sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Dosya Ve Klasörler

Fermuarlı Dosyalar

Fermuarlı Dosyalar

Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Klasörlediğiniz evraklarınızı tekrar kullanacağınız zaman arşivde bulmakta zorlanabilirsiniz. Fakat fermuarlı dosyaların şeffaf görüntüsü sayesinde içerisinde hangi bilgilerin saklandığı görüntülenebiliyor. Fermuarlı dosya türleri renkli şeffaf yapıları ve kapama yöntemi ile tercih sebeplerinden. Ödev dosyası olarak da kullanabileceğiniz fermuarlı dosyaları çanta olarak yanınızda taşıyabilir, kalem ve diğer araç gereçlerinizi içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Fermuarlı dosya çanta renkleri cıvıl cıvıl ve oldukça kullanışlı bir malzemeden üretilmiştir. Yumuşak ve sağlam plastik yapısı sayesinde dosya modelleri arasında kullanışlılık açısından ilk sıralarda yer alır. Eğlenceli baskılı ve cıvıl cıvıl renklere sahip fermuarlı dosya modelleri uygun fiyat seçenekleri ile kategorimizde sizi bekliyor.

Kağıtlar ve dosyalar, içerisinde yer alan bilgiler nedeniyle genel olarak değerli parçalardır. Bu nedenle kağıtların muhafaza edilmesi son derece önemlidir. Birbirinden bağımsız sayfaların bir arada tutulması ve karışmaması için dosya çantaları kullanılır. Örneğin resmi evrakların teslim edilmesi sırasında bu teslimin kuruma düzgün bir şekilde teslim edilmesi için dosya çantası gerekmektedir. Tüm dosyalarınızı en güzel şekilde muhafaza edebileceğiniz dosya çantalarını Nezih’den uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

En Güzel Fermuarlı Dosya Seçenekleri Nelerdir?  

Fermuarlı dosyalar çok farklı tasarımlarda üretilmektedirler. Fermuarlı dosya çeşitleri incelendiği zaman ilk olarak hafifliği ile ön plana çıkmaktadır. Uzun süre taşınma durumunda olan kağıtlar için alacağınız fermuarlı dosya seçenekleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Fermuarlı evrak dosyası hafif olmalıdır ancak bu hafifliğin yanında sağlam malzemeler kullanılarak üretilmelidir. Nezih’de satışa sunulan birbirinden güzel ve kullanışlı fermuarlı dosya seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

* Deli PVC Fermuarlı ve Kartvizitli Dosya A4 Şeffaf: Mavi, kırmızı, sarı ve yeşil renk seçenekleri bulunan fermuarlı kartvizitli dosya ile önemli kağıtlarınızı gönül rahatlığı ile muhafaza edebilirsiniz. A4 fermuarlı dosya seçenekleri ve daha fazlasını Nezih’den uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

* Deli A5 Fermuarlı Dosya: Fermuarlı şeffaf dosya seçenekleri arasında yer alan ve A5 dosya formuna uygun boyutta üretilen dosya seçeneğinin sarı, pembe, mavi ve yeşik renk seçenekleri mevcuttur. 

Faber Castell Fermuarlı Dosya B5: Gri, mavi ve pembe renk seçenekleri bulunan dosya seçeneğini 290*223 mm boyutlarındadır. Materyal olarak Nylon Mesh’den üretilmiştir.

* Faber Castell Mesh Dosya Kalem Tipi Çanta: Mavi, gri ve pembe renk seçenekleri bulunan kalem tipi çanta 200*100 mm boyutlarındadır.

* Faber Castell Mesh Dosya Küçük Çift Cep Pembe: Küçük çift cepli dosya seçeneklerinden olan bu ürüne ister dosya ister eşya koyabilirsiniz. Yapısı delikli naylon yapıdadır. 21*13 cm’dir.

* Faber Castell Mesh Dosya A4 Çift Fermuarlı Pembe: Boyutu A4 formundadır. Nylon Mesh materyalden üretilmiştir.

Deli Fermuarlı Dosya: Ürünün mavi, yeşil, kırmızı ve sarı renk seçenekleri mevcuttur. A4 formuna uygun büyüklüktedir. Değerli dosyalarınızı gönül rahatlığı ile muhafaza edebilirsiniz.

Fermuarlı sunum dosyası ve fermuarlı resim dosyası seçeneklerini de Nezih’den satın alabilirsiniz.

En Kaliteli Fermuarlı Dosyalar Nezih’de!

En kaliteli markaların fermuarlı dosya seçeneklerini uygun fiyatlarla Nezih’den satın alabilirsiniz. Kırtasiye malzemeleri konusunda aradığınız çoğu ürünü Nezih’de bulabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Fermuarlı dosya fiyatları konusunda uygun seçenekler Nezih’de!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.