Alışveriş Listeme Ekle
Fiyatı Düşerse Uyar

İkna Etme Sanatı

Ürün kodu: 240645
30,00 TL

Peşin fiyatına 3 taksit

İlgili Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

95 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
Alışverişlerinizde Mağazadan Değişim
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Taksit
 • İkna Etme Sanatı

  Analşamaya Varmak Her Zaman Paraya Bağlı Değildir. İyi İlişkiler Kurmanın Daha Önemli Olduğunu Unutmayın!

  Harvard Business School’da eğitimler veren Profesör Michael Wheeler, bugu¨ne kadar du¨nya çapında şirket yöneticilerinden direktörlere, kamu görevlilerinden MBA öğrencilerine kadar binlerce kişiye ikna sanatının inceliklerini öğretti. İkna Etme Sanatı adlı başyapıtında mu¨zakereye yeni nesil yaklaşımını okuyucularına tanıtıyor.

  En iyi mu¨zakerecilerin kaos ve belirsizlik ortamında bile başarıyı nasıl yakaladıklarını anlatan Wheeler, katı planlar yapıp ikna su¨recini çıkmaza su¨ru¨klemek yerine mu¨zakerenin “öğrenme”, “uyum sağlama” ve “etkileme” su¨reci olarak u¨ç aşamada gerçekleştirilmesi gerektiği u¨zerinde duruyor. Bu su¨reç içinde hedeflerin, çıkarların ve başarıların değişeceğini de unutmamak gerekiyor. Wheeler, doğaçlamaya dayanan mu¨zakereyi ele almasının yanı sıra kendi araştırmalarından ve Harvard Mu¨zakere Programı’ndaki arkadaşlarıyla birlikte yaptığı çalışmalardan da ayrıntılı olarak bahsediyor.

  İkna Etme Sanatı sayesinde diplomatların taktiklerinden, iş hayatındaki risklere, sıklıkla karşılaştığımız ev ya da araba alım-satımından, spor ve sanat du¨nyasında yapılan anlaşmalara kadar yaratıcılık ve çevikliği artıracak, gu¨nlu¨k yaşamda size kılavuzluk edecek birçok deneyimden faydalanma imkânı bulacaksınız.

  “Michael Wheeler yeni bir kişisel gelişim klasiği ortaya çıkarmış. Tu¨m yöneticiler için gu¨çlu¨ mu¨zakere stratejileri ve teknikleri sunuyor.”

  — Henry McGee, HBO Home Entertainment başkanı

Kampanyalardan haberdar olun!

Etkinlik ve fırsatlar için e-bülten’e üye olun
Nezih ayrıcalıklarından sizde faydalanın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.