Alışveriş Listeme Ekle
Fiyatı Düşerse Uyar

Konularına Göre Özlü Deyişler Sözlüğü

Ürün kodu: 75863
6,50 TL

Peşin fiyatına 3 taksit

İlgili Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

95 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
Alışverişlerinizde Mağazadan Değişim
  • Açıklama
  • Yorumlar
  • Taksit
  • Konularına Göre Özlü Deyişler Sözlüğü

    Genel kültür veren kitapların ortak amacı, geniş okur kitlesinin düşünsel, kültürel, sanatsal gereksinmelerini birinci elden karşılamaktır. Okur, çok değişik alanlarda hazırlanmış bu kitaplar aracılığıyla doğru ve güvenilir bilgilere ulaşmakta, merakını gidermekte, bilgileri özümleme olanağı bulmaktadır.
    Özlü Deyişler Sözlüğü de konuşur ve yazarken başkalarının tanıklığına duyduğumuz gereksinmeyi karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. Sözlük, 400'e yakın konuda, yerli ve yabancı yazarların seçilmiş, Türk ve dünya atasözleri hazinesinden derlenmiş, yaklaşık 2500 özlü deyişi içermektedir. Kitapta, özdeyişler ve atasözleri ,konularına göre abecesel bir düzen içinde sıralanmıştır. Ayrıca aynı kavram alanına giren konular arasında da gönderme düzeni kurulmuştur. Böylelikle okur, bağlantılı konulara daha kolay ulaşabilecektir.
    Özlü Deyişler Sözlüğü,yalnızca öğretmen ve öğrencilerin değil, geniş okur kitlesinin de güvenle kullanabileceği bir başvuru kitabıdır. Halkların atasözlerinden, bilim, kültür, sanat ve felsefe dünyasının ustalarından seçilmiş özlü düşünceler, okuyucuların da ilgileri oranında zenginleşecektir.

Benzer Ürünler

Nezih’in avantajlarla dolu renkli dünyasını keşfedin! Alışverişe sizin için seçtiğimiz ürünler ile başlayabilirsiniz.
Kampanyalardan haberdar olun!

Etkinlik ve fırsatlar için e-bülten’e üye olun
Nezih ayrıcalıklarından sizde faydalanın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.