sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Defter Ve Bloknotlar

Bloknotlar

Bloknotlar

Toplam 129 ürün görüntüleniyor.

Not almak daha sonra hatırlamamıza yardımcı olur. Sevdiğimiz sözleri, kendi cümlelerimizi ya da herhangi bir şeyleri not almak için bloknotlar bize yardımcıdır. Not alma ihtiyacımızı karşılayan defter ve bloknotlar, istediğimiz zaman bu notlara hızlıca ulaşmamızı da sağlar. Farklı kağıt türleri ve gramajlara sahip bloknotların çeşitleri de fazladır. Bayındır bloknot çeşitleri ve renkleri hoşunuza gidecek modellerden oluşuyor. Keskin Color bloknotlar ise tasarımları ile farklı seçenekler sunuyor. Bloknotlar da işlevlerinin yanı sıra tasarımlarına da son derece önem verilmiştir. Masa ve çekmecelerimizde canlı ve dinamik görüntüler oluşturan bloknotlar, sayfaları birleştirme şekilleri bakımından farklı olabilmektedir. Defterlerden farklı olarak bloknotların sayfaları, kopartılarak bağımsız şekilde kullanıma uygun özelliktedir. Bloknot için aradığınız kapak deseni kategorimizde sizi bekliyor.

Her an ihtiyaç duyulan ve elinizin altında oluşu ile pratik bir kullanım imkân sunan bloknot defteri ve seçenekleri, iş hayatınızda okul hayatınızda ve günlük yaşamınızda kısacası not almanız gereken her yerde hep sizinle.

Bloknot Nedir?

Yaprakları kolayca çıkarılabilen, bazen defter, bazen bağımsız kâğıtlar olarak tercih edilen ve not almak üzere kullanılan malzemelere bloknot, spiral, zımba ya da tutkal ile birleştirilmiş olanlarına ise blok defter denilmektedir. Bloknotlar masa üzerinde her an elinizin altında bulunan kâğıtlar olduğu gibi bloknot defterler de ansızın kullanıma ihtiyaç duyulan zamanlarda kullanılan, çek kopar bloknotlardandır. Fransızca kökenli “bloc notes” olan bu kelime, Türkçe ifadesi ile “not almak üzere kullanılan kâğıt blokları” anlamına gelmektedir.

Bloknot Ne İçin Kullanılmaktadır?

Öğrencilik dönemlerinden itibaren kullanılmaya başlayan bloknotlar, iş yaşamında, gündelik yaşam sınırlarında, öğrencilikte kısacası yaşamın har alanında, not almak ve not iletmek adına kullandığımız, küçük ama önemli kâğıtlardır. Bazen birine not bırakmak için, bazen kendimiz ya da sevdiklerimiz için mühim olan notları yazıya dökmek için kullandığımız bu kâğıtlar, defter şeklinde de tasarlanmaktadır. Not almak ya da not iletmek, unutmak istemediğiniz sözleri, hoşunuza giden bir anı, beğendiğiniz sözleri not almak için de kullandığınız blok notlar için Nezih’te yer alan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. İş yaşamında genellikle bağımsız olarak tercih edilen bloknotları defter olarak da tercih edebilirsiniz. Bloknot defterler, her an yanınızda taşıyabildiğiniz ve çek kopar niteliğinde olduğu için pratik bir kullanım imkânı sunmaktadır. Bloknot defterler, sayfalar arasında bir bağlılık kurmuş olsa da çek kopar yolu ile bağımsız olarak da kullanabileceğiniz bir seçenektir.

Nezih’te yer alan pek çok seçenekten biri olan ve günlük kullanıma uygun 17x24 ölçülü Papürüs kraft sert kapaklı bloknot defteri gibi A4 ebatlı Bayındır kareli defterler ile de ofis yaşamında kullanıma uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Bloknot Çeşitleri Nelerdir?

Bloknotlar, her eşya ya da ürün gibi farklı özelliklerine ve tasarımlarına göre sınıflandırılmaktadır. Kapaklı bloknotlar, kapaksız bloknotlar gibi birbirine tutturulma türüne göre de sınıflandırılmaktadır. En yaygın kullanımı ile bilinen spiralli bloknot, daha az yapraklı tasarılar için zımbalı bloknotlar, fazla sayfa sayısı ile tutkallı ya da dikişli bloknotlar olarak bu malzemeler, niteliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Ayrıca kâğıt ölçüleri, renkleri, çizgili ya da çizgisiz oluşu da bloknotların çeşitlerini ifade edebilecek niteliklerdendir.

Nezih Bloknot Seçenekleri Nelerdir?

Nezih ofis ve kırtasiye malzemeleri ile hem okul, hem günlük hem de iş yaşamında ihtiyaç duyduğumuz pek çok araç gereci, kaliteli markalar, uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş fırsatı ile sunmaktadır. Bloknot kategorisinde yer alan seçenekler için Nezih’i ziyaret edebilirsiniz. Bu seçenekler arasından tercih edebileceğiniz, Faber Castell’in spiralli A5 çizgili bloknot seçeneği, pastel renklerle zevkli bir tasarım sunmaktadır. 80 adet yaprak sayısı ise uzun soluklu kullanım sağlamaktadır. Alex Schoeller, A4 renkli bloknot, 60 yaprak ve 80 gram ağırlığında üstelik A4 kareli bloknot arayışında olanlar için ideal bir seçenektir. Keskin Color ‘ın da kareli A4 ebatlı blok not defteri 100 adet sayfa sayısı ile tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

A4, A6, A5 boyutlarında ve kareli, spiral çizgili bloknot, spiralli çizgisiz bloknot gibi seçenekler arasından sizler için gerekli olan bloknot defterleri Nezih aracılığı ile tercih edebilirsiniz. Canlı renklerle tasarlanmış seçenekleri ile zevkli tasarımlar sunan Nezih, A4 bloknot fiyatları, 17x24 ölçülü bloknot çizgisiz defter fiyatları, çizgili ya da kareli A5 bloknot fiyatları ile bu seçenekleri, bütçeyi zorlamayan sınırlar ile satışa sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan ölçüler ve özelliklerde bloknot defterler için Nezih’i ziyaret ederek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.