Alışveriş Listeme Ekle
Fiyatı Düşerse Uyar

En İyi Arkadaşım

Ürün kodu: 178124
20,00 TL

Peşin fiyatına 3 taksit

İlgili Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

95 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
Alışverişlerinizde Mağazadan Değişim
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Taksit
 • En İyi Arkadaşım

  Alman çocuk edebiyatının önemli yazarlarından Ute Wegmann’ın dostluk, dayanışma ve özverinin değerini vurgulayan kitabı En İyi Arkadaşım, yeni bir kapakla ikinci baskısıyla tekrar okurlarla buluşuyor.

  Çocuklar için yazdığı kitaplarda genellikle, günlük çatışmaları, yaşça küçük bireylerin haksızlıklarla başa çıkmalarını ve diğer bireylere göre farklı olmanın getirdiği problemleri konu eden Ute Wegmann, farklılıkları dostça bir anlatımla kaleme alıyor.

  Yazarın Türkiye’deki okurla buluşan kitabı En İyi Arkadaşım’da da bebekken ağır bir hastalık geçiren Ben ve sporda çok başarılı olan Fritz’in birbirlerine duydukları sevgi ve güven dolu ilişki konu ediliyor.

  İlgi alanları, becerileri ve aile yapıları çok farklı olan bu iki çocuğun dostluğunu anlatan “En İyi Arkadaşım” güçlü bir arkadaşlığın, toleransın ve sabrın hikâyesini eğlenceli çizimler eşliğinde anlatıyor.

  “Ute Wegmann’ın eğlenceli dilinden Fritz ile Ben’in dostluğunu ve birlikte kat ettikleri yolu okumak, yalnız çocuklara değil anne-babalara da iyi gelecek. Çocukları koruma içgüdüsü mü yoksa biraz daha cesaret mi? En İyi Arkadaşım’ın büyük sorusu budur.”

  - Ayça Tuncel Eken – Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Kampanyalardan haberdar olun!

Etkinlik ve fırsatlar için e-bülten’e üye olun
Nezih ayrıcalıklarından sizde faydalanın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.