sadsad x
asdasd

Stabilo

Toplam 139 ürün görüntüleniyor.

Stabilo, yüz yıldan fazla bir süreden beri piyasada olan; farklı kalem modelleri ve ofis ürünleriyle dikkat çeken önemli bir Alman şirketidir. Hem set hem de tek tek satılan kalemleri, çok uzun seneler boyunca kullanılabilme özelliğine sahiptir. Fosforlu kalem konusunda sıra dışı ve işlevsel tasarımlara imza atan şirketin ürünleri; Nezih Kitap Kırtasiye tarafından online site üzerinden satılmaktadır.

Stabilo Markası Nasıl Kurulmuştur?

Stabilo, 1855 senesine kadar uzanan oldukça köklü bir geçmişe sahip. Alman firması Heroldsberg kentinde faaliyetlerini devam ettiriyor. Hermann Kurz ve Geoff Grossberger öncülüğünde ilk defa Nürnberg şehrinde kalem üretmeye başlamıştır. Firma, özellikle renkli kalemler konusunda devrim niteliğinde yeniliklere imza atmıştır. Hem heyecan verici hem de son derece işlevsel olan kalemler, oldukça büyük bir ilgi görmüştür. Piyasaya farklı bir soluk katma başarısını gösteren şirket, ince çekirdeğe sahip kalemlerle bunu başarmıştır. Günden güne gelişen firma, başta kalem olmak üzere birçok ofis malzemesini de üretiyor.

Stabilo Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Stabilo ürün çeşitleri yazı ve gereçlerinin yanı sıra boyalar ve boya ürünlerinden oluşmaktadır. Her türlü yazı gereçleri, son derece başarılı bir tasarımın sonucu olarak satışa sunulmuştur. Kurşun kalemler, tahta kalemleri, keçeli kalemler dikkat çekicidir. Aynı zamanda boyama için kullanılan kalemler de mevcuttur.

Stabilo Boya Kalemleri şu özellikleri ve modelleriyle öne çıkarlar;          

* Kuru boya yapabilmek için özel üretilmiş olan kalemler, canlı renklere sahiptir.          

* Set halinde satılırlar.          

* Her setin içinde değişik sayılarda kalemler mevcuttur.          

* Uzun süre boyunca kullanılan bu ürünlerin ortaya çıkardığı renkler soluk değildir.

Stabilo Kurşun Kalemler

* Stabilo kurşun kalemler farklı serilerde üretilmiştir.          

* HB, Easy Write, Easy Graph bunların başında gelir.          

* Öğrencilerin en çok kullandığı ve başlıkları yazarken tercih ettiği kırmızı kalem, firmanın bir başka ürünüdür.          

* Üçgen olarak tasarlanmış olan gövde yapısıyla dikkat çeker.          

* Hem sağ hem de sol ele uygun olan kalemler, kaliteli bir biçimde tasarlanmıştır.

Stabilo Markasını Kimler Tercih Etmeli?

* Stabilo öğrenciler için son derece ideal olan bir markadır. Hangi okul seviyesinde olursa olsun, tüm öğrenciler ya da eğitim hayatına devam eden kişiler, markanın kalemleri sayesinde not tutabilir, sınavlara girebilir ve değişik birçok yazım eylemini yerine getirebilirler.        

* Stabilo, iş hayatı içinde de kullanılabilmesi sayesinde tamamen işlevsel bir marka olduğunu kanıtlamıştır. Önemli toplantı ve iş görüşmelerinde, buna dair notlarınızı firmanın üstün özelliklerine sahip kalemleri sayesinde hemen alabilirsiniz.        

* Yazı yazarken rahatlığa ve kullanım kolaylığına önem veren kişiler, bu markanın ürünleri sayesinde amaçların ulaşabilirler.        

* Her daim dayanıklı kalemler tercih etmek isteyenler, dünya çapındaki markanın değişik opsiyonları arasından seçim yapabilirler.  

* Resim çizerken boyama işlemini, canlı ve gerçekçi renkler sunan bu kalemlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Stabilo Kalem Fiyatları

Stabilo kalemleri ve diğer ürünleri, farklı fiyat skalasıyla dikkat çekiyor. Kullanım alanına göre sınıflandırılmış olan çizim ve yazım araçları; estetik görünümünün yanı sıra tamamen ergonomik olan yapısı sayesinde de keyifli yazımları beraberinde getirmekte. Değişik renk seçeneklerinin olması, seçim yapma fırsatını tanımakta. Nezih Kitap Kırtasiye sitesinden, beğendiğiniz bir ürünü sepete ekleyebilir ve daha sonra satın alma işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.