sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Çanta Ve Mataralar

Sırt Çantaları

Sırt Çantaları

Toplam 845 ürün görüntüleniyor.

Sırt çantaları; defter, kitap, cep telefonu gibi çeşitli eşyaları taşımanızı sağlayan ve elinizde yük olmasını engelleyen ürünlerdir. Son derece rahat bir şekilde eşyalarınızı taşımanızı sağlayan bu ürünler, özellikle okul çağındaki çocukların işini kolaylaştırır. Çok sayıda defter ve kitabı koyacak bir alan sunan çantalar, kız ve erkek öğrenciler için farklı modellerde tasarlanır. Okul çantası anasınıfı ve ilkokul çağındaki çocuklar içinse renkli karakterler ve eğlenceli desenler demektir. Eastpak, Faber Castell, Polo gibi en kaliteli markalara ait okul çantası modelleri küçüklerin kolayca ilgisini çeker.

Çocukların Çok Beğeneceği Okul Çantaları

İlkokul çantası tasarımında genellikle en sevilen çizgi film karakterleri kullanılır. Erkekler için Spider Man, Batman, Kral Şakir gibi kahramanlar çantalarda sıklıkla kullanılır. Bunun yanı sıra futbol takımlarının renkleri de tasarımlarda sıklıkla kendine yer bulur. Siyah ve beyaz renkte BJK okul çantası ya da sarı kırmızı Galatasaray çantası özellikle erkek çocuklarını cezbeder. Kız çocuklar içinse Elsa ve Barbie karakterlerinin yer aldığı ürünler popülerliğini uzun zamandır sürdürmektedir. Bunun yanı sıra daha basic modellerden de bahsetmek mümkündür. Tek renk yapısına sahip ürünlerde kırmızı, mor, siyah gibi geniş bir renk skalası bulunur.

Liseli Gençlerin Vazgeçilmezi Olacak Modeller

Lise okul çantası çeşitleri arasında genellikle spor modeller tercih edilir. Gençler farklı renklerde olan spor tasarımlarla her zaman tarzını yansıtır. Spor sırt çantası çeşitlerinde farklı desenler kullanılır. Kamuflajlı, çiçekli ve daha birçok desen gençlerin beğenisine sunulur.

Sırt Çantalarında Kaliteyi Artıran Özellikler

Ortaokul sırt çantası ve diğer modellerin hepsinde sorunsuz bir kullanım olanağı sunan özellikler bulunur. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

* Çok sayıda gözü bulunan ürünler sayesinde tüm eşyalar rahatlıkla taşınabilir.

* Omuz askıları herkesin boyuna göre rahatlıkla ayarlanabilir.

* Bazı modellerde ortapedik sırt kısmı bulunur.

* Çantalarda sağlık için zararlı olabilecek bileşenler yer almaz.

* Ürün renklerinde solma, kumaşta yırtılma meydana gelmez. 

Kaliteli sırt çantası çeşitleri uygun fiyatlardan satışa sunulur. Bu sayede istediğiniz modeli hiç düşünmeden satın alabilir; çocuklarınızı mutlu edecek sürprizler yapmak için adresiniz Nezih sizlerle.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.