sadsad x
asdasd

Roman

Toplam 1701 ürün görüntüleniyor.
75,00 TL
67,50 TL
%10
229,00 TL
194,65 TL
%15
110,00 TL
99,00 TL
%10
195,00 TL
175,50 TL
%10
165,00 TL
140,25 TL
%15
275,00 TL
247,50 TL
%10
249,00 TL
224,10 TL
%10
195,00 TL
175,50 TL
%10
60,00 TL
54,00 TL
%10
109,00 TL
98,10 TL
%10
125,00 TL
112,50 TL
%10
110,00 TL
99,00 TL
%10

Roman, okuyucuyu olay örgüsü içine çeken karakterleri ile hayata dokunmayı başarabilen zengin bir edebi türdür. Roman kitapları, macera dolu dünyaları ile hayal gücünüzü ve kelime dağarcığınızı genişletir. Romanlar yalnızca size özel zamanları eşsiz anlara dönüştürürken beyninizi ve hislerinizi doyurur.

Roman kitabı sayesinde daha önce hiç bakmadığınız bir pencereyi keşfedebilir, hatta farklı dünya kapılarını sessizce aralayabilirsiniz. Bu keşfi, Türkiye'nin her noktasına hizmet veren Nezih Kitap online alışveriş internet sitesi ile doyasıya yaşayın!

Her Yaşa Uygun Sürükleyici Kitaplar

Oscar Wilde’ ın dediği gibi hayal gücü eksikliğinden muzdarip olmak istemeyenler için en iyi romanlar, özümüze dönüş noktasıdır. Farklı olayları ele alması ve ilgi çekici kurguları sayesinde, roman okuma kitapları daima bir adım öne çıkar.

Hayatı deneyimlemeden öğreten, empati ile düşündüren ve hissettiren,  problemlere çözme yeteneği kazandıran, eğlendiren, stresten arındırarak odak sorununu gideren sürükleyici kitaplar, hayatınızı bütünüyle şekillendirir.

Zamana yenilmeyen kitap roman türleri, her yaş ve kesime hitap eden ölümsüz eserlerdir.

En İyi Roman Kitapları

Hayatı farklı perspektif ile değerlendirmek isteyen herkes, roman okuma kitapları ile tanışmalıdır. En iyi roman kitapları, kalıcı, iz bırakan ve sürükleyici hikâyelerden oluşur.

Yüzyıllardır unutulmayan okuma kitapları roman türü, her yaşama farklı bir imza bırakıyor. Okunacak en iyi kitaplar keşfi için kitapların hangi roman türleri arasında olduğunu bilmek gerekiyor.

Roman türleri işlediği tema ve edebi akımlara göre ayrılır.

Edebiyat Romanları

Edebiyat romanları, dil ve kültür zenginliğini büyük incelikle eserlere aktarır. Edebiyat kitapları; Türk edebiyatı klasikleri ve dünya klasikleri kitap türleri olarak büyük ilgi görür.

Türk klasik romanları, dünya edebiyatı romanları yüzyıllarca biriktirdiği zengin kültür mirasını günümüze taşır.

Türk edebiyatı klasikleri, dilimize kattığı kelimeler ve düşünce yapısıyla, edebiyat gelişiminde büyük rol almıştır. Sebahattin Ali - İçimizdeki Şeytan, Hüseyin Rahmi Gürpınar - Hüzün Bülbülü, Halit Ziya Uşaklıgil - Aşkı Memnu roman kitapları oku listesinde en başta yer alan başyapıtlar arasındadır.

Dünya klasikleri, farklı kültürlerin etkisiyle oluşur. Oluştuğu ülkenin coğrafyalarından özel parçalar taşır. Dünya edebiyatı romanları, okuyucularına unutulmaz deneyimler sunar. Dünya edebiyatının başında gelen roman kitap isimleri Sefiller - Victor Hugo, Ulysses - James Joyce, Suç ve Ceza - Fyodor Dostoyevsky, Kırmızı ve Siyah – Stendhal, Savaş ve Barış - Lev Tolstoy yerine alır.

Tarih Romanları

Tarih kitapları, tarihi olayları anlamamıza yardımcı olan kişileri ve dönemleri araştırmalara dayalı olarak sunan kitap türleridir. Geçmişte yaşanan olayların bugüne olan etkisi hikâyeleştirilerek verilir. Türk romanları içerisinde en sevilen en ağır roman kitap arasında yerini alsa da özellikle, araştırma ve yoğun bilgi sevenlerin tercihi bu kitaplar oluyor. Sunay Akın – Aslanlı Yol, Halide Edip Adıvar – Ateşten Gömlek, İhsan Oktay Anar – Amat, Turgut Özakman Şu Çılgın Türkler ağır romanlar büyük beğeni topluyor.

Bilim Kurgu Romanları

Bilim kurgu kitapları, hikâyeleri genelde teknolojiye dayandırarak anlatır. Farklı gezegenler, gelecek alternatif evrenler, genç kurgu kitapları konularını sıklıkla işler. Stephen King - Uykusuzluk, Ömer Sevinçgül - Sırlarla Dolu Bir Kitap, Sena Nur Işık - Lanetin Tarihi, Walter Tevis - Dünyaya Düşen Adam en güzel romanlar içerisindedir. Fantastik ve bilim kurgu kategorimiz, bu roman türünü sevenlere özel olarak hitap ediyor.

Romantik Romanlar

Aşk kitapları ve genç romanları sevenlerin soluksuzca okuyacağı kitaplar; duygusal bağları, romantik ilişkiler odağında anlatır. Charles Bukowski - Kasabanın En Güzel Kızı Sevimli, Sarah jio - Agapi Ölümsüz Aşk, Debbie Macomber - Rüzgârın Getirdiği roman kitapları en çok okunan arasında yerini alır.

Polisiye Romanlar

Polisiye kitapları, zihin kullanımıyla gizemlere çözümcül yaklaşmayı gerektirir. İşlenilen cinayet ve suç hikâyeleri, korku kitapları ile ortak bir yan oluşturabilir. Kayahan Demir - Hafıza Koleksiyoncusu, Leslie Wolfe - Sessiz Göl, Willian Lindsay Gresham - Kâbus Sokağı Nezih kitap kategorisi içerisinden sizler için seçtiklerimizdir.

Çocuk Kitapları

Çocuk masal kitabı ve çocuk hikaye kitapları, çocukların oyundan sonra hayatı deneyimleme imkânı bulduğu kitap türüdür. Masal kitapları, gerçek dünyada bilişsel, duyusal ve duygusal gelişimlerini destekler.  Sizler de hikâye kitaplarından en çok satan kitaplar araştırmasını; Öykü, Oyun ve Çizgi Roman kategorimizden yapabilirsiniz.

Roman Kitapları En Çok Okunan

En çok okunan roman kitapları, bireyleri farklı dünyalara çekebilme yeteneği ile belirlenir. Sürükleyici bir dil, bağımlılık yaratan hikâyeler ve güçlü karakterler, beklenmedik olaylar, sizlerin kitabı hissedip içselleştirmenizi sağlar. Roman kategorimizden size hitap eden birçok seçenek dünyanızı renklendirecektir.

En İyi Roman Kitapları

En iyi roman kitapları, hayatlara bıraktığı kılıcı etki ile değerlendirilir. Yeni çıkan romanlar, etkilediği kitle sayesinde, belki de yüzyıllar sonra gelecek nesle de aynı hissi yaşatabilecekler. Zaman ve mekândan bağımsız ilham veren mesajlar, nesilden nesile en iyi roman kitapları ile birlikte aktarılabiliyor.

En Çok Satan Romanlar

İnsanlığın ortak düşünce ve duygularını yansıtan romanlar, beklediği ödülü okuyucu tarafından daima alıyor.  En çok satan romanlar, başucu kitabınız oluveriyor. Evrensel duygular dil farkı ile okuyucuya ulaşıyor. Uygun kitap al sloganıyla Nezih kitap sitesi, sizlere büyük kolaylık sağlıyor. 

Yeni Çıkan Kitaplar

Yeni çıkan roman kitapları, geleneksel roman formundan çıkarak farklı hikâye ve anlatım teknikleri kullanabiliyor. Çağdaş toplum ve modern dünya ile ilgili konulara odaklanıyor. Teknolojinin; aile dinamiklerine, toplumsal değişimine ve kişisel ilişkiler arasındaki bağlara olan etkisini ele alıyor.

Yazarların jenerasyonu gün geçtikçe değişiyor. Değişen jenerasyon ise hedef kitlesi ile popüler kültür bağı kuruyor. Miraç Çağrı Aktaş - Senden Bir Tane Daha Yok, Matt Haig - İnsanlar, İskender Pala - Surname, Gülseren Budayıcıoğlu - Kırmızı Pelerin bu sene roman kitapları arasında göz kamaştıranlardan.

Sürükleyici Roman Kitaplarını Nezih İle Keşfedin!

Türkiye'nin her noktasına ulaşan Nezih, birbirinden sürükleyici romanları online kitap alışverişi sitesine taşıyor.

Peki, sizin zevkinize en çok hitap eden roman hangisi?

En güzel romanlar, sizin tarafınızdan seçiliyor ve hızlı gönderim ile evinize kadar geliyor. Psikolojik romanlar dan mizah romanlarına genç yetişkin romanlar dan çocuk hikâye kitaplarına kadar tüm seçenekler, şimdi raflarınızı kitap kokutuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.