sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Defter Ve Bloknotlar

Konsept Defterleri

Konsept Defterleri

Toplam 907 ürün görüntüleniyor.

Genelde okul çocuklarıyla bağdaşsa da defterler neredeyse her yaştan insanın günlük hayatında, iş hayatında yer alan, kağıdın icadından sonra ortaya çıkan en kullanışlı ürünlerden biridir. Defterler, pek çok amaca hizmet edebilir. Gününü planlamak isteyenler için ajanda defterler, günüyle ilgili hissettiklerini yazmak isteyenler için günlükler, bir şeyleri hatırlamak için not almaya ihtiyaç duyanlar için not defteri, okul defterlerinden sonra en sık kullanılan defter çeşitlerindendir.

Okul defterlerinin yanında bir de hediye edebileceğiniz, hediye edilince mutlu olacağınız, defter koleksiyonu yapan kişilerin göz bebeği olan konsept defterleri bulunur. Okul defterlerinden daha farklı, daha göz alıcı, insanı yazmaya daha çok teşvik eden hediyelik defter modelleri ile daha yakından tanışmaya ne dersiniz?

Bir defter, yazı yazmaya, çizgi çizmeye, resim yapmaya yarar. Bazen en sevdiklerimize anlatamadıklarımızı dökmeye yarar. Annemizin ayak üstü anlattığı tarifi veya sıcacık bir numarayı kaydetmişizdir en sevdiğimiz deftere. Ya da sevdiklerimizin doğum günlerini unutmayalım diye yazmışızdır. Bazen sinirlenip sayfaları yırtmış bazen de senelerce saklamışızdır o en sevdiğimiz notların yazılı olduğu defteri. Kimseler okumasın diye kilitli defter olmuştur en güvenli sırdaşımız. Konsept defter denilince akla gelen bazı markalar Keskin Color, Deffter ve Unick Color markalarıdır. Defter geçmişten günümüze hayatımızın her anına dokunmuştur. Sevdiklerimize hediyelik defter bakarken, notlarımızı kaydederken, okul sıralarında, iş hayatında her alanda kaydetmiştir insanoğlu. Sözün uçup gittiği yazının ise yok edilmedikçe saklandığı defterlerin çeşitlerini kategorimizde inceleyebilirsiniz. Deri defter, okul defteri, resim defteri, not defteri ya da bloknot ihtiyacınıza en uygun defter çeşidini farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz.

En Özel Anılarınızı Hediyelik Defterler İle Kayıt Altına Alın

Eski zamanlarda, okul sıraları arasında dolaştırılan ve neredeyse her sayfanın "Bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim." diye başladığı hatıra defterleri olurdu. Aynı zamanda günlük olarak da kullanılabilen bu defterler küçük çocukların en büyük eğlencelerinden biriydi.

Bir yerlerde çocuklar sayfaya hala "Bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim." diye başlasın diye, hediyelik hatıra defteri modellerimizle yanınızdayız. Çocuklar arasında çok sevilen çizgi karakterleri, sert ve dayanıklı kapaklar ile buluşturan hediyelik günlük defteri çeşitlerimize muhakkak göz atmalısınız.

Keskin Color markasının öne çıktığı hediyelik hatıra defterleri, aynı zamanda gizliliğe önem veren minikler için küçük bir kilide sahip. Böylelikle ister kendi yazdıklarını, ister arkadaşlarının kendisi için yazdıklarını gizlilik içerisinde saklayabilir.

En Önemli Etkinliklerinizi Hediyelik Ajanda Modelleri İle Planlayın

Yoğun bir programa sahip olan kişilere verebileceğiniz en güzel hediye, kaliteli bir ajandadır. Günlük, haftalık çeşitleri bulunan ajandalar, planlama yapmayı seven kişilerin vazgeçemediği defter modellerinden biridir. Nezih Kitap Kırtasiye'de sevilen film dizi konseptinde ajanda bulabileceğiniz gibi, sevimli ya da şık figürlere sahip, herkese hitap edebilecek ajandalar bulabilirsiniz.

Hediyelik ajanda fiyatları, bütün bir yılı planlayabileceğiniz işlevselliklerine göre oldukça uygun fiyatlıdırlar. Günlük, haftalık çeşitlerine göre, konseptine göre fiyatları değişen ajandalar arasından zevkinize ve bütçenize uygun bir tane bulabileceğinize eminiz.

Hediyelik Deri Defter Modelleri

Hediyelik defter modelleri, genelde kalın karton kapaklardan oluşur. Ancak konsept defterler içerisinde deri kapaklı olanların, hediye etmek için güzel seçeneklerden biridir. Nostaljik bir görünümü olan deri defterler, şık, kullanışlı ve uzun ömürlü bir defter seçeneğidir.

Herkese Hitap Edecek Konsept Defter Modelleri

İster günlük hayatınızda elinizin altında olsun diye, isterseniz en özel tariflerinizi kayıt altına alın diye, envai çeşit hediyelik not defteri modellerimize göz atmadan kendinize defter almamanızı tavsiye ediyoruz!

Kalın ya da ince kapaklı, alttan ya da yandan açılabilen, spiralli ya da ciltli konsept defterlerimiz arasında pek çok farklı model bulunur. En büyükten, en küçüğe tüm yaş gruplarına hitap edecek hediyelik defterler  için, diğer kırtasiye ürünlerinde olduğu gibi Nezih Kitap Kırtasiye doğru adres.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.