sadsad x
asdasd

Oyuncak

Peluşlar

Peluş Hayvanlar

Peluş Hayvanlar

Toplam 34 ürün görüntüleniyor.

Peluş hayvanlar, yumuşak kumaş içerisine pamuk, elyaf ya da benzeri yumuşak ürünlerin doldurulması ile oluşturulan oyuncaklardır. Hem sevimli görünümleri hem de yumuşaklığı ile hediye ya da oyuncak olarak günümüzde birçok kişi tarafından kullanılıyor.

Birbirinden sevimli ve kaliteli peluş hayvanları bir araya getiren Nezih olarak sevdiklerinize en tatlı hediyeyi almanızı sağlıyoruz. Dekor, oyuncak ve benzeri şekillerde kullanılabilen bu hayvanlar 7’den 70’e herkesin favorisidir.

Peluş Hayvan Oyuncakları

Peluş hayvan oyuncakları kadife, peluş ya da esnek kumaşların doldurma yöntemi ile 3 boyutlu hale getirilmesidir. Oyuncağın içerisine yumuşak olan yün, elyaf ya da pamuk gibi ürünler yerleştirilir. Bu oyuncaklar üretilirken ise hayvanların sevimli bir figürlemesi oluşturulur.

Peluş oyuncakların kullanım alanı ise oldukça geniştir. Yastık, dekor ya da çocuklar için oyuncak olarak kullanılabilir. Bunun yanında birçok kişi peluş oyuncaklardan koleksiyon yapma eğilimindedir. Cazibeli görünümleri ve samimi duruşları ile dilediğiniz her alana kolaylıkla uyum sağlayabilir.

Peluş Oyuncak Çeşitleri

Peluş oyuncak çeşitleri genellikle hayvanlardan elde edilir. Peluş ayı, panda, kedi, köpek, fil, tavşan ve benzeri hayvanların sevimli tiplemelerine sıklıkla denk gelinir. Bunun yanında unicorn, ejderha, dinazor ve benzeri gerçek olmayan ya da günümüzde görülmeyen hayvanların da doldurma figürü oluşturulur.

Bunun yanında peluş oyuncakların ayakta duran, oturabilen ve ince yapıya sahip olan türleri bulunur. 

* Ayakta durabilen peluş oyuncaklar: Bu oyuncaklar sizin herhangi bir ihtiyacınıza gerek duymadan ayakta durabilecek şekilde üretilmiştir. 

* Oturan peluş oyuncaklar: Oturan peluş oyuncaklar, bir hayvanın oturur pozisyonda figürlendikten sonra doldurulması ile oluşturulmuştur.

* İnce peluş oyuncaklar: Bu oyuncaklar 3 boyutludur ancak oyuncakların kalınlıkları çok fazla değildir. Genellikle oturamaz ya da ayakta duramazlar.

Peluş Oyuncaklar Kimlere Alınır?

Peluş oyuncaklar; sevgili, arkadaş ya da çocuklara hediye olarak alınabilir. Genellikle kadınların ya da çocukların hoşlandığı bu oyuncakların seveni oldukça fazladır. Sevimliliği ile gönül alan bu oyuncaklar oldukça iyi bir hediyedir.

Birbirinden farklı figürde peluş oyuncaklara ev sahipliği yapan Nezih kırtasiye, canlı renklerde ve kaliteli peluş oyuncakları sevdikleriniz ile paylaşmanızı sağlıyor. Dilerseniz kendinize dilerseniz de sevdiklerinize sevimli bir jest yapabilirsiniz.

Peluş Hayvan Fiyatları

Peluş hayvanlarının satın alınması sırasında dikkat edilen unsurlardan biri de bu oyuncakların fiyatıdır. Peluş hayvan fiyatları alacağınız peluş türüne göre değişiklik gösterecektir. 

* Büyük peluş oyuncaklar küçük peluş oyuncaklara oranla daha yüksek maliyetli olarak satılır.

* Lisanslı olan çizgi film ürünleri normal peluş oyuncaklardan daha yüksek fiyatlara satışa sunulabilir.

* Peluş oyuncağınızın kalitesi oyuncağınızın doğrudan fiyatını etkileyecektir. Özellikle oyuncağın yapıldığı kumaş fiyatın hesaplanmasında büyük bir etkiye sahiptir.

Nezih olarak kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sizlerle buluşturuyoruz. Değişik modellerde ve büyüklükte olan ürünlerimiz herkesin zevkine hitap edecek çeşitliliğe sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.