sadsad x
asdasd

Scrikss

İş insanlarının sözleşme imzalamak, özel notların, özel mektupların yazıldığı Scrikss marka dolma kalem ürünleri, en büyük kırtasiye ve oyuncak üreticisi firmalarından olan Nezih mağazalarında satışa sunuluyor.

Scrikss Ne Zaman Kurulmuştur?

Türkiye merkezli bir kalem üreticisi olan Scrikss, aslında İspanyal kökenlidir. 1939 yılında İspanyol İç Savaşı sırasında İspanya’nın Albacate kentinde, dolmakalem üretimine başlayan marka, 1950’li yılların sonlarına doğru isim hakkını İsviçre firması olan Mowe S.A’ya sattıktan sonra, firma Scrikss markasının tüm haklarını ülkemizde Scrikss Maden ve Plastik A.Ş.’ye devretti. Türkiye’de ilk Scrikss dolma kalem ise 1966 yılında, kod numarası 17 olan kalem ucu dışında Türkiye’de üretildi. 1981’de tamamı paslanmaz çelikten üretilen Fine Liner 22 ince uçlu yazı kaleminin ardından, 1993 yılında yurt dışına açılmaya başlayan firma tarafından, 1998 yılında ilk versatil 0.7 kurşun kalem üretildi. 1999 yılından genç tasarımcı Kunter Şekercioğlu tarafından ilk masaüstü rollerball kalemi tasarlanmış, 2008 yılında ise Scrikss Maden ve Plastik Sanayi A.Ş. şirket unvanı Scrikss Kalem Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri A.Ş. olarak değiştirildi.

Scrikss Kalem Çeşitleri Nelerdir?

Yüksek kalite ve standarda sahip Scrikss kalem çeşitleri, üretildiği andan itibaren birçok iş adamı tarafından kullanıldı. Yüksek müşteri memnuniyetinin olduğu ürünler sadece dolmakalem ürünleriyle sınırlı değildir.          

* Scrikss dolma kalemler          

* Scrikss tükenmez kalemler          

* Scrikss roller kalemler          

* Scrikss versatil kalemler          

* Scrikss multifonksiyonlu kalemler

Scrikss kalemler sadece kendiniz için değil, sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel ve en özel hediyelik olarak da tercih edebileceğiniz kalem ürünleri arasında yerini alır.

Scrikss Dolma Kalemler

Kalem markası Scrikss, dolma kalemler ve diğer farklı kalem çeşitleri konusunda tam bir efsanedir. Kalem severlerin ve özellikle kalem koleksiyonerlerinin büyük ilgisini ve beğenisini kazanan dolma kalem ürünleri, her bir modeli ayrı bir özellik taşır.          

* Scrikss altın kaplama dolma kalemler          

* Scrikss krom 3’ü bir arada dolma kalemler          

* Scrikss piston dolgu altın kaplama dolma kalemler

Özellikle Scrikss 419 dolmakalem gövdesi akrilik reçineden üretilir. Uç, klips ve başlık halkasından oluşan donanımı, paslanmaz çeliktendir. 23 ayar altınla kaplı olan dolmakalem, pencereli kısmından, ne kadar mürekkep kaldığını gösteren özelliğe sahiptir. Ortalama 12 gram ağırlığında olan dolma kalem, güzel yazı yazması, kâğıt üzerinde dağılma yapmaması bakımından da birçok iş adamı ve dolmakalem sever arasında tercih edilir.

Scrikss Tükenmez Kalemler

Çağın gerekliliklerine tam uyum sağlayan Scrikss tükenmez kalemler, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak model ve tasarımlara sahiptir. Yenilikçi tasarımları ve çekici renk yelpazesiyle tercih edeceğiniz tükenmez kalemler, kullanımı kolay ve rahattır.          

* Scrikss Noble tükenmez kalem          

* Scrikss Venüs tükenmez kalem          

* Scrikss Honour tükenmez kalem          

* Scrikss Oscar tükenmez kalem          

* Scrikss Havana tükenmez kalem          

* Scrikss Vintage tükenmez kalem

Bazı ürünlerde hem tükenmez kalem hem de mekanik kurşun kalem özelliği bulunur. Paslanmaz çelik üst gövdeye ve renkli akrilik karbon fiber alt gövdeye sahip ürünler, krom kaplama pirinç aksesuarlara sahiptir.

Scrikss Markasını Kimler Tercih Etmeli?

İspanyol kökenli olan ancak 1964 yılında beri bir Türk markası olan Scrikss, sadece dolmakalem değil, tükenmez ve versatil kalemler konusunda da başarısını ve kalitesini gösterir. Zenginliğin, itibarın, kalitenin bir göstergesi olarak kabul edilen Scrikss markası, önceleri sadece zengin ve ünlü iş adamlarında bulunurdu. Ancak kariyerini, itibarını, göstermek, kaliteli yazı yazmak isteyen hemen herkes, kalitesini ve başarısını kanıtlamış, Scrikss kalemlerini tercih edebilir.

Neden Bir Scrikss Kalem Satın Almalısınız?

1964 yılından beri ülkemizde ve yurtdışında üretimi gerçekleştirilen Sckriss kalem tasarımları, genç Türk tasarımcılar tarafından gerçekleştirilir.

Scrikss kalemlerini tercih etmenizin 6 nedeni:          

* Ömür boyu satın alma garantisi altındadır.          

* Parlak renk kalitesi ve solmayan renklere sahiptir.          

* İnce, çok ince, orta uçlu ve kalın uçlu seçeneklere sahiptir.          

* Krom ve titanyum kaplamalı olan ürünlerin yanında altın kaplama dolma kalemleriyle, itibarınızı yükseltme olanağı sunar.        

* Roller kalemler sayesinde tükenmez kalem görünümlü ancak dolmakalem kalitesinde yazı yazma olanağı sunar.        

* Hediyelik eşya setlerine sahiptir. Özel anlaşmalara imza atarken, toplantı notlarını tutarken, herhangi bir konuda yazarken, günlük tutarken kullanabileceğiniz, birbirinden farklı Scrikss dolma kalem, tükenmez kalem ve versatil kalem ürünü bulunur. 

Farklı modellerde krom kaplamalı, iridyum noktalı çelik uca sahip, cilalı krom aksesuarlarıyla ve pirinç kaplamalarıyla kalitesini ve profesyonelliğini gösteren kalem ürünleri, sorunsuz yazı yazmanızı sağlayacak ürünlerdir. Dolmakalem ürünlerinde kartuşlu modelleriyle, kullanım kolaylığı sağlarken, nostaljiden vazgeçmeyenler için, pistonlu mekanizmaya sahip modeller de yine Scrikss seven kişilerin beğenisine sunulmaktadır.

Scrikss Kalem Fiyatları

Scrikss kalemler; çizim yaparken farklı renk tonlarına sahip ürünlerdir. Ergonomik tasarımlarıyla da kullanıcılarda motivasyonu artıran Scrikss kalem fiyatları değişkenlik gösterir. Şık ve zarif görünümlerinin yanında; üretim malzemeleri, uç özellikleri, model seçimleri, tür farklarına göre fiyatları değişen ürünler, ulusal çapta kalitesini ve profesyonelliğini kanıtlamış Nezih mağazalarında, uygun ödeme koşulları ve fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.

Toplam 236 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.