sadsad x
asdasd

Oyuncak

Eğitici Oyuncaklar

Bilim Ve Deney Setleri

Bilim ve Deney Setleri

Toplam 216 ürün görüntüleniyor.

Eğitici oyuncaklar, çocukların zihinsel gelişiminin yanı sıra ince ve kaba motor becerilerinin gelişimini destekleyen önemli araçlardır. Çocukluk döneminde oynanan oyunlar kurgulama yeteneğinin gelişmesinde etkilidir. En iyi oyuncaklar kurgulama yeteneğini geliştirmeye yardımcı olan oyuncaklardır.

Çocuklara yönelik hazırlanan deney setleri, çocukların keyifli zaman geçirmesini sağlarken öğrenmelerini de destekler. Oyuncak çeşitleri arasında kimya, fizik, elektronik ve tıp ile ilgili pek çok ürün bulunur. Her biri farklı deneyimler kazandıran çocuk eğitici oyuncak çeşitlerini sitemizden inceleyerek çocuğunuzun yaşına uygun olan modelleri hemen satın alabilirsiniz.

Bilim ve Deney Setleri ile Yaratıcı Etkinlikler

Bilim ve deney setleri, oyuncak çeşitleri arasında çocukların en çok ilgisini çeken oyuncak grubudur. Deney seti, yeni deneyimlerin kazandırılmasında etkilidir. Bu yüzden kreş ve anaokullarında deney kiti ile yapılan etkinliklere sık sık yer verilir. Çocuklara yaratıcı etkinlikler hazırlamak için bilim setleri en ideal seçenektir. Robotlar, güneş enerjisi ile çalışan arabalar ve diğer bilim oyuncakları çocukların minicik dünyasını geliştirmeye yardımcı olur.

Eğlenceli oyuncaklar her yaştan çocuk için harika bir hediye seçeneği olur. Keşfetmeyi seven meraklı miniklere Clementoni bilim ve oyun oyuncakları armağan edebilirsiniz. Kimya seven çocuklar için sabun yapma seti mükemmel bir hediyedir. Yaratıcı oyuncaklar ile çocuklar uzayı, matematiği, kimyayı ve fizik kurallarını erken yaşlarda benimsemeye başlarlar. Yaşama dair pek çok önemli detay oyuncakların dünyasında gizlidir. Bu yüzden çocukları bilim seti oyuncak çeşitleri ile oynamaya teşvik etmek gerekir.

Deney oyuncakları, ebeveynlerin çocukları ile keyifli zamanlar geçirmesine yardımcı olur. Birlikte oyun oynamak ebeveyn ile çocuk arasındaki duygusal bağın güçlenmesinde etkilidir. Günün farklı saatlerinde eğlenceli ve yaratıcı set hazırlamak için sitemizde bulunan etkinlik ve tasarım setleri ile diğer oyuncak seçeneklerini inceleyebilir, çocuğunuzun seveceğini düşündüğünüz oyuncakları hemen sepete ekleyerek sipariş verebilirsiniz.

Bilim ve Deney Setleri Fiyatları

Bilim oyuncakları, çocuklara küçük yaşta bilim sevgisini aşılamak için en ideal oyuncak çeşitleridir. Sitemizde bulunan bilim ve deney setlerinin zengin çeşitleri ile çocuklarınıza bilim sevgisini aşılayabilirsiniz. Oyuncak fiyatları, oyuncakların markasına, çeşidine ve içeriğine göre değişiklik gösterir. Tek parçalı oyuncaklar set halinde sunulan oyuncaklardan daha uygun fiyatlıdır. Ancak sitemizde bulunan çocuk oyuncakları genel olarak ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Popüler markaların en sevilen oyuncaklarını web sitemizden keşfedebilir, oyun hamurları gibi çocukların her yaşta favorisi olan oyuncakları da sepetinize ekleyerek çocuklarınıza sürpriz yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.