sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Çanta Ve Mataralar

Mataralar

Mataralar

Toplam 276 ürün görüntüleniyor.

Mataralar, sıcak ve soğuk içecekleri taşımak için kullanılan ürünlerdir. Farklı malzemelerden üretilen bu ürünler, gün içerisinde sıvı tüketimini dengeli hale getirmek açısından fayda sağlar. Aynı zamanda sevdiğiniz içecekleri istediğiniz anda tüketebilmek adına da matara çeşitleri ideal ürünlerdir. Mataralarda farklı ebat seçenekleri vardır. Geniş hacimli olan modeller, uzun süreli tüketimi mümkün kılar. Kullanım alanı son derece geniş olan mataralarda plastik ya da çelik gibi farklı materyaller kullanılır. Sağlıklı bir kullanım süreci için malzeme kalitesi yüksek ürünleri tercih etmelisiniz.

Matara seçimi okul alışverişinin en önemli materyali, beslenme çantasının olmazsa olmazlarındandır. Su mataralarınızı seçerken öncelikle hafif ve dayanıklı olmasına önem vermelisiniz. Plastik matara seçimi yapacaksanız BPA’sız olmasına önem vermelisiniz. Matara çeşitlerinde Hakan Spiderman ve Hakan Frozen mataralar renkli desenleriyle çocukların ilgisini çekmekte. Bir diğer matara seçeneği alüminyum mataralardır. Alüminyum mataralar hafif ve şık tasarımlarıyla seçenekler arasında en çok tercih edilenlerdendir. Plastik ve alüminyuma göre çok daha iyi bir seçenek var; paslanmaz çelik. En şık çelik matara markaları arasında Trendix ve Contigo matara markalarını sayabiiliriz. Çelik mataralar alüminyumlara göre biraz daha ağır olsa da, kolayca taşınabilecek ağırlıkta. Contigo matara kaliteli yapısı ile içerisindeki çelik kaplamanın suya geçmesini önler. Beslenme çantası hazırlığı sırasında çocuğunuzun iyi besinler kadar sağlıklı sıvıya da ihtiyacı olduğunu unutmayın!

Çelik Matara Çeşitleri

Çelik termos matara, en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Bu modellerin en önemli avantajı içeceğin mevcut sıcaklığını uzun süre muhafaza etmesidir. Böylece çay, kahve ya da ferahlatıcı bir meyve suyunu ideal sıcaklığında içmek mümkün olur. Pipetli çelik matara ise daha kolay bir şekilde içeceğinizi yudumlamanıza imkân verir. Pipetli modeller sayesinde bisiklet sürerken, araç kullanırken rahat bir şekilde bir şeyler içebilirsiniz. Termos çeşitleri olarak da bilinen bazı modeller iş yerinde, okulda, dışarıda kullanılabilir. Evden çıkarken hazırladığınız çayınızı saatler sonra bile en sıcak haliyle tüketebilir ya da meyve suyunuzu buzdolabından ilk çıkardığınız andaki ferahlığıyla tadabilirsiniz. Paslanmaz çelik matara modelleri size uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. İç kısmı göremeseniz bile paslanmayacağından emin olduğunuz için çelik matara suluk ürününü her zaman gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Çocuklar İçin Matara Modelleri

Çocuk suluk modelleri onların renkli dünyalarına yakışacak tasarımlara ve desenlere sahiptir. Çizgi film karakterleri, futbol takımlarının amblemleri, arabalar, farklı desenler sulukların üzerinde yer alır. Okul için su matarası arayışında olan veliler ürünlerin şu özelliklerini bildikleri takdirde istedikleri modeli gönül rahatlığıyla satın alabilir: 

* En kaliteli su matarası çeşitleri sızdırma yapmadığı için rahatlıkla taşınabilir.

* Darbelere karşı dirençli olan ürünlerin yapısında kolay kolay herhangi bir bozulma meydana gelmez.

* Sağlıklı suluk matara çeşitleri koku oluşumuna yol açmaz.

* Çelik modeller sıcaklığı 12 saate; soğukluğu 18 saate kadar korur.

En iyi okul suluk markaları, BPA içermeyen çevre dostu ürünleri sizinle buluşturur. 

Renkli su matarası çeşitleri sağlığa zararlı bileşenler içermediği için her zaman güvenle kullanılabilir. Ürünlerin temizlenmesi de son derece kolaydır. Metal termos matara çeşitlerinde 350, 520, 600 ve 730 ml gibi farklı kapasite seçenekleri mevcuttur.

Matara Fiyatlarında Uygun Seçenekler

Termos matara fiyatlarında en uygun seçenekleri size sunan Nezih Kitap Kırtasiye sayesinde hayatınızı kolaylaştıracak bir ürüne sahip olabilirsiniz. Çelik matara fiyatlarında uyguladığımız özel indirimler sayesinde hem kendinize hem çocuğunuza uygun bir ürün satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.