sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Ölçü Ve Çizim Malzemeleri

Ölçü ve Çizim Malzemeleri

Toplam 153 ürün görüntüleniyor.

Ölçü ve Çizim Malzemeleri

Okul çağında, belki de daha öncesinde hayatımıza giren matematiksel oranlar ve ölçüler, okul hayatı ile beraber, yaşamın ilerleyen dönemlerinde de sıklıkla kullandığımız değerlerdir. Bu matematiksel değer ve ölçüler içinse gerek duyulan, farklı ölçü ve çizim malzemeleri ve tamamlayıcı kırtasiye ürünleri mevcuttur. Bu malzemeler, ölçüm anında ve çizim için gerek duyulan elzem malzemelerdir.

Hem okul çağında hem de sonrasında, iş hayatında ya da ev yaşamında gerek duyulan, ölçü ve standartları almak için kullanılan bu farklı araç ve gereçler ise kullanım amaç ve alanlarına uygun niteliklerle tercih edilmelidir. Örneğin mimarlık alanında kullanılmak üzere tercih edilen mimarlık kırtasiye malzemeleri, iç mimarlık malzemeleri, ölçüm ve çizim malzemeleri, resim malzemesi, okul çağı için gerek duyulan öğrenci çizim malzemesi gibi pek çok araç ve gereç, malzemeler bulunmaktadır.

Peki, hayatın her alanında kullanımına ihtiyaç duyulan bu ölçüm ve çizim malzemeleri nelerdir?

Ölçüm Malzemeleri Nelerdir?

Hem iş hayatında hem okullarda kullanılan ölçü araç gereçleri, cetveller, metreler gibi malzemeler, ölçüm malzemesi kapsamında değerlendirilen ürünlerdir. Bununla beraber iletki ve gönyeler de ölçü almakta kullanılan, aynı zamanda çizimlerde tercih edilen malzemelerdendir. Bu malzemeleri kaliteli ve zengin çeşitliliği ile Nezih Kırtasiye ile temin edebilirsiniz.

Nezih Kırtasiye, 15cm ve 30cm cetvel boyu, 50cm cetvel gibi farklı uzunluklarda cetvelleri, şablon cetvel, t cetvel, gönye cetveller, plastik ve çelik cetvel, desimetreler gibi farklı boyutlarda, farklı alan ve amaçlar için kullanılan ölçüm ve çizim materyallerini zengin seçeneklerle sizlere sunmaktadır.

Çizim Malzemeleri Hangi Ürünleri Kapsamaktadır?

Ölçümü alınan ve çizim gerektiren çalışmalarda, kaliteli ve işlevselliği geçerli olan malzemeler tercih edilmelidir. Kaliteli ve nitelikli bir ürün çıkarmanın ön koşulu kullanılan malzemenin kalitesi ve çeşitliliğidir. Nezih Kırtasiye, hem okul kırtasiye malzemeleri hem ofis malzemeleri kategorisinde değerlendirilen ürünler gibi çizim ve resim malzemesi kategorisinde, ölçüm almakta da kullanılan cetvel şablonlar, iletki ve gönyeler, pergeller, kalem ve kâğıtlar gibi daha pek çok materyali sizlere sunmaktadır.

Nezih Kırtasiye Cetvel Çeşitleri Nelerdir?

Hem okul hem ofis ortamında kullanılabilecek olan cetvel seçenekleri, üçgen cetvel, mini maksi cetveller, mercekli cetveller, metal çelik cetvel, t cetveli gibi seçenekler, Nezih Kırtasiye’de yer alan cetvel seçenekleri arasındadır.

Ayrıca bu cetveller, cep desimetreleri, 15cm, 30 ya da 50cm’lik ölçülerle tercih edilebilir özelliktedir. Maped, Hatas, Yıldızlar gibi farklı markalarla sunulan bu ürünleri, hem iş yaşamı hem teknik okul öğrencileri için gerekli çalışma alanlarında kullanabilirsiniz.

Cetveller, pergeller, şablonlar gibi farklı malzeme seçenekleri için Nezih Kırtasiye’nin ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.

Nezih Kırtasiye Şablon Seçenekleri Nelerdir?

Temelde iş yükünü hafifletmek, çizimi daha kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirmek üzere kullanılan şablonlar, farklı modeller ve şekillerle tasarlanmış malzemelerdir. Nezih Kırtasiye’de yer alan daire şablonu, yazı şablonları, harita şablonu, motif şablonu, teknik resim şablonu, elips şablonu, geometrik şablon gibi farklı pek çok seçeneği, kullanım amacınıza göre, kaliteli markalar aracılığıyla tercih edebilirsiniz.

Şablon ve cetveller gibi, tekli pergeller, pergel seti şeklinde satışa sunulan farklı çizim malzemelerini de tercih edebilirsiniz. Bunun dışında, pergel, kalem, gönye, kalemtıraş, cetvel gibi farklı malzemelerinde içerisinde bulunduğu set halinde çizim ve ölçü malzemelerini Nezih Kırtasiye kanalı ile temin edebilirsiniz.

Nezih Kırtasiye, ürün ve marka çeşitliliği ile beraber, fiyat değerlendirmeleri ile de oldukça ekonomik bir alışveriş imkânı sunmaktadır. T cetveli fiyat bandı, üçgen cetvel, şekilli cetvel gibi malzemelerin fiyat aralığı oldukça makul bir düzeyde müşterilere sunulmaktadır.

Siz de en güzel ofis ve okul kırtasiye malzemeleri, en güzel okul eşyaları ile üretebileceğiniz nitelikli çizimleriniz için, Nezih Kırtasiye ölçüm ve çizim malzemelerini inceleyebilirsiniz.

Okulda çeşitli konularda derslerden öğrendiklerimizi hayatımıza da uyarlayarak kullanabildiğimiz alanlardan biri de matemariktir. Oldukça teferruatlı malzeme listesine sahip matematikte hesaplama yapmak için birçok kırtasiye malzemesi kullanılmaktadır. Hesap makinesi, cetvel, pergel gibi ölçü ve çizim malzemeleri bunlardan sadece birkaç tanesidir. Ergonomik tasarımlı ölçü ve çizim ürünleri mimarlık malzemeleri olarak da tercih edilebilir. Cetvel ve pergel iç mimarlık kırtasiye malzemelerinin vazgeçilmez parçalarındandır. Mimarlık malzemelerinde kullanılan farklı şekil ve ebat cetveller ile çizimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Şablon cetvel modelleri ile de çizim malzemelerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Çizim malzemeleri üzerindeki ölçü dereceleri yüksek baskı kalitesi ile renklendirilmiş olup uzun süre kullanıma dayanıklıdır. Tüm ölçü ve çizim malzemeleri üzerinde yer alan rakamlar UV mürekkep baskılıdır. Askılı plastik poşet ambalajda uzun süre yıllara meydan okuyan dayanıklı plastikden imal edilmiş çizim malzemelerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.