sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Ölçü Ve Çizim Malzemeleri

İletki Ve Gönyeler

İletki ve Gönyeler

Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Farklı modeller ve ölçüleri ile dilediğiniz alanda kullanıma uygun açıölçer çeşitleri için Nezih Kırtasiye ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Açı Ölçer Nedir?

Verilen açıyı doğru ölçmek ya da ölçüsü verilen açının doğruluğunu tespit etmek amacıyla kullanılan, ölçü almaya yarayan aletlere açıölçer adı verilmektedir. Farklı alanlarda, farklı özelliklerle kullanılan pek çok açıölçer çeşitleri mevcuttur.

Geniş kullanım alanı ve çeşitliliğe sahip açıölçerler için tercih edebileceğiniz en güvenilir adres ise Nezih Kırtasiyedir. Nezih Kırtasiye açıölçer seçenekleri için, alışveriş noktalarını ziyaret edebilir, ihtiyacız olan seçenekleri, uygun fiyatlar ve zengin ürün çeşitliliği ile tercih edebilirsiniz.

Açı Ölçer Çeşitleri Nelerdir?

Yapılacak ya da yapılmış olan çizimlerde, planlarda açı ölçmeye yarayan, doğru ve net bir çizim aşaması sağlamak üzere kullanılan ölçü ve çizim malzemeleri olan açıölçer çeşitleri için, açıölçer gönye, açıölçer cetvel, açıölçer iletki pergeller, şablonlar gibi pek çok ürünü örnek verebiliriz.

Teknik alanlarda, mesleki ve teknik projelerde gönye ile açı çizimi için, özellikle ihtiyaç duyulan iletki ve gönyeler, cetveller, pergeller ve şablonlar için Nezih Kırtasiye’nin ürün çeşitliliğini ve seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Şablonlardan çok daha sık kullanılan açıölçer çeşitleri olan iletkiler, cetveller ve gönyeler olarak belirtilebilir.

İletki Nedir?                                                                                                                          

Bir açı ölçmek ya da aynı açıyı başka bir yerde çizebilmek amacıyla kullanılan malzemelere iletki adı verilmektedir.

İletki Kullanım Alanları Nelerdir?

İletkilerin kullanım alanları, genellikle matematiksel ve teknik dersler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca iletkiler, gönyeler aracılığıyla ölçülemeyen ölçümleri belirlemek için de kullanılmaktadır.

Nezih Kırtasiye çatısı altında pek çok iletki seçeneğini, güvenle temin edebilirsiniz.

Gönye Nedir?

Kullanımı yaygın açıölçer çeşitlerinden biri de gönyelerdir. Gönye, dik üçgen modelinde, kenarlarından biri veya birkaçı cetvel şeklinde oluşturulabilen ölçü aletlerine verilen addır.

Gönye Kullanım Alanları Nelerdir?

Gönyeler, özellikle mühendislik mesleğinin başvurduğu ve teknik çizimlerde tercih edilen açıölçerlerdedir. Kullanılacak alana ve şekillerine göre, çeşitliliğe sahip araç gereçlerden olan gönyeler için; sabit açılı gönye, şapkalı gönyeler, kıl gönyeler, ayarlı açı gönyeler, basit bölüntülü açı gönyesi, üniversal açı gönyesi, optik açı gönyesi, saatli açı gönyesi çeşitlerini sıralamak mümkün.

Tüm bu açıölçerler için, kırtasiye ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Nezih Kırtasiyede, özellikle tercih edebileceğiniz, kullanım alanı daha yaygın olan açıölçerlerden iletki ve gönye çeşitleri nelerdir, inceleyelim.

Nezih Kırtasiye İletki ve Gönye Çeşitleri Nelerdir?

Nezih Kırtasiye, Mapad, Hatas, Yıldızlar gibi kaliteli markalarla tercih edebileceğiniz iletki ve gönye seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Bu ürünler içerisinde, Hatas plastik 15cm minkale, Yıldızlar iletki, Hatas geometrik açılı gönye, teknik okul gönyesi, ilk ve ortaokul gönyesi gibi farklı okul ve yaş gruplarına ait iletki gönye seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Nezih Kırtasiye’de yer alan, 10cm, 12cm, 15cm ve 25cm gibi farklı açı ölçülerine sahip gönye iletki seçenekleri için siz de ürün kategorisini inceleyebilirsiniz.

Nezih Kırtasiye çatısı altında temin edebileceğiniz şablonlar, pergeller, cetveller ve ölçü ve çizim setleri, gönye ve iletkiler, farklı markalar farklı açı ölçüleri ve uygun fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Özellikle teknik ve mesleki alanlarda ihtiyaç duyulan iletki ve gönyelerde cazip fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri sizleri beklemektedir. Uygun iletki, cetvel ve gönye fiyatları ile siz de hem bütçenize uygun hem de kaliteli ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Teknik okullar, teknik resimler gibi mesleki ve eğitim alanlarında, farklı derecelerde eğitim gören öğrencilerin tercih edeceği ve kusursuz ölçümler için kullanımına ihtiyaç duyulan cetvel çeşitleri, gönye ve iletki tercihleri için Nezih Kırtasiye en doğru adresi temsil etmektedir.

Siz de ihtiyacınız olan, farklı ölçümlerdeki açıölçerleri temin etmek için Nezih Kırtasiyenin ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.