sadsad x
asdasd

Eastpak

Eastpak, dünyanın en büyük çanta üreticilerinin başında geliyor. Hem ergonomik hem de kullanışlı olan çantalar; farklı yaş kuşaklarına hitap etmekte.  Günlük yaşam içerisinde yanınızda eksik etmediğiniz birçok özel malzemenizi, oldukça kaliteli olan bu firmanın ürünleriyle taşımanız son derece kolay. Böylelikle hem kendi tarzınızı yaratacak hem de eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabileceksiniz. 1970 yılından beri kalitesinden taviz vermeyen Nezih kitap kırtasiye sayesinde; zengin ürün çeşitliliğine ulaşabilirsiniz.

Eastpak Ne Zaman Kurulmuştur?

Eastpak, ilk defa 1952 senesinde üretime başladı. Hem Birleşmiş Milletler'e bağlı olan Askeri departman hem de ABD Savunma Bakanlığı Pentagon için çantalar tasarlayan firma, çok kısa bir zaman dilimi içinde ilgi gören birçok modele imza atmasını bildi. Eastern Canvas Products Inc adıyla bilinen işletme; 1976 senesinde Padded Pak olarak bilinen ve sektörde çığır açan çanta modeliyle ikonik işletmeler arasına girmiştir. Şirketin tasarlamış olduğu çantaların müşteri portföyü zamanla farklılaşmaya başlamıştır. Artık her meslek ve yaş grubundan insana hitap etmektedir.

Eastpak Ürün Çeşitleri Nedir?

Eastpak ürün çeşitleri üç farklı kategoriden oluşur. Bunlardan birisi farklı amaçlara uygun bir biçimde kullanılabilen sırt çantalarıdır. Kapasite, renk, işlevsellik gibi değişik birçok hususta farklılık gösterirler. Özellikle öğrencilerin eğitim hayatları boyunca yanlarından eksik etmedikleri kalem kutuları da üreten Eastpak, bu noktada ihtiyacı karşılayabiliyor. Son olarak, yeniden moda olan ve hem erkeklerin hem de kadınların tercih ettiği bel çantası modelleri de sizin için uygun bir tercih olabilir.

Eastpak Sırt Çantası Modelleri

* Eastpak sırt çantaları, farklı birçok ikonik seriye sahiptir.          

* Panded, Pinnacle, Provider, Orbit bunların başında geliyor.          

* Provider; fermuarlı olan yapısıyla öne çıkar. Sıkıştırma kayışları vardır. Ağırlığın artması durumunda bile arka panel sayesinde bu durum sorun olmaktan çıkar.          

* Padded serisinde ise yüzde 100 sağlam naylon kullanılarak ürün tasarlanmıştır. Rahat özelliğe sahip olan yastıklı omuz askısı avantaj sağlar.          

* Pinnacle tipi çantalar, iki değişik ana bölmeye sahiptir. Ön cep kısmında bazı modellerde örgülü bir tasarım kullanılmıştır. Çok gözlüdür. Hem elde hem de sırtta taşıyabilmek için uygundur.          

* Firmanın klasik modellerinden birisi olan Orbit ise hem ana bölmeye hem de ön cebe sahiptir. Taşıma işlemlerinin çok daha rahat olabilmesi için arka panele ve rahat yastıklara yer verilmiştir.

Eastpak Kalem Kutusu Çeşitleri

* Eastpak kalem kutuları başta oval ve dikdörtgen şekilde tasarlanmış çok sayıda modelden oluşur.        

* Pembe, siyah, lacivert, kahverengi gibi düz renklerin yanı sıra desenli olan opsiyonları da mevcuttur.        

* Bazılarında kompakt saklama işleminin başarılı bir biçimde yapılabilmesi için tek bir bölmeye yer verilmiştir.        

* Yüzde 100 vegan ve yine aynı oranda naylon kumaş kullanılarak üretilmiştir.        

* Ürünlerin bir kısmında kendi içinde özel tasarlanmış kalem yuvaları vardır.

Neden Eastpak Modellerini Seçmelisiniz?

* Eastpak modelleri farklı birçok kullanım alanına tam uyum sağlayan çantalar sayesinde ihtiyacınızı sonuna kadar karşılıyor.      

* Firma, 30 yıl garanti sloganıyla piyasada olmasından dolayı, kendisine ve ürettiği çantalara olan güvenini açık bir biçimde belirtmiş.          

* Değişik tasarımların olması, modern çizgilerin yanı sıra klasik konseptlerin de sunulması, beğenilerinize hitap ediyor.          

* Üstelik çantaların kullanımı son derece kolay ve pratik. Tam bir koruma sağlayarak eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçiyor.

Eastpak Fiyatları

Eastpak, hem sıra dışı hem de klasik ve artık kült haline gelmiş olan modelleri sayesinde en değişik beklentilere bile yanıt verebiliyor. Askeri çanta markası olarak piyasaya adımını atan işletme, aradan geçen onlarca yılın sonrasında artık gündelik yaşamın bir parçası haline gelmeyi başardı. Tam anlamıyla ikonik birçok opsiyonu söz konusudur. Bunların tümünde farklı fiyat aralıklarının olması oldukça normaldir. Her çantanın renk, tasarım, kullanım amacı, boyut konusunda değişiklik arz etmesi; geniş bir fiyat skalasını da beraberinde getirmiştir. Nezih Kitap Kırtasiye sayesinde, uygun bir ücretlendirme sayesinde, bunu avantaja çevirebilirsiniz. 

Toplam 149 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.