Alışveriş Listeme Ekle
Fiyatı Düşerse Uyar

Anne Baba Olma Rehberi

Ürün kodu: 250965
%20 indirim
21,30 TL
17,04 TL

Peşin fiyatına 3 taksit

İlgili Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

95 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
Alışverişlerinizde Mağazadan Değişim
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Taksit
 • Anne Baba Olma Rehberi

  Yeni anne baba mı oldunuz?

  Küçük yaşta çocuklarınız mı var?

  Taze ana baba olmak elbette keyiflidir ama aldığınız muazzam sorumluluğu düşünmek, bazen donup kalmanıza ve nefesinizin kesilmesine neden olabilir. Hiç telaş etmeyin, sizden önce milyonlarca insan ana baba oldu ve bazılarının deneyimleri işinize yarayabilir.

  Çocuğunuzu yetiştirirken doğru şeyleri yapma arayışınızda düş kırıklıkları, endişeler, korkular, şaşkınlıklar ve vicdan muhasebeleri eksik olmayacak. Herkesin geçtiği bu yollar bu kitabın da içeriğini oluşturuyor.

  Bu kitapta size rehberlik edecek 109 Kural var. İlk bakışta çok görünebilir. Ancak çocuğunuzla birlikte uzun yıllar içinde keyifli olduğu kadar zorlu da olacak süreçlerden geçeceksiniz; alt değiştirme, sütten kesilme, emekleme, konuşmayı öğrenme, okumayı sökme, yazma, matematiği anlama, okul, arkadaşlar, cinsellik, belki uyuşturucu ve başka türden bağımlılıklar gibi... Bütün bu süreçlerde bu 109 Kural size yol gösterecekse hiç de fazla sayılmaz, öyle değil mi?

  Bu kitaptaki kuralların hiçbiri çocuğunuzun saçlarını aksatmadan taramanızı ya da her gün temiz çoraplar giydiğinden emin olmanızı içermiyor. Elbette bunlar da hoş olabilir ama çocuklar dağınık saçlı ve çorapsız olarak da iyi yetişebilir. Bu kitap çocuğunuzun çoraplarından çok kişiliği, davranışları, erdemi, özgüveni ve özsaygısıyla ilgileniyor.

  Sizin için de bunlar çoraplardan daha önemliyse bu kitap size çok yardımcı olacaktır.

Benzer Ürünler

Nezih’in avantajlarla dolu renkli dünyasını keşfedin! Alışverişe sizin için seçtiğimiz ürünler ile başlayabilirsiniz.
Kampanyalardan haberdar olun!

Etkinlik ve fırsatlar için e-bülten’e üye olun
Nezih ayrıcalıklarından sizde faydalanın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.