sadsad x
asdasd

Kırtasiye

Kağıt Ürünleri

Not Ve Yapışkanlı Not Kağıdı

Not ve Yapışkanlı Not Kağıdı

Toplam 102 ürün görüntüleniyor.

Yapışkanlı not kağıdı, günümüzde en çok kullanılan kağıt ürünlerinden biridir. Not almaya yarayan yapışkanlı not kağıtları telefon ve bilgisayar kullanımının yaygınlaşmasına rağmen hala tercih ediliyor. Telefon ve bilgisayar gibi cihazlarda not almaya yarayan birçok alan ve uygulama mevcuttur. Ancak bu gelişmiş teknoloji bile not kağıdının tahtını sallayamıyor.

Ofis çalışanları, öğrenciler ve ev hanımlarına kadar varan geniş kullanım alanı sayesinde post it, ilk günden itibaren hitap ettiği kitle tarafından kullanılıyor. Günümüzde farklı birçok modeli bulunan post it kağıt çeşitlerinin en çok renkli olan çeşitleri dikkat çekiyor. Özellikle renkli postit ayraç modelleri birçok alanda yaşamı kolaylaştırıyor. Yapışkan not kağıdı, yüzeylere kolay bir şekilde yapışır. Yapışan kağıdı aynı kolaylıkta yüzeyden çıkarmak mümkündür. Ayrıca kağıdın yapışkanlı kısmı yüzeylerde iz bırakmaz. Kırtasiye ve kağıt ürünlerinin en zengin seçeneklerini ve yapışkanlı kağıt çeşitlerini sitemizde bulabilir, ihtiyacınız olanları kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şekilli ve Renkli Yapışkan Not Kağıtları

Not kağıdı söz konusu olduğunda şekilli ve renkli seçenekler ön plana çıkar. Renkli yapışkan kağıt olarak popüler olan sticker çeşitlerini çalışma masalarında, defter ve kitaplarda, bilgisayar ekranlarının kenarında, buzdolaplarının üzerinde ve daha birçok yerde görebilirsiniz.

Şekilli not kağıtlarının farklı pek çok modeli bulunur. Kalp, yıldız, dudak ve sevimli figürlerden oluşan şekiller özellikle gençlerin yoğun ilgisini görür. Ofislerde daha çok kare ve dikdörtgen formlu not kağıtları tercih edilir. Şerit şeklindeki kağıtlar belirteç ve ayraç olarak kullanılmaya uygundur. Bu yüzden hemen hemen her öğrencinin çantasında ve çalışma masasında şerit post it çeşitlerine rastlanır.

Renkli ve şekilli yapışkanlı not kağıtları gençler kadar çocukların da ilgisini çeker. Not alma alışkanlığı kazandırmak için eğitim hayatına yeni başlayan çocuklara renkli post itler hediye edebilirsiniz. Çok sevilen renkli kağıt ürünlerini sitemizden hemen satın alabilirsiniz.

Yapışkanlı Not Kağıdı ve Post İt Fiyatları

Sitemizde bulunan yapışkanlı not kağıtlarının fiyatları özelliklerine ve boyutlarına göre değişiklik gösterir. Örneğin; posti it ayraç ile post it seti fiyatı farklıdır. Bunun nedeni ürünlerin içeriğidir. Setli ürünler tekli ürünlere göre biraz daha pahalıdır. Ancak genel olarak sitemizde bulunan not ve yapışkanlı not kağıdı çeşitleri her bütçeye uygun fiyatlara sahiptir. Yüzlerce farklı çeşidi bulunan not kağıtlarını keşfetmek için web sitemizi inceleyebilir, beğendiğiniz ve kullanmaktan keyif aldığınız ürünleri sepete ekleyerek hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.