Kampanya Detayları

Axess’e özel Nezih’te 1 Şubat – 1 Mart 2020 tarihleri arasında yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL chip-para!

Kazanılan chip-paralar 15 Mart 2020 tarihine kadar Nezih mağazalarında kullanılabilecektir.

Axess’e özel 1 Şubat – 1 Mart 2020 tarihleri arasında Nezih mağazalarından ve nezih.com.tr’den yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri harcamaya 25 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS'u üzerinden yapılması gerekmektedir.

Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Mart 2020 tarihine kadar Nezih mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.

Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanya kapsamında chip-para kazanımına sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir, kazanılan chip-paralar Nezih mağazalarında kullanılabilecektir.

Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 25 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Lego İndirim
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.