekân gibi kavramlarla sunmak değil tüm bu unsurları, okuyucuyu etkileyecek, bilinen olguları, duygu ve kavramları, özgün üsluplarla estetize ederek, yazar ya da şairin, kendine has bir üslup ve anlatımla sunmak üzere kaleme aldığı eserlere edebi eser adı verilmektedir.

Edebi kitaplar, kaleme alındıkları coğrafi ve kültürel ortamların bir aradalığı ve eser sahibinin kendine has üslup ve hayal dünyası ile zenginleştirildiği eserlerdir. Edebiyat bir ülkenin, milletin kültürel zenginliğinin yansıması, verimliliğin kaynağıdır. Bu durumda gelişmek, zenginleşmek ve ruhunu yeni kapılardan geçerek zenginleştirmek isteyen her bireyin, mutlaka okuma alışkanlığı kazanması gereken önemli yapıtlardır.

Okuma alışkanlığının daha iyimser bir noktaya taşınması, eserlerin daha ulaşılabilir olması adına, günümüzde pek çok noktada kitap satışına yer verilmektedir. Kitap evleri, kırtasiyeler ve hatta en çok alışveriş yapılan alanlardan olan marketler… Ancak kitap türü olarak geniş bir çeşitlilik ağına ulaşmak isteyen okuyucuların, sıklıkla tercih edeceği alışveriş noktaları kitap evleri ve kırtasiyeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Tam da bu noktada farklı pek çok esere ulaşabileceğiniz Nezih Kırtasiye, farklı kuyucu profiline yönelik sunduğu zengin bir kitap çeşitliliği ile kuyucu kitlesine eşlik etmektedir.

Nezih Kırtasiye’de Yer Alan Kitap Türleri Nelerdir?

Nezih Kırtasiye, pek çok kırtasiye malzemelerinde ya da ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin temininde olduğu gibi, edebi kitap türlerinde de okuyucu ve müşteri potansiyeline zengin bir yelpaze ile her yaşa ve ilgi alanına hitap eden eserleri satışa sunmaktadır.

Denemeler, roman ve hikâye kitapları, tiyatro eserleri, biyografiler, masal kitapları gibi türleri, farklı yazarların kalemiyle okuma şansını Nezih Kırtasiye’nin en iyi edebiyat kitapları kategorisinde yer alan ürünlerini inceleyerek temin edebilirsiniz.

Türk klasik roman kitapları gibi edebi roman türleri, edebiyat tarihi kitapları, fantastik edebiyat kitapları, klasik edebiyat kitapları, roman kitapları, öykü kitapları, şiir kitapları gibi pek çok türü, Nezih Kırtasi’ye çatısı altında inceleyebilirsiniz. Çocuk gelişiminde önemli bir yere sahip olan çocuk kitapları, okul çağı ve gençlik dönemine hitap eden genç edebiyat kitapları, kendi edebiyatını tanımak isteyenler için Türk edebiyat kitapları gibi pek çok kitap türünü, zengin bir çeşitlilikle Nezih Kırtasiye’den temin edebilirsiniz.

Türlerine Göre Okunması Gereken Edebiyat Kitapları Nelerdir?

Nezih Kırtasiye çatısı altında tercih edebileceğiniz, türlerine göre kitap seçeneklerinden birkaçını şöyle sıralayabiliriz.

Roman Kitapları: Kör Baykuş, Aylak Adam, Kürk Mantolu Madonna, Amok Koşucusu, Olağanüstü bir gece, Sıradışı Olayların sıradan bir hal aldığı, bilimsel bilgilerle paranormal olayların bir arada sürdürüldüğü Kayıp Dağın Gemisi, en önemli edebi eserler içerisinde değerlendirilen Don Kişot… Bir Delinin Anı Defteri, Şili’de Gizli Bir Gece, İvan İlyiç’in Ölümü… gibi daha pek çok okunması gereken kült roman ve öykü kitaplarını Nezih Kırtasiye’de bulabilirsiniz.

Klasik Eserler: Bir Deli’nin Hatıra Defteri, Devlet, Wilhelm Tell, Çukurda, Dönüşüm, Dünyanın Ucundaki Fener, Feder ya da Paragöz Koca, Konuşmalar, Bir Noel Şarkısı, İnsan Nedir? İnsan Neyle Yaşar?…. gibi önemli eserler, Nezih Kırtasiye raflarında okuyucular için yerini almış eserlerdir.

Fantastik: Merlin 8 Ölümcül Büyü, Son Ejderha, Cam Şato, Karanlık Taç, Çiftçi’nin Savaşı, Harry Potter, Gölgeler…

Şiir: Gülün Gölgesinde, Metinler, Geç Gelen Ağıtlar, Göğe Bakma Durağı, Ayaklarına Dokunurum Gölgede… gibi önemli şairlerin kaleme aldığı şiir kitapları da yine Nezih Kırtasiye satışlarında bulabileceğiniz önemli eserlerdendir.

Bilimkurgu, tiyatro, biyografi gibi daha pek çk alanda dünyaca ünlü pek çok edebi eseri, Nezih Kırtasiye kanalıyla temin edebilir, en özel günlerde, sevdiklerinize ya da kendinize ruha dokunan eserlerle en güzel armağanları verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.