sadsad x
asdasd

Post-It

Post-it markası 1977 yılında kurulmuş 44 yıldır hizmet veren köklü markalardan biridir. Özellikle not kağıtları üretimi yapan marka hafif yapışkanlı kağıtların bir yüzeye yapıştırılabilmesi ve kolaylıkla çıkarılabilmesini sağlayan yapıya sahiptir.

Nezih içerisinde sizlere sunduğumuz çeşitli Post-it markası ürünleri ile ihtiyacınız olan yapışkanlı not kağıtlarını kolaylıkla edinebilirsiniz. Farklı renklere ve şekillere sahip ürünlerin içerisinden tarzınıza hitap eden ürünü seçebilirsiniz.

Post İt Markası ve Ürünleri

Post it markası uzun yıllardan beri yarı yapışkan, çıkarılıp yeniden başka bir yere yaptırılabilen kağıtların üretimini sağlıyor. Bu kağıtların ise kullanım amacına uygun olarak farklı modelleri var. Mağazalarımızda bulabileceğiniz Post it markası ve ürünleri;

* Yapışkanlı not kağıtları: Farklı renklerde ve modellerde üretilen bu kağıtları dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Kare, yuvarlak ya da üçgen olarak üretilebilen bu kağıtların dudak, ev ya da benzeri farklı şekillerde üretilmesi de mümkündür. Yapışkanlı not kağıtları değişik büyüklükte, yaprak sayısında ve modellerde üretilir.

* Sayfa işareti kağıtları: Sayfa işareti kağıtları, bir kitabın ya da defterin içerisinde daha sonra bulmak istediğiniz bir sayfayı işaretlemeniz için üretilmiştir. Bu işaretleme sayesinde ihtiyacınız olduğu anda aradığınız sayfaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

* Posterler ve panolar: Post it markası çeşitli baskılarda posterler ve panoların üretilmesini sağlıyor. Yapışkanlı yapıya sahip olan bu pano ve posterin asılması için herhangi bir çivi ya da bantta ihtiyaç duyulmaz.

Post İt Kağıt Çeşitleri Nelerdir?

Post it yapışkanlı kağıt üretme amacı ile kurulmuş ve günümüzde de sahip olduğu yapışkanlı kağıtlar ile ünlü olan bir markadır. Markanın içerisinde birbirinden farklı türlerde kağıt çeşitleri yer alır. Nezih kırtasiyede bulabileceğiniz Post it kağıt çeşitleri; yapışkanlı kağıtlar ve işaretleme kağıtları.

Yapışkanlı kağıtların kendine özel özellikleri bulunur;

* Bu kağıtlar birbirinden farklı boyutlarda üretilir. Dilediğiniz ebata uygun yapışkanlı kağıt bulabilmeniz mümkündür.

* Kağıtlar farklı renklerden üretilir. Sarı, mavi, kırmızı, yeşil ve diğer birçok rengi kağıtların üzerinde görebilirsiniz.

* Kağıtların farklı şekilleri vardır. Bilinen kare, üçgen, yuvarlak ve dikdörtgen gibi şekillerin yanında dudak, kalp, ev ve benzeri değişik şekillere sahip kağıtlar da bulunur.

İşaretleme kağıtları ise bir kitap ya da defterin içerisinde işaretlemek istediğiniz sayfanın daha sonra kolay bulunabilmesini sağlayan kağıtlardır. Bu kağıtların üzerine de mini notlar yazarak kısa sürede sayfalar içerisinde aradığınız şeyi bulabilirsiniz.

Neden Post İt Markasını Tercih Etmelisiniz?

Post it markasını tercih etmek sizlere birçok farklı avantaj sağlayacaktır;

* Post it markası uzun yıllara dayanan tecrübesi ve fikirleri ile en kaliteli not kağıtlarının üretilmesini sağlar.

* Birbirinden çeşitli modelleri ve şekilleri ile notlarınızı daha ilgi çekici hale getirir. Ayrıca yapışkanlı not kağıtlarınızı yapıştırdığınız alanda estetik bir görünüm oluşmasını sağlar.

* Marka farklı birçok çeşitte yapışkanlı not kağıtlarına sahiptir. Bu çeşitler arasından sizin için en pratik olacak kağıt türünü tercih edebilirsiniz.

Post İt Not Kağıtlarını Kimler Kullanmalı?

Post it not kağıtlarını kullananlar için herhangi bir sınırlama yapılması mümkün olmayacaktır. Evlerden işyerlerine, öğrencilerden okullara kadar her yerde bu kağıtların kullanımı sağlanabilir. Not tutmak ya da bir notu daha sonra hatırlamak isteyen herkes bu kağıtlardan yararlanabilir.

Notlarınızı daha eğlenceli, hale getirmek ve hatırlama işlemini kolaylaştırmak için tarzınıza uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında gün içerisinde alacağınız notların sıklıkla karşınıza çıkmasını istiyorsanız yapıştırılıp çıkarılabilen bu kağıtlar sayesinde notlarınızı sıklıkla gördüğünüz yerlere asabilirsiniz. Nezih olarak sizlere sunduğumuz modeller ile dilediğiniz her yerde not alabilirsiniz.

Toplam 59 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.