sadsad x
asdasd

Oyuncak

Okul Öncesi Oyuncaklar

Okul Öncesi Oyuncaklar

Toplam 508 ürün görüntüleniyor.

Okul öncesi eğitici oyuncaklar, çocuğunuzun gelişim sürecine önemli bir katkıda bulunur. Okul öncesi dönem, yetişkinlik çağının şekillenmesinde önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle çocukların  neye maruz kaldığına çok fazla dikkat edilmelidir. Bebek eğitim seti olarak satışa sunulan ürünler ile en erken 6 aydan itibaren zihinsel gelişime katkıda bulunmak mümkündür. Banyo oyuncakları ve zekâ kartları gibi seçenekler de bebeklik dönemi için kullanılabilir. 

Okul Öncesi Oyuncak Çeşitleri 

Okul öncesi zekâ oyuncakları arasında dikkat kartları, kutu oyunları, oyun hamurları gibi farklı alternatifler vardır. Bu dönemde çocuğa yabancı dil de öğretilebilir. İngilizce alfabe, kelime kartları içeren oyunlarla çocuğun yabancı dil becerileri geliştirir. Aktivite matları hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden bir seçenektir. Bu matların üzerinde çocuklar istediği gibi yazı yazabilir ya da resim çizebilir. Böylece büyükler de aktivite ürünleri ile ortalık kirlenmeden çocuklarının keyifle zaman geçirdiğine tanıklık edebilir.  

Neşeli orman oyun halı seti de aktivite matı olarak kullanılabilir. Halının üzerinde yer alan renkler ve resimler, çocukların bilişsel gelişimini destekler. Eşleştir ve öğren setleri ise çok yönlü düşünme becerisinin gelişmesinde olumlu bir etki yaratır. Bu sayede çocukların zihinsel yeteneklerinde ilerleme kaydedilir. Okul öncesi için az parçalı blok çeşitleri de iyi bir aktivite seçeneğidir. 

Okul Öncesi Lego Çeşitleri 

Anasınıfı eğitici oyuncaklar arasında ilk göze çarpanlardan biri legolardır. Legolar, parçaları birleştirme mantığıyla ilerleyen oyunlardır. Kolaydan zora doğru birçok lego seçeneği vardır. Okul öncesi eğitici oyun seti olarak okullarda da legolar tercih edilebilir. 

Eğitici Oyuncak İsimleri

Okul öncesi eğitici oyun seti seçenekleri arasında farklı isimlerle anılanlar vardır. Lego, Bultak, puzzle bunlardan sadece birkaçıdır. Eğitici bebek oyuncakları arasında ise tutma halkasına sahip diş kaşıyıcılar sayılabilir. Bu ürünleri kavrayan bebeklerin ince motor becerileri olumlu yönde desteklenir. Eğitim ve etkinlik setleri arasında okul öncesi her döneme hitap eden alternatifler vardır. Bu sayede çocuğunuzun yaşına en uygun aktiviteleri tercih edebilirsiniz. Fırsatlardan yararlanmak için hemen Nezih.com'dan sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.