Alışveriş Listeme Ekle
Fiyatı Düşerse Uyar

Neo Cube Mıknatıs Metal Kutu Mavi 4268

Ürün kodu: 338229
149,90 TL

Peşin fiyatına 3 taksit

İlgili Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

95 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
Alışverişlerinizde Mağazadan Değişim
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Taksit
 • Neo Cube Mıknatıs Metal Kutu Mavi 4268

  Yapacaklarınız hayal gücünüzle sınırlı. Manyetik NeoCube'lerin en büyük amacı stresi yok etmektir. Çok güçlü Neodyum mıknatıslardan üretilmiş küreden oluşmaktadır. Neodyum küreleri birbirine ekleyerek,aklınıza gelen her türlü şekli yapabilir,yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz. Stresten uzak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
  Ortaya çııkardığınız her Farklı şekil sadece bir sonrakini bulmanız için sizi teşvik edecektir. Sonsuz yaratım potansiyeli ile yaratıcılığınızın ve sezginizin henüz keşfedilmemiş yönlerini ortaya çıkaracak.Kendinizi mıknatısların çekimine bırakın ve neler yapabileceğinizi görün, vazgeçilmez bir hobi edineceksiniz.Sınırsız şekiller ve yapılar inşa edebilir ve tasarlayabilirsiniz.Sonsuz kombinasyonlar,sabrınız ve yaratıcılığınıza bağlıdır.
  216 adet 5 mm neodymium küre mıknatıstan oluşmaktadır. Dış yüzeyi nikel malzemeden üretilmiştir.( Yüksek kalite zamanla kabuk atmaz özel malzeme)
  UYARI: Bu oyuncak 8 yaşından küçük çoçuklar için üretilmemiş veya 8 yaşından küçüklerin oynaması amaçlanmamıştır. Küçük parçalar içerdiğinden 8 yaşından küçük çocukların oynaması sakıncalıdır. (Yetişkinlerin gözetiminde kullanılması uygundur.) · KÜÇÜK PARÇALARDAN OLUŞMUŞTUR, BOĞULMA RİSKİ VARDIR.
  Mıknatısların yutulması veya solunum yoluna kaçması halinde acilen tıbbi yardım alınız. Bu oyuncak mıknatıs içermektedir. Mıknatıslar insan vücudu içinde birbirine yada metal bir objeye yapışarak ciddi veya ölümcül yaralanmalara sebebiyet verebilirler.Bu Ürün güçlü Mıknatıs özelliği gösteren küçük parçalardan oluşmaktadır. Mıknatıslar manyetik özellik taşıdığından elektronik cihazlara zarar verebilir. Elektronik cihazlara asla direk temas ettirmeyiniz. Manyetik özelliği olan cihazlardan uzak tutunuz.

Kampanyalardan haberdar olun!

Etkinlik ve fırsatlar için e-bülten’e üye olun
Nezih ayrıcalıklarından sizde faydalanın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.