sadsad x
asdasd
4-3post (1).png (327 KB)

Voit

Voit, 1922 yılında kurulmuş ve günümüzde spor ürünlerin üretilmesini sağlayan dünyaca ünlü markalardan biridir. Nezih içerisinde sizlere sunduğumuz Voit markasının ürünleri ile hem kaliteli hem de güvenilir bir alışveriş yapabilirsiniz. Farklı tarzı ve modelleri ile tarzınıza en uygun ve güvenilir scooterı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Voit Ürünleri Nelerdir?

Voit markası geçmişten günümüze kadar birçok farklı ürünün yüksek standartlarda üretilmesini sağlıyor. Mağazalarımızda kolaylıkla bulabileceğiniz Voit ürünleri şu şekildedir;

* Kaykay: Farklı desen ve materyallerden yapılmış, dayanıklı yapıdaki birçok kaykay ürününü Voit kalitesi ile alabilirsiniz. Yapısı sayesinde kaykayınız uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

* Paten: 4 ya da 3 tekerli olarak üretilen patenler, geniş skalası ile her yaştan kişinin kullanabileceği numaralara ve desenlere sahiptir.

* Scooter: Hem farklı desenleri hem de modelleri ile kız ya da erkek çocuklarının severek kullanacağı scooter modelleri bulunuyor.

* Top ürünleri: Voleybol, futbol, basketbol ve badminton topunu en yüksek kalite ile Voit markasından satın alabilirsiniz. 

Neden Voit Markasını Tercih Etmelisiniz?

Aldığınız ürünlerde Voit markası ile alışveriş yapmanız size bazı avantajlar sağlar;

* Voit markasının ürünleri oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun yıllar boyunca ürünlerinizi kullanabilirsiniz.

* Marka dünyaca ünlü ve bilinen bir markadır. Geçmiş yıllardan gelen tecrübesi ile size güven sağlar.

* Voit markasının ürünleri dikkat çekici niteliklere sahiptir. Farklı renkleri, modelleri ve desenleri ile hem kız hem de erkek çocuklarına hitap eder.

* Kaliteli yapısı çocuklarınız için güven sağlar. Ürünün kullanılması sırasında kırılma, kopma ve benzeri kazalar ile karşılaşılmaz.

* Dışarıdan gelen darbelere karşı korunaklı bir yapıya sahiptir. Ürününüz düşme, ürünü düşürme ve benzeri durumlarda yırtılma, kırılma ve zedelenme gibi sorunları çıkarmayacaktır.

*Kendi ürünlerinin yanında koruyucu ürünleri de bulunur. Böylece yapacağınız spor için maksimum koruma elde edebilirsiniz.

Voit Scooter Fiyatları

Voit scooter fiyatları almak istediğiniz ürüne göre değişiklik gösterecektir. Fiyatlandırmalar yapılırken bazı durumlar göz önünde bulundurulur;

* Malzeme yapısı: Scooterin yapıldığı ana malzeme ve bu malzemelerin bileşenleri fiyatın belirlenmesinde büyük rol oynar.

* Donanım: Scooterın içerisinde farklı donanımlar bulunması mümkündür. Tekerlek yapısı, scooterın oturmaya müsait olması ve benzeri donanımlar fiyatın değişmesine neden olur.

* Boyut: Scooterler farklı yaş grubundaki kişilerin kullanabilmesi için farklı ebatlarda üretilmiştir. Tercih edeceğiniz scooterın boyutu fiyatın değişmesine neden olacaktır.

* Tasarım: Scooterların farklı tasarımları bulunur. Tercih edeceğiniz tasarım scooterınızın daha pahalı ya da ucuz olmasına neden olabilir.

* Detaylar: Tekerlek biçimi, tutma alanında kullanılan ürünler, scooterda ekstra detayların olması ve benzeri durumlar fiyatta değişiklik görülmesine neden olacaktır.

En uygun fiyatlardaki en kaliteli Voit scooter ürünlerini incelemek için web sitemizde bulunuyorsunuz dilerseniz mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Geniş kataloglarımız ile hem tarzınıza hem de size uygun scooterı kolaylıkla bularak satın alabilirsiniz.

Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.